>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !

1070x120.jpg
 
mrsmith 92,1K

mrsmith

Użytkownik
Prośba o zastąpienie tego typu :

#4 17.04 - 11:00
Mecz: Bingham - Haotian
Typ: Bingham
Kurs: 1,30
Buk: Fortuna
na ten:

#4 17.04 - 11:00
Mecz: McGill - Highfiled
Typ: McGill
Kurs: 1,38
Buk: Fortuna
Post automatycznie złączony:

oraz tego

#3 17.04 - 15:30
Mecz: N. Robertson - Hugill
Typ: liczba frejmów - mniej niż 15,5
Kurs: 1,37
Buk: Fortuna


na ten
#3 17.04 - 15:30
Mecz: Williams Wihte
Typ: Williams
Kurs: 1,28
Buk: Fortuna
Post automatycznie złączony:

Konkurs - DZIEŃ 2 - 17.04 (niedziela) | Forum Bukmacherskie

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Prośba o dodanie analizy https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-Świata-2022-16-04-2-05-2022.164874/post-7099291

Do typu konkursowego

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
mrsmith 92,1K

mrsmith

Użytkownik
Dobra zgodnie z regulaminem nie mozna podac tego samego typu dwukrotnie. Teraz jest sytuacja taka ze wszystkie 4 mecze na dzis juz zagrałem ponieważ przeszły na dni kolejne. Jak nie zagram bede miał minus 200 jak zagram to zdubluje i tez minus. Co mówi regulamin w takiej patowej sytuacji ? :)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra zgodnie z regulaminem nie mozna podac tego samego typu dwukrotnie. Teraz jest sytuacja taka ze wszystkie 4 mecze na dzis juz zagrałem ponieważ przeszły na dni kolejne. Jak nie zagram bede miał minus 200 jak zagram to zdubluje i tez minus. Co mówi regulamin w takiej patowej sytuacji ? :)
Sorry ze dopiero teraz.

Na pewnym etapie się nie da typować w każdym dniu innych meczy, bo mecze trwają i po 3 dni. Dlatego można typować te same mecze, pod warunkiem że nie typuje się takiego samego typu, czyli jak typowałeś "kto wygra", to w następnym dniu typujesz np "over", albo "handicap", albo "ile setek", "kto wygra dany frejm" itd. Oczywiście o ile oferta w ogóle będzie na to pozwalać bo może byc róznie. W każdym razie będziemy pobłażliwi - zawsze byliśmy, również w poprzednich edycjach - i nikogo nie będziemy karać jeśli się zdarzy mu typować 2 razy taki sam mecz czy nawet ten sam typ.
 
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hej, mam pytanie. Ze względu na to, że dzisiaj od rana byłem zajęty, to nie zdążyłem podać typów konkursowych. Myślałem ,że znajdę chwilę przed 14, ale się przeliczylem. Czy jest taka możliwość żeby. Żeby typ na wygraną Williamsa i Over w meczu Higginsa dodać jako moje typy do typów konkursowych ? Wrzuciłem to w dziale ze snookerem po godzinie 12 i ewentualnie dodać od tego ta krótka analizę.

 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hej, mam pytanie. Ze względu na to, że dzisiaj od rana byłem zajęty, to nie zdążyłem podać typów konkursowych. Myślałem ,że znajdę chwilę przed 14, ale się przeliczylem. Czy jest taka możliwość żeby. Żeby typ na wygraną Williamsa i Over w meczu Higginsa dodać jako moje typy do typów konkursowych ? Wrzuciłem to w dziale ze snookerem po godzinie 12 i ewentualnie dodać od tego ta krótka analizę.

Nie, nie ma takiej mozliwości. Wiec ten pierwszy typ na dzis będzie na minus, za brak typu. Zresztą niewiele to zmieni bo po pierwszej sesji Williams 1-7 w plecy i cięzko będzie to odwrócić by typ na wygraną Williamsa wszedł.

Po prostu podaj typ na wieczorną sesję i tyle, a za pierwszy mecz dzisiaj będzie -100.

Pozdr

PS Na przyszłość w takich sytuacjach wystarczy napisać do mnie to ja wyślę typy w twoim imieniu.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
B bukovina

Oddałem za ciebie typ na wieczorną sesję, z tym że tam się chyba pomyliłeś albo z linią overa albo z kursem bo podałeś w dziale "Over 28,5 @ 1.80". A taka linia jest po kursie @1,50, za to linia 29,5 @ 1.80, więc też taką podałem w konkursie.

Za pierwszą sesję tak jak pisałem w poście wcześniej nie da się inaczej jak rozliczyć go jako nieoddany typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hej, czy mogę podać teraz typ na mecz Williamsa z Trumpem, a później na mecz Higginsa i O'Sullivana ? Jak zostaną wystawione kursy na 4 sesje ?
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Taka uwaga, że za brak typów pod koniec turnieju nie powinno być minusowych, dlaczego? Często pojawiają się zbyt późno w ofercie bukmachera, nie raz jak ktoś jest w robocie cały dzień, to nie ma możliwości dodać, tak na przyszłość :)
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Taka uwaga, że za brak typów pod koniec turnieju nie powinno być minusowych, dlaczego? Często pojawiają się zbyt późno w ofercie bukmachera, nie raz jak ktoś jest w robocie cały dzień, to nie ma możliwości dodać, tak na przyszłość :)
W sumie może coś w tym jest, nie wszystkie buki wystawiają kursy miedzy sesjami. Ale jednak kilka wystawia i można coś wybrac. Na przyszłość do przemyślenia.
 
Do góry Bottom