>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
proszę o usunięcie, bądź edycję tematu Typy dnia 12.01.2013r. (sobota).
Nie zmieniłem w treści, że typy są podawane na sobotę. Dzięki i przepraszam za kłopot.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Proszę o usunięcie postu nr 62 z typów dnia 09.01.2013 Z góry dziękuję i przepraszam za utrudnienia!
witam jak ktoś może usunąć w moim typie minkę w nazwie drużyny gospodarzy byłbym wdzięczny nie chce poprawiać i edytować http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-01-2012-piatek-86450-3.html#post3313106 Dornbirn sorki za taka błahostkę
proszę o usunięcie, bądź edycję tematu Typy dnia 12.01.2013r. (sobota).
Nie zmieniłem w treści, że typy są podawane na sobotę. Dzięki i przepraszam za kłopot.
Wszystko poprawione i zrobione
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Umieściłem swój typ niespełna minutę przed rozpoczęciem spotkania – proszę o podliczenie go jako normalny typ a za spóźnienie przepraszam lecz wcześnie nie miałem dostępu do sieci stąd oddanie typu w ostatniej chwili jak tylko uzyskałem dostęp do sieci.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
lekka awaria excela. Tabela jest zrobiona po 10 dniach, lecz nie mogę tego posortować zgodnie z wynikami toteż proszę o chwilę cierpliwości.
 
S 0

solkowy

Użytkownik
Są błędy w zamieszczonej dzisiaj tabeli za styczeń - miejsce 60 Solkowy i miejsce 84 Soklkowy to ta sama osoba tzn. ja. Już w tabeli po kilku dniach była ta literówka, ale nie zwracałem na to uwagi, bo myślałem że to zwykła pomyłka. Teraz widzę, że zostało to rozbite na dwie osoby - wersja poprawna i wersja z literówka, dlatego o tym piszę. Powinienem mieć -95 i 1 z 3 typów trafiony.
 
K 3

kage10

Użytkownik
mam pytanie czy można edytować swojego posta po zamieszczeniu na stronie? Dzisiaj zapomniałem wpisać godziny w swoim typie i próbowałem znaleść jakoś edycję żeby dopisać ale się nie udało więc zamieściłem pod spodem nowy post z godziną mam nadzieję, że zostanie mi to uznane i nie dostanę pkt karnych. pozdrawiam
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
u mnie podobnie od początku roku do 10 stycznia mam wg moich wyliczeń +320 ✅ a w tabeli - 100...skuteczność się zgadza i jest 2/4...no ale każdy się przecież może pomylić ???? proszę jeszcze raz sprawdzić typy ???? pozdrawiam
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ogólnie dużo ludzi ma błędy bo jak np. wytłumaczyć fakt, że ktoś ze skutecznością 1/4 ma 440 punktów ;)??? Nierealne troszkę skoro maksymalnie można zdobyć 400 punktów za trafny typ xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom