>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Witam.
Pytanie do opiekunów konkursu.
4 . Typy i kursy bierzemy z oferty bukmachera William Hill , ale wspomagać możemy się także ofertą Bet365 .
Co robimy w przypadku gdy w William Hill i bet365 występuje to samo zdarzenie, lecz w WH mamy na nie kurs 3,75 a w b365 4,00? Wybieramy sobie tego bukmachera, który oferuje wyższy kurs aby uzyskać więcej punktów? ????
Wspomaganie ofertą bet365 interpretuje w taki sposób,że korzystamy z niego tylko wtedy gdy WilliamHill nie oferuje danego zdarzenia.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam.
Pytanie do opiekunów konkursu.
4 . Typy i kursy bierzemy z oferty bukmachera William Hill , ale wspomagać możemy się także ofertą Bet365 .
Co robimy w przypadku gdy w William Hill i bet365 występuje to samo zdarzenie, lecz w WH mamy na nie kurs 3,75 a w b365 4,00? Wybieramy sobie tego bukmachera, który oferuje wyższy kurs aby uzyskać więcej punktów? ????
Wspomaganie ofertą bet365 interpretuje w taki sposób,że korzystamy z niego tylko wtedy gdy WilliamHill nie oferuje danego zdarzenia.
Możesz dowolnie wybrać, który kurs Ci pasuje.
Nie ma sensu trzymać się aż tak rygorystycznie w tej kwestii, zwłaszcza, że z ofertą u Williama bywało różnie. Byle tylko typ był z listy opcji do wyboru wskazanej w Regulaminie i każdym temacie dnia.
/psotnick
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
proszę o dopisanie w moim 2 typie poniedziałkowym że mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 . z Góry dzięki.
Zrobione.

I TAKA UWAGA OGÓLNA DO WSZYSTKICH:
Podawajcie linki do postów, które mają być poprawione.
Ułatwi i przyspieszy to sprawę wszystkim
/psotnick
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Da rade sprawdzic historie kursow? :p Bo kursy 2,67 na handi 3,5 na Robertsona wydaja sie byc kosmiczne ????
Pewnie można, zależy od buka. Ale nie zdziwiłby mnie taki kurs zwłaszcza zaraz po wystawieniu kursów, a potem korekta o 0.5 w dół. Daj link do posta który cię trapi, bo tak w ciemno to sobie można gdybać. No chyba, że to taka pogaduszka tylko ;)
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mark Allen - Dave Harold.mam pytanie o ten mecz a mianowicie czy byl on w ofercie na sobote i odbyl sie w niedziele czy byl tylko w ofercie na niedziele i ja sie poprostu zagapilem i dalem go do sobotnich meczy w konkursie.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Allen - Dave Harold.mam pytanie o ten mecz a mianowicie czy byl on w ofercie na sobote i odbyl sie w niedziele czy byl tylko w ofercie na niedziele i ja sie poprostu zagapilem i dalem go do sobotnich meczy w konkursie.
Nie ma to znaczenia, rozliczasz go normalnie zgodnie z wynikiem.
Na przyszłość nie opierajcie się na godzinach podanych przez buki, bo czasem są pomyłki. Korzystajcie z rozpiski sesji na World Snooker http://livescores.worldsnookerdata.com/SessionList/Tournament/13630 Tam na pewno nie będzie błędów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Nie ma to znaczenia, rozliczasz go normalnie zgodnie z wynikiem.
Na przyszłość nie opierajcie się na godzinach podanych przez buki, bo czasem są pomyłki. Korzystajcie z rozpiski sesji na World Snooker http://livescores.worldsnookerdata.com/SessionList/Tournament/13630 Tam na pewno nie będzie błędów.
Ok dzieki.Wolalem zapytac. Wogole podoba mi sie organizacja konkursu poniewaz nie robicie problemu z powodu jakiegos drobnego bledu albo przeoczenia.Mimo ze jestem snookerowym laikiem fajnie mi sie w uczestniczy w tym konkursie oby tak dalej pozdro
 
Do góry Bottom