>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
bardzo proszę o zmianę analizy w poście:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-09-2011-czwartek-64419-2.html#post2407510
źle skopiowałem z działu
prawidłowa analiza:
Jeszcze wczoraj chciałem grać na zwycięstwo Gruzinów, dopatrując się w tym meczu niespodzianki. Wobec absencji gracza (Pachulia), który praktycznie ciągnie całą grę Gruzinów, i na których opiera się cała ich gra, wydaje mi się, że Macedonia powinna wygrać. Dzień przerwy na pewno bardzo dobrze im zrobił, ponieważ praktycznie grają jedną piątką, nie mając wartościowych zmienników na ławce rezerwowych. W moim odczuciu Macedończycy z meczu na mecz grali coraz lepiej, potrafią wychodzić z trudnych sytuacji (niekorzystnych wyników) obronną ręką, o czym świadczy chociażby ostatni mecz z walczącą o awans do drugiej fazy turnieju Bośnią i Hercegowiną. Macedonia obok Rosjan jest w moim odczuciu pewniakiem do awansu z tej grupy (1-2 miejsce), natomiast Gruzja będzie walczyć (oczywiście moim zdaniem) o 4 miejsce z reprezentacją Grecji. Jeśli Macedonia zagra dzisiaj skutecznie. Jedyną obawą jest fakt, że zdobywają mało punktów (na poziomie 70 punktów na mecz). Jednakże myślę, że dzień odpoczynku pozwolił im się na tyle zregenerować by zagrać dzisiaj spotkanie na najwyższym swoim poziomie, co pozwoli pokryć handicap -5.
przepraszam za problem ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Co w przypadku meczy, które się już rozpoczęły (np. wczoraj Muller-Nadal) i mają być dokończone dziś wieczorem?
podbijam pytanie z ciekawości
i co z analizami meczy, które miały być np. wczoraj, a są przekładane na następny dzień?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Apropo US Open to na 7.09 podałem ten typ: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-07-09-2011-sroda-64388.html#post2405052
zaś na 8.09 dałem już ten:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-09-2011-czwartek-64419.html#post2406488

Istnieje ryzyko, że oba odbędą się 8 i teraz moje pytanie czy można zrobić tak aby jako priorytetowy uznać ten z 7 września, jeżeli oba będą grane dziś? Oczywiście jeżeli da się rozliczyć oba to byłoby super. Zrozumiem jeżeli to będzie nie możliwe ale akurat na typie z 7 dużo bardziej mi zależy, a w związku z pogodą porobiło się spore zamieszanie.
będa zaliczone
Co w przypadku meczy, które się już rozpoczęły (np. wczoraj Muller-Nadal) i mają być dokończone dziś wieczorem?
Ja proponuję czekac, to nie z naszej winy, a można poczekac
będą zaliczone. mały wyjątek na US można zrobić bo duże problemy są z pogodą
Ale jak mecz jest przełożony o jakieś 20 godzin czy więcej to już nie. Bo nie będe czekał z tabelą i zalegającymi kilkoma typami i 100x poprawiał i aktualizował tabelę.
Powiedzmy że tolerujemy poślizg do 12 godzin w rozpoczęciu meczu. Planowo mecz miał być o 22 , rozpoczał się o 6 rano więc zaliczony.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Do panów adminów: pomyliliście się w obliczeniach moich typów! napisaliście -220 i 1-4
a moje typy były następujęce:
2.09 -100
3.09 +80
4.09 -100
5.09 -100
6.09 +80
o 7 nie piszę bo nie podliczaliście.... a więc z tych 5 dni wynika, że mam 2-3 i -140 ... czyż nie ? ????
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
&quot;będą zaliczone. mały wyjątek na US można zrobić bo duże problemy są z pogodą
Ale jak mecz jest przełożony o jakieś 20 godzin czy więcej to już nie. Bo nie będe czekał z tabelą i zalegającymi kilkoma typami i 100x poprawiał i aktualizował tabelę.

Powiedzmy że tolerujemy poślizg do 12 godzin w rozpoczęciu meczu. Planowo mecz miał być o 22 , rozpoczał się o 6 rano więc zaliczony.&quot;
Czy to nie jest chore ??
Ciężko doliczyć punkty 10 osobą ??
Czy to wina osoby która podała ten typ, że mecz opóźniony z przyczyny atmosferycznej ?
W to miejsce równie dobrze można było podać inny typ tak to tylko dzień się straciło, a co za tym idzie... punkty.
Typ podany, ludzie skorzystali, a punktów brak.
Pozdrawiam ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Do panów adminów: pomyliliście się w obliczeniach moich typów! napisaliście -220 i 1-4
a moje typy były następujęce:
sprawdź jakie dni obejmuje tabela to zobaczysz o co chodzi. wszystko jest oki
Czy to nie jest chore ??
chore ...
Ciężko doliczyć punkty 10 osobą ??
ciężko. więcej zamieszania i problemów. później poprawek itp
Czy to wina osoby która podała ten typ, że mecz opóźniony z przyczyny atmosferycznej ?
czy to wina osoby która podlicza typ że mecz został opóźniony z przyczyny atmosferycznej ?
W to miejsce równie dobrze można było podać inny typ tak to tylko dzień się straciło, a co za tym idzie... punkty.
ciężko zrozumieć , że jak typ został przesunięty o kilka godzin to wszystko jest dobrze ? np planowo miał się rozpocząć 1 września , rozpoczyna się 2 września o godzinie 4 rano. Typ zostaje w temacie na 1 września a Ty między czasem dajesz typ w temacie na 2 września i obydwa masz policzone. Gdzie to widzisz stratę pkt ?
Typ podany, ludzie skorzystali, a punktów brak.
no to będziemy czekać tak jak dziś. typy z 5 września rozgrywane są 9 :| nie no świetnie , tabela zamieszanie , problemy a później żale na PW bo coś jest nei tak.
Jak nie pasuje to możemy wrócić do starego systemy czyli jak mecz zostanie nawet o 5 min przełożony i rozpocznie się kolejnego dnia to możemy dawać zwroty bez względu na wynik.
Ty nie jesteś winien warunkom pogodowym , ale tym bardziej i ja nie poczuwam się do takiej odpowiedzialonści.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Czy jeżeli ktoś postawi typ że dana drużyna wygra 2 bramkami w postaci H 0-2 typ: X to czy handi -1.5 jest uznane za powtórzenie czy nie?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czy jeżeli ktoś postawi typ że dana drużyna wygra 2 bramkami w postaci H 0-2 typ: X to czy handi -1.5 jest uznane za powtórzenie czy nie?
co innego. bo ten 0:2 i typ X potrzebuje dokładnie różnicy 2 goli do wygranej , Ty przy handi 2 gole lub więcej.

analogicznei jego analiza może wyglądać &quot;powinni wygrać dokładnie dwoma golami&quot;
Twoja by wyglądała tak &quot; liczę na dość pewne , kilku bramkowe zwycięstwo&quot;
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Drobiazg co prawda, ale poprosiłbym o poprawienie w mojej analizie meczu KSZO-Pelikan w Typach Dnia:
&quot;...bardzo solidnie na bramce prezentuje się Piotr Misztal...&quot; - oczywiście Rafał Misztal - jego brat Piotr to też bramkarz, dlatego czasami obaj mi się mylą ????
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Proszę o zmianę analizy, ponieważ dałem złą czcionkę, ta jest prawidłowa :

Dyscyplina: Pilka Nozna, Kanada,CSL
Spotkanie: North York – Toronto Croatia
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,50
Buk: Sportingbet

Link do wyniku : http://www.livesports.pl/detail/MHOTE6ak/#summary

Analiza :
Jutro o 1 w nocy (czasu polskiego) rozpocznie się spotkanie pomiedzy drużyną North Yorku a Toronto Croatia. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa gości, każdy inny wynik niż ich wysokie zwycięstwo będzie dla mnie sensacją.Grają naprawde kapitalnie , choc zajmują 2 miejsce , a to dlatego, że nie mieli zbyt udanego początku, mają na koncie 10 zwycięstw z rzędu , mnóstwo strzelonych bramek i stosunkowo niewiele straconych. North York to druzyna która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze i jako jedyna druzyna pozostaje bez zwycięstwa, przegrywa mecz za meczem , jutro nie będzie inaczej. Kurs w meczu na Toronto jest zbyt mały by można było tutaj podać , więc zagram tradycyjnie na bramki. Toronto w ostatnich 20 meczach 9 razy miało over 2,5 , ale tak jak wspomniałem wcześniej na początku sezonu nie szło im najlepiej stąd ‘’tylko’’ 9 . Gospodarze jak przystało na ostatni zespoł w lidze tracą najwięcej goli , stąd wzięło się w 19 spotkaniach aż 12 razy over 2,5 gola w ich meczach . Dla mnie ten typ to pewniak , odważniejszym proponuje zagrać overa 3,5 , ja wole być ostrożniejszy i się nie skusze .


http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-09-2011-poniedzialek-64586.html#post2415422

Przepraszam za kłopot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom