>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
a u mnie wręcz przeciwnie. Marcin odczytuj te wiadomości i tam odpisuj człowieku ...
Człowieku, domyślam się że jesteś mało ogarnięty, ale...
Dopiero dzisiaj podałeś mi login z Oddsring..
Wcześniej zadawałeś lekko irytujące pytania typu kiedy będą nagrody...
20.10 odpisałem, że nagrody będą po konkursie (znów napisałeś o nagrodach), ale i tak nie raczyłeś podać loginu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Marcin ,ja już dwa razy wysyłałem do Ciebie, swój email z oddsring (sic) , Kwota nagrody 50 zł. Ostatnia wiadomość prywatna z dn 30 października . Jeszce teraz raz prześlę ta wiadomość, i proszę uprzejmie sobie znaleść i przesłać do oddsring
Arturro100
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Czyli jutro o 15 wysyłam listę, w poniedziałek-wtorek zostanie lista rozpatrzona przez Oddsring.
Nie wysyłam pojedynczych loginów do firm.
dostales moje wszystkie dane ktore sa potrzebne??bo wyslalem kilka razy a nie chce zeby pozniej byl znowu jakis problem wiec wole zapytac i najwyzej wyslac jeszcze raz;)
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Nie otrzymasz nagrody, bo masz na koncie bonus konkursowy nie ruszony.
Ten &quot;nieruszony&#39; bonus . Quasi minimalny.zagrałem wczoraj. Dzis zagrałem na NBA.wszystko co miałem. Ok 2.5 razy depozytu. Poza tym do oddsring dokonałem tylko dwa lub trzy razy depozyt. Żadnych wypłat do tej pory. Jestem mocno zdziwiony i zaniepokojony na przyszłość. Ze buk robi trudności z dopisaniem wygranej nagrody do mojego konta w oddsring.szczegóły moich zakładów Jak trzeba prześle na Pw. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom