>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
marian77 541

marian77

Użytkownik
witam czy pojawi się aktualizacja tabeli od początku miesiąca do 20tego?
Dzisiaj powinna pojawić się aktualizacja za dni 1-17, reszta niedługo później, może będzie dodatkowa aktualizacja parę dni przed końcem.
//psotnick
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Proszę o usunięcie źle wypełnionego typu na dzień 21 października z błędem bez godziny ligi przez pomyłkę.Wstawiłem jeszcze raz poprawiony typ.Przepraszam za pomyłkę.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikację
Spotkanie Polska-Szkocja
Typ: x/x
Kurs 4.50
buk Oddsring
Godz: 20:45
Analiza​
Witam , na jutro wybrałem spotkanie w grupie polskiej eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy , w tym spotkaniu na przeciwko siebie stana zespoły Polski oraz Szkocji, na pewno każdy tutaj myśli że skoro ograliśmy mistrzów Świata to czemu mamy nie poradzić sobie ze Szkocją , a no właśnie i tutaj pojawia się pytanie ile Polacy zachowali sił na bardzo ciezkie spotkanie ze Szkotami, którzy grają siłowo i nie odpuszczą ani jednej piłki, kondycyjnie są lepsi od naszych zawodników , którzy w starciu z Niemcami mieli kupę szczescia i po 80 minutach oddychali rękawami, po prostu według mnie zagrania przeciwko naszym w jutrzejszym spotkaniu to typ dnia, poza tym mamy bardzo zły bilans spotkań ze szkotami, nei wygraliśmy z nimi na swoim stadionie nigdy , mamy dwa remisy oraz porażkę, myślę że w jutrzejszym spotkaniu może być podobnie, ponieważ już niejednokrotnie przekonałem się że wygrana z duzo lepszym zespołem aniżeli Szkocja, w naszej reprezentacji nie czyni wiosny i mogą zaliczyć jutro solidna wpadkę, stawiam tutaj na remis.
⛔100
ten typ powinien mieć plus a nie minus.....
Racja, juz poprawione, w następnej aktualizacji będzie uwzględnione.
Na przyszłość dawaj linka do posta, a nie wklejaj go, bo to nic nie ułatwia.
//psotnick

 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Witam proszę o aktualizacje mojego postu :
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-10-2014-czwartek-114083.html#post4840245
Aby zamienić z takim ;)
Trzecia kolejka fazy grupowej LE. Póki co mamy powody do radości bo Legia zajmuje pierwsze miejsce w grupie, po wygranej 1:0 z Lokeren, wymęczonym zwycięstwie w Turcji również 0:1 i zwycięstwie z Metalistem 0:1. Według mnie, na to drugie zwycięstwo, chyba Legioniści nie zasłużyli. Trabzon atakował non stop i cud że nic nie wpadło, natomiast nie wierzę w taki obrót spraw w meczu z Belgami. Tak się składa, że własnie Lokeren dzięki &quot;lepszemu&quot; bilansowi bramek jest nad Trabzonem w tabeli, i wydaje mi się, że Turcy nie odpuszczą sytuacji aby ich wyprzedzić już w czwartek i gonić Legię. Trabzonspor, ma bardzo dobrych piłkarzy, i u siebie są naprawdę bardzo mocni, jednym z lepszych transferów był zakupiony w lato Cardozo - czuję, że może on sporo namieszać. Turcy ogólnie w lidze spisują się bardzo słabo, póki co 4 remisy, przegrana, i w ostatniej kolejce nastąpiło przełamanie - wygrali u siebie z wiceliderem 3:1. Natomiast Lokeren po 10 meczach, ma 18 pkt i zajmuje trzecią pozycje w lidze. Na wyjeździe ledwie 5 pkt. W weekend przegrali z Club Brugge u siebie 1:3, więc mogą być trochę podrażnieni tym wynikiem. W meczu z Legią nie wyglądali dobrze, i nie sądzę, aby pokazali się z lepszej strony w Turcji na jeszcze trudniejszym terenie. Podejrzewam że Turcy nie przepuszczą okazji na 3 pkt, bo jeśli chcą awansować, to takie mecze u siebie muszą po prostu wygrywać, a kurs odpowiedni. Dodając że Legioniści dzisiaj wygrali i mają bardzo prawdopodobny awans, to jeśli Trabzonspor chce awansować to muszą wygrać w czwartkowy wieczór, wtedy uplasują się na 2 pozycji z trzypunktową przewagą nad Lokeren. Bardzo ważny mecz, liczę na nich strasznie. Brać póki nie spadnie do 1.60
Pomogłem? Kliknij &quot;+dzięki&quot;
Powodzenia !
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Drugi z postow do usuniecia - poprawny usunieto, powinno byc
Typ - BTS
Bukmacher - William Hill
Zrobione.
Na przyszłość w razie poprawek podawaj linka do posta, to wtedy nie będzie nieporozumień.
//psotnick
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
W moim ostatnim poście w Typach Dniach 24.10 jest brak bukmachera, sam nie wiem dlaczego zapomniałem. Proszę o dopisanie &#39;Betclic&#39;. Z góry przepraszam i dziękuję.
// proszę bardzo
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dlaczego w tabeli mam 242 punkty jeżeli do 17 miałem 0 teraz trafiłem 4 typy z rzędu i do 24.10 powinienem mieć 542 punkty!
Na spokojnie, wszystko idzie wyjasnic. Nie miales do 17 dnia 0 pkt, tylko -300. Zalaczam ponizej linki do postow z poczatku miesiaca, w ktorych uzyskales takowy wynik. Podawales typy w dniach 1, 4, 5, 21, 22, 23 i 24. Prosty bilans -300(jakie miales po 3 podanych typach) + 225(21 dzien)+ 60(22) + 162(23) + 95(24) = 242. Wszystko sie zgadza. Prosze nastepnym razem najpierw przejrzec dokladnie swoje posty, policzyc zamiast robic szum. Ktorys raz sprawdzam cos, co jest wszystko dobrze. Bo ktos, nie pamieta ze bral udzial, bo ktos zle dodawal i mu wyszedl inny wynik. Nie pali sie, wiadomo ze ja tez moge popelnic blad. Nalezy wtedy jednak dokladnie przejrzec swoje posty, podliczyc i jesli sie nie zgadza to wtedy napisac do mnie. W innym przypadku zwyczajnie zabieracie mi czas, ktory moglbym spozytkowac na inne czynnosci. Pozdrawiam
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-10-2014-sroda-113100-3.html#post4798915
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-4-10-2014-sobota-113259-4.html#post4804290
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-5-10-2014-niedziela-113305-2.html#post4806044
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom