>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ciekawe po co Tobet sponsuruje jakieś konkursu, jak potem się ośmieszają brakiem profesjonalizmu i olewaniem graczy... To chyba nie jest zbyt dobry sposób na reklamę.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ciekawe po co Tobet sponsuruje jakieś konkursu, jak potem się ośmieszają brakiem profesjonalizmu i olewaniem graczy... To chyba nie jest zbyt dobry sposób na reklamę.
osmieszasz sie Ty w tym momencie, jesli nie potrafisz cierpliwie poczekac na nagrode, a neguje sie buka, ktory sposoruje wiele konkursow i daje atrakcyjne nagrody. Na przyszlosc wystarczy nie brac udzialu w konkursie sponsorowanym przez nich i masz problem rozwiazany, jesli tak wielkim problemem dla Ciebie jest poczekanie tydzien na nagrode.
 
G 277

geryx

Użytkownik
w poczekaniu nie ma nic złego, ale w tym żeby skrobnąć 1 zdanie na temat postępów przez władnych juz prędzej, ja ze 4 dni temu grzecznie na pw Marcina zapytałem jak rzeczone postepy i nawet nie raczył odpowiedzieć:zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2K

borek149

Użytkownik
w poczekaniu nie ma nic złego, ale w tym żeby skrobnąć 1 zdanie na temat postępów przez władnych juz prędzej, ja ze 4 dni temu grzecznie na pw Marcina zapytałem jak rzeczone postepy i nawet nie raczył odpowiedzieć:zoltakartka:
też kiedyś pisałem w podobnej sprawie do Marcina i również nie otrzymałem odpowiedzi , pewnie mase takich zapytań dostaje i już go lekko w..... :razz:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
mnie bezposrednio sprawa nie dotyczy, ale przyzwyczajcie sie, bo to nie nowosc ze nie przyznaja nagrod od razu, a jak jeszcze ja nie robilem listy to juz calkiem :roll:
żeby potem nie było, że nie ma ID albo coś... ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista dzisiaj została &quot;popchnięta&quot; dalej i prawdopodobnie teraz trwa proces dopisywanie bonusów.
Pamiętajcie, że jeśli wygraliście już nagrodę w innym konkursie z Tobet, to aby aktywować ten bonus należy wpłacić równowartość nagrody.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pamiętajcie, że jeśli wygraliście już nagrodę w innym konkursie z Tobet, to aby aktywować ten bonus należy wpłacić równowartość nagrody.
Ale to się tyczy tego roku czy ogolnie jak np 2 lata temu wygrałem to teraz też musze wpłacić aby mi dopisali?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kto dostał nagrodę oprócz borka ?
Jest lekkie zamieszanie, czy zostały nagrody wypłacone, czy borek dostał bonus z innego źródła. ..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jest lekkie zamieszanie, czy zostały nagrody wypłacone, czy borek dostał bonus z innego źródła. .
Borek dostał nagrodę, bo wygrał konkurs na najwyższe ako dnia dnia 2.kwietnia... Laureaci są na stronie głównej w zakładce o ww.promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wstrzymajcie się, borek zrobił lekkie zamieszanie.
Otrzymam odpowiedź z supportu kiedy nagrody zostaną dopisane i listę osób, które muszą wpłacić depozyt, aby uwolnić bonus.
 
Do góry Bottom