>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jeśli chodzi o dzisiejszy slalom ponów. Tam wrzuciłem parę Braathen Jakobsen. I jak widzę obaj nie ukończyli zjazdu. Czy w takiej sytuacji jest zwrot? I czy jeśli jest zwrot można podać typ zastępczy?

Betfan anulował zakład, więc zwrot //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Sory Powtórzony Rothe w parze ze Spitsovem bo już jest on zagrany z Kruegerem za miast tego proszę o
Hans Christer Holund-Denis Spitsov 1 1.70 Berfan
BIEGI NARCIARSKIE
ZIO Pekin
ZIO Biegi narc. b. masowy M na 50 km (st. dowolny)
Post automatycznie złączony:

Oczywiście Betfan nie Berfan ;)
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Spitsov-Rothe 1 zamiast tego
Hans Christer Holund-Denis Spitsov 1 1.7 Betfan
Dla łatwości. Pozdrawiam.
I Sory za zamieszanie.
Post automatycznie złączony:

IMG_20220218_211022.jpg
I dodaje jeszcze kupon jak można dodać do konkursu na sobotę pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Nie chciałbym się sczepiać ale tak dla przejrzystości zakłady na bobsleje dotyczą 1 czy 2 przejazdu czy po 2-óch przejazdach czy całych zawodów po 4 ślizg??


 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Właśnie ja mam takie zdarzenia dwójki kobiet zaczęły się w piątek a kończą dziś. Zaliczyłeś mi punkty na plus. Ale to samo mam dziś tzn czwórka mężczyzn zaczęła się dziś kończy jutro.
Post automatycznie złączony:

Betfan też mi trzyma zakład dwójek jako nierozliczony jeszcze
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
misiek_84 misiek_84 djkruko djkruko
W takim razie nastąpił błąd w podliczeniu i typ zostanie rozliczony na minus, w regulaminie pisze, że trzeba jak najbardziej doprecyzować typ, nie można dawać typu w konkursie dziennym, który trwa więcej niż dzień, to tak jakbyś w Typach Dnia dał typ na sobotę, który trwa 2 dni, nie ma to żadnego sensu i logiki, jeżeli chciałeś dać taką parę i była dostępna u bukmachera to tylko na zjazdy, które odbywają się w danym dniu, jeżeli nie było takiej oferty to trzeba podać typ, który zostanie rozliczony w danym dniu. Kupon zaliczę, bo tam nie jest wymagane rozstrzygnięcie, liczy się, że został zagrany na dany dzień.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Spitsov-Rothe 1 zamiast tego
Hans Christer Holund-Denis Spitsov 1 1.7 Betfan
Dla łatwości. Pozdrawiam.
I Sory za zamieszanie.
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 16086
I dodaje jeszcze kupon jak można dodać do konkursu na sobotę pozdrawiam
dla wyjaśnienia, podajesz typ na który mam ci zmienić z kursem 1,7, czyli teoretycznie wszystko w porządku, do tego dodajesz kupon z tym samym typem z kursem 1,3??? Godzina napisania postu + godzina zawarcia zakładu podobna, więc bardziej wiarygodny kurs jest ten z kuponu. Minimalny kurs w konkursie to 1,4
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
misiek_84 misiek_84 djkruko djkruko
W takim razie nastąpił błąd w podliczeniu i typ zostanie rozliczony na minus, w regulaminie pisze, że trzeba jak najbardziej doprecyzować typ, nie można dawać typu w konkursie dziennym, który trwa więcej niż dzień, to tak jakbyś w Typach Dnia dał typ na sobotę, który trwa 2 dni, nie ma to żadnego sensu i logiki, jeżeli chciałeś dać taką parę i była dostępna u bukmachera to tylko na zjazdy, które odbywają się w danym dniu, jeżeli nie było takiej oferty to trzeba podać typ, który zostanie rozliczony w danym dniu. Kupon zaliczę, bo tam nie jest wymagane rozstrzygnięcie, liczy się, że został zagrany na dany dzień.
Jak wrzucałem typ to nie było napisane w Betfan że to trwa dwa dni. Ja sam dopiero skaplem się jak wszedłem na Betfan a tam nie rozliczony jeszcze
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak wrzucałem typ to nie było napisane w Betfan że to trwa dwa dni. Ja sam dopiero skaplem się jak wszedłem na Betfan a tam nie rozliczony jeszcze
nic na to nie poradzę, jak nie pisało to można było założyć, że na cały konkurs, a nie na część zawodów. W gestii gracza jest to jakie typy podaje, stawia je, więc bierze za to odpowiedzialność, nie mogę robić za wszystko zwrotów, bo było by to nie fair w stosunku do innych osób biorących udział w zabawie.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Odnośnie bobsleje to takie zaskoczenie mam od Betfan. Po pierwszym wyścigu czwórek mój typ był wyżej od Vogt. I to rozliczyli mi w kuponie. Co do piątku i dwójek kupon ma w ogóle nie rozliczony choć dziś już był koniec.
Screenshot_20220219-212220.png
Post automatycznie złączony:

Wygląda na to że zakład był wyłącznie na pierwszy wyscig
Post automatycznie złączony:

I piątek dwójek kobiet Appiah była wyżej już po pierwszym wyścigu
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Odnośnie bobsleje to takie zaskoczenie mam od Betfan. Po pierwszym wyścigu czwórek mój typ był wyżej od Vogt. I to rozliczyli mi w kuponie. Co do piątku i dwójek kupon ma w ogóle nie rozliczony choć dziś już był koniec.
Pokaż załącznik 16126
Post automatycznie złączony:

Wygląda na to że zakład był wyłącznie na pierwszy wyscig
Post automatycznie złączony:

I piątek dwójek kobiet Appiah była wyżej już po pierwszym wyścigu
Na sobotę masz "podkładkę" w formie rozliczonego kuponu, więc typ też ci zaliczę, ale piątek zostaje jak jest, kupon jest nadal nie rozliczony, więc możemy tylko gdybać.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowanie:

Na początek dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, podziękowania również dla psotnick psotnick , który pomagał mi przy rozliczaniu, nie raz trzeba było się sporo naszukać, aby odnaleźć jakiś wynik. W klasyfikacji końcowej na dwóch ostatnich miejscach nastąpiły lekkie korekty w stosunku do tabeli, po prostu uznałem, że konkurs jest dla aktywnych osób, a te miejsca zajęły osoby, które oddały dwa i jeden typ w całym konkursie, po prostu po nieudanym początku zrezygnowały z dalszej zabawy, a że są punkty ujemne to w ostatecznym rozrachunku były wyżej niż osoby, które aktywnie uczestniczyły w konkursie. Jako kryterium przyznania nagrody przyjąłem udział przynajmniej w 10 z 19 typowań. Uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie wobec pozostałych uczestników.

Klasyfikacja końcowa -> TUTAJ.

Tabela -> TUTAJ.

Na ewentualne uwagi czekam do jutra, jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań to wysyłam dane do bukmachera + przyznam reputację. Z loginów brakuje mi tylko M mexes200 (proszę o przesłanie na pw), pozostałe mam z poprzednich konkursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Do góry Bottom