>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
Ostatnia edycja:
paul_trunks 18,6K

paul_trunks

Użytkownik
Witam,
mój typ nr 3 z niedzieli:
prowadzenie po 8 frejmach - Ding, wynik 5:3 dla Chińczyka, rozliczone jako przegrany.
Dodatkowo typ nr 1 z soboty zagrany z Betx, brak dodatkowych punktów za to.
Przy okazji jak udowodnić zarejestrowanie w Betx i wpłate depozytu min. 20 zł? To również uczyniłem na poczet dodatkowych punktów konkursowych 🙂
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
mój typ nr 3 z niedzieli:
prowadzenie po 8 frejmach - Ding, wynik 5:3 dla Chińczyka, rozliczone jako przegrany.
Dodatkowo typ nr 1 z soboty zagrany z Betx, brak dodatkowych punktów za to.
Przy okazji jak udowodnić zarejestrowanie w Betx i wpłate depozytu min. 20 zł? To również uczyniłem na poczet dodatkowych punktów konkursowych 🙂
Rozliczenie typów już poprawiłem. Przy Dingu z rozpędu rozliczyłem jak po 4 frejmach, a nie 8.
Co do punktów za rejestrację i zagrany kupn to po prostu ich nie zauwazyłem, bo były pomiędzy typami. Najlepiej dodawać wszelkie linki, skriny pod typami i najlepiej dac jakieś słowo do czego dany link się tyczy np "Kupon" czy "Analiza".

Co do tego jak udowodnić rejestrację czy wpłatę do buka, to wystarczy jakiś screen wiadomości od buka o rejestracji konta, czy to z konta gracza w buka czy z maila, oczywiście z zamazanymi danymi osobowymi, ale login musi byc widoczny. A wpłata? Wystarczy screen salda, albo kuponu zagranego za taką kwotę i wysłać mi na PW. Na razie domyślnie dopisałem ci punkty za rejestrację, ale czekam na ten screen z potwierdzeniem rejestracji.
 
Ostatnia edycja:
paul_trunks 18,6K

paul_trunks

Użytkownik
W poniższym poście pierdoła ja załączyłem kupon na wygraną Milkinsa, jednocześnie wpisując wygraną Perrego (muszę przestać kopiować i edytować posty).
Rozumiem, że typ w poście jest nadrzędny nad tym w kuponie jeżeli chodzi o punkty?

 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W poniższym poście pierdoła ja załączyłem kupon na wygraną Milkinsa, jednocześnie wpisując wygraną Perrego (muszę przestać kopiować i edytować posty).
Rozumiem, że typ w poście jest nadrzędny nad tym w kuponie jeżeli chodzi o punkty?

Nie, nie ma żadnej nadrzędnści czy cokolwiek. Typ w kuponie i typ w poście nie muszą mieć żadnego powiązania, bo i po co? Poza jednym: żeby na kuponie był przynajmniej 1 typ z MŚ w snookerze. I tyle
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Przez wczesną porę pomyliłem buki. W poście z typami na dzisiaj (piątek) w meczu Jonesa z Robertsonem (wyścig do 3 frejmow) typ jest z Betclica, a nie Betcrisa :)

D dawid3009
Poprawione, na przyszłość podawaj link do posta//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Proszę o dodanie analizy:

Do konkursu:

Dzięki

Dodane//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
P 43,1K

person100

Użytkownik
W temacie na dziś (piątek) pomyliłem stany meczow tj. wpisałem w obu po 4:4, poprosiłbym o poprawkę.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Widzę, że każdy dodawał od czwartku do soboty typy na te same mecze, a regulamin mówi o 1 typie na jeden mecz.

WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany przez danego konkursowicza, a także obowiązkowym i wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
paul_trunks 18,6K

paul_trunks

Użytkownik
Widzę, że każdy dodawał od czwartku do soboty typy na te same mecze, a regulamin mówi o 1 typie na jeden mecz.

WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany przez danego konkursowicza, a także obowiązkowym i wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.
Słuszna uwaga, mi również wydawało się, że nie można powielać typu na ten sam mecz flatego ominąłem 2 dni ale widząc innych sam wczoraj tak zrobiłem. Prosimy psotnika o wyjaśnienie tej kwestii i ewentualną korektę punktów.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Widzę, że każdy dodawał od czwartku do soboty typy na te same mecze, a regulamin mówi o 1 typie na jeden mecz.

WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany przez danego konkursowicza, a także obowiązkowym i wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.
Słuszna uwaga, mi również wydawało się, że nie można powielać typu na ten sam mecz flatego ominąłem 2 dni ale widząc innych sam wczoraj tak zrobiłem. Prosimy psotnika o wyjaśnienie tej kwestii i ewentualną korektę punktów.
Zwyczaj był i jest taki, (ale wydawało mi sie że też był taki zapis w regulaminie, pamiętam że to wpisywałem, bo takie głosy już się w poprzednich latach pojawiły) że w przypadku meczu rozłożonych na kilka dni, można podawać typy z tych samego meczu, pod warunkiem że są to typy różnego rodzaju np, jesli w jednym dniu podałeś typ na handicap, to w następnym nie może to być typ na handicap, tylko np na over frejmów, czy over setek. Żeby te typy się nie powielały.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przypominam również, ze w kazdym dniu sa 2 sesje meczu. Więc jak nie zdązycie np tak jak dzisiaj na 1 sesje o 14ej, to zostaje jeszcze druga wieczorna, o 20ej, na którą też będa przecież podawane kursy, już uwzględniające wynik z 1 sesji. Więc nie jest tak że jak nie podasz typu do 14ej to już możliwość podania typu w tym dniu przepadła.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Przypominam również, ze w kazdym dniu sa 2 sesje meczu. Więc jak nie zdązycie np tak jak dzisiaj na 1 sesje o 14ej, to zostaje jeszcze druga wieczorna, o 20ej, na którą też będa przecież podawane kursy, już uwzględniające wynik z 1 sesji. Więc nie jest tak że jak nie podasz typu do 14ej to już możliwość podania typu w tym dniu przepadła.

Fajnie, ze informacja o "zwyczaju" pominięcia punktu regulaminu jest wyjaśniona wszystkim dopiero po 90% Turnieju. Podobnir jak kolega wyżej pominolem dwa dni z racji na brak nowych spotkań. Co przełożyło się na stratę potencjalnych punktów.
Wnoszę o dodanie adnotacji do regulaminu przy okazji kolejnej edycji turnieju lub wykasowanie tego punktu
Pozdrawiam
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fajnie, ze informacja o "zwyczaju" pominięcia punktu regulaminu jest wyjaśniona wszystkim dopiero po 90% Turnieju. Podobnir jak kolega wyżej pominolem dwa dni z racji na brak nowych spotkań. Co przełożyło się na stratę potencjalnych punktów.
Wnoszę o dodanie adnotacji do regulaminu przy okazji kolejnej edycji turnieju lub wykasowanie tego punktu
Pozdrawiam
Bez przesady, przecież nie grasz w tym konkursie pierwszy raz. Przecież zawsze tak było, nie wszystko da się zapisać w Regulaminie. Czy kiedykolwiek było tak żeby nie można było podawać typów na ten sam mecz? Czy kiedykolwiek były odejmowane za to punkty? Oczywiście że nie, zwłaszcza w późniejszej fazie turnieju od półfinałów, kiedy są tylko 2 mecze a później 1 nie da się inaczej zrobić i siłą rzeczy by się nie dało tego punktu utrzymać? Tej właśnie późniejszej fazy turnieju, kiedy meczy coraz mniej, dotyczył ten zwyczaj, i było to od lat podtrzymywane.

Po za tym włączmy w to logikę, ok? Półfinał trwają 3 dni, podajesz w pierwszym dniu typy i w nastepnych dwóch nie możesz podać na te mecze, w których wyniki i kursy się zmieniają po każdej sesji? Przecież to byłby absurd. Naprawdę nie wiem o co te wątpliwości, tak było o rozwiązane zawsze. Co do zasady działa regulamin, od początku turnieju kiedy meczy jest 16 do wyboru i nie ma problemu z powtórzeniami. Natomiast od półfinałów, kiedy jest jeden stół i mecze po prostu muszą się powtarzać, to działa zwyczaj że można podawać typy na ten sam mecz, ale z zastrzeżeniem ze nie moze to być typ tego samego rodzaju co wcześniej już podany. Podałeś typ na liczbę frejmów, to w następnym dniu już na over/under nie możesz, tylko np na setki, albo zwycięzce, albo jakikolwiek inny.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale akurat ten konkurs (snookerowy) jest moim pierwszym na forum. Inne nie dotyczą sportów podobnych tj. rozgrywanych kilka dni więc nie było okazji nabrać w tym temacie doświadczenia.

Nie chcialem robić z tego afery, poprostu po przeczytaniu regulaminu taki wniosek wysnułem i nawet nie odwiedziłem tematu na forum aby sprawdzić czy inny typują. Chciałem tylko aby każdy nowy członek naszej społeczności miał świadomość takiego zwyczaju.
Miłej majówki ✌
 
Otrzymane punkty reputacji: +624
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Poproszę o poprawkę w dniu 14 w moim typie na plus. Chodzi o zakład na mecz Brecel - Jiahui. Według tych statystyk https://cuetracker.net/head-to-head/luca-brecel/si-jiahui typ był zwycięski
Chodzi o typ na setki?
Typ: Każdy z zawodników powyżej 1 breaka 100-punktowego - TAK
Typ jest poprawnie rozliczony.


Typ zakłada że obaj zawodnicy wbiją "powyżej 1 breaka" czyli obaj wbiją minimum 2 breaki. Brecel wbił 1 setkę, Jaihui 4 setki. Wiem, bo sam zagrałem ten typ w Betfanie i rozliczony był na minus. Tęz się dziwię że Brecel w tej serii 11 wygranych frejmów z rzędu wbił tylko jedną setkę. Zresztą tam w ofercie był też typ "obaj zawodnicy wbiją break stupunktowy" i był duzo niżej punktowany. Pod tym linkiem masz zapis wszystkich punktów w tym meczu.
 
Do góry Bottom