>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!




Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz darmowe 20 zł na LaLiga oraz Cashback 50% do 500 zł bez obrotu na start!
1000x150.png
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
I druga sprawa - w regulaminie jest 2 punkty za trafienie meczu i 5 za wynik (i tak było zawsze), a system naliczył 1 i 3 po pierwszej kolejce ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +961
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Post na FB można polubić w trakcie trwania całego konkursu czy tylko przed rozpoczęciem?
Też bym chciał się tego dowiedzieć
Post można polubić w trakcie trwania całego konkursu, ale punkty można dostać tylko raz.

p.s. punkty z polubienia czy rejestracji są uwzględniane w tabeli generalnej, nie liczą się do wyników za poszczególną kolejkę.

I druga sprawa - w regulaminie jest 2 punkty za trafienie meczu i 5 za wynik (i tak było zawsze), a system naliczył 1 i 3 po pierwszej kolejce ;)
Faktycznie, myślałem, ze ustawienia przeniosly się z automatu, ale niestety trzeba było ręcznie zmienić, już poprawione i ponownie przeliczone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wyniki 2. kolejki oraz tabela dzisiaj, przepraszam dopiero zauważyłem, ze kolejka "wisi" nierozliczona, nikt się nie upominał, a mi całkiem wyleciało z głowy...
 
Do góry Bottom