>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
3 dzień z rzędu jestem zle podliczony:? ✅318 a nie ⛔318......już mi się nie chce pisac na PRV bo nie wnikam kto to podlicza więc napisze tutaj....
snajper: nie wiem co ten Excel mi wyprawia... juz przy nastepnej bedziesz mial dobrze. Jak nie to rezygnuje z moda :p
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Moje typy na czwartek (zgodnie z moim PW do Snajpera):
#17
28 stycznia godz. 20.30:
Polska - Francja
typ: 2
kurs: 1,36
buk: Ladbrokes

#18
28 stycznia 19:15
Chorwacja - Dania
typ: 1
kurs: 2,30
buk: Ladbrokes

Serdecznie dziękuję.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
18#
Chorwacja vs Polska ( W ktorej polowie padnie wieszka liczba bramek)
Typ:Second(w drugiej)&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;(Chodzilo oczywiscie o pierwsza polowe kurs sie zgadza ale przez przypadek zamiast pierwsze to wpisalem druga zeby sie zgadzalo przy podliczaniu i nie bylo ze kurs zawyzylem ;])
Kurs:2.20
Buk Ladbrokes
snajper: poprawione
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
#19 Godz. 15:00
Zdarzenie: Polska - Islandia (Połowa, w której zdobyta zostanie najwyższa liczba punktów)

Typ: Druga
Kurs: 1.72
Buk: Ladbrokes
Edit post bo tam minka mi sie wlepiła :p

wyjątkowo bez linku poprawiłem, bo to ostatni dzień konkursu/Akarin
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Mam nadzieje ze podobał sie konkurs? ????
Teraz macie okazje aby przez kilka dni napisac swoje zastrzezenia co do konkursu aby wykluczyc je w przyszlosci lub co sie podobalo i tego nie zmieniac ????
Zapraszam do wyrazenia opinii
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Konkurs dobry ja mam wiadome do czego pretensje ale okej ... ja proponuje by nastepny konkurs w przyszlosci klasyfikowal zwyciezców po przykładowo oddaniu min 10 typów czy coś w tym stylu zależy od turnieju byśmy uniknęli takich uczestników którym wszedł remis i nabili sobie troche punktów i teraz oczekują na zakończenie jego wygrywając go po oddanych 2 typach przykladowo ;) a tak jest GIT pozdrawiam ekipe prowadzącą

Gratulacje dla zwycięzców -
 
Do góry Bottom