>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Uwierzcie mi ale nie wiem jak dodac typ dnia, ktos powie jak??
Wchodzisz sobie kulturalnie w typy dnia i wybierasz dzień na który chcesz podać typ. Nastepnie na dole strony masz szybką odpowiedź i tam wpisujesz wszystko według odpowiedniego wzoru oczywiście. Przeczytaj obowiązkowo najpierw regulamin typów dnia żebyś nie walnął gafy (masz tam również wzór jak podawać typy).
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Bazowałem na paru relacjach live. One jak wiadomo różnią się. Raportu też nie mogę znaleźć. Jeśli bukmacher zaliczył to ok, poprawię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Czy jeśli taki sam typ już był wpisany przez kogoś innego, ale miał kiepską analizę, to mogę go powtórzyć tyle, że napisać dobrą analizę?
Kanonier0392 / możesz.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
incubus:
Dyscyplina : Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie : Polonia - Cracovia
Typ : over12,5 corner kicks
Kurs : 3,60
Bukmacher : Bet365

HaYto:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-04-2012-poniedzialek-75315-2.html
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ - Rzuty rożne - over 10
Kurs - 2.00
Buk - Bet365
Pytanie: Czemu mój typ został uznany jako powtórzony skoro jest inna granica over/under i inny kurs.
Pozdrawiam.
Kanonier0392 / Zapoznaj się z regulaminem.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
 
stanley-63 904,4K

stanley-63

Typer
Może by uczestnik tej naszej zabawy &quot; fazik1988 &quot; pisał swoje typy normalnie a nie z dużych liter bo się to żle czyta no i inna sprawa to ortografia się kłania , a tak na koniec to po takiej analizie to trudno by było postawić na ten typ !
dawid// Zwróciłem mu uwagę na PW i od jutra będzie pisał &quot;normalnie&quot; nad ortografią także popracuje.
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Ja to bym go najchetniej wykluczył, nie gra spotkania ktore czuje i za ktore dałby jakies pieniadze w realu, tylko dla punktow w zabawie.
dawid// O tym czy ktoś ma być wykluczony czy nie, zdecyduje moderator, a na razie nie ma żadnych zastrzeżeń do tego użytkownika.
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Typy dnia - 20.04.2012 (piątek) Post #7
Linku nie zamieszczam, gdyż jest to mój 10 post, a dopiero po tej liczbie jestem do tego uprawniony.
Proszę o poprawienie czcionki, gdyż przypadkowo wyszła mi kursywa.
dawid// ok, poprawione
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Prosze o usunięcie mojego typu na dzisiaj który dodałem o 20:05,, podałem typ na mecz który się odbył, wszędzie jest podane że mecz jest o 20:30 a on odbył się o 18:00 to nie mój błąd...


010//
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom