>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/ Propozycje/ Niezgodności

Status
Zamknięty.
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
O ile mi wiadomo wczorajszy turniej miałbyc punktowany podwójnie i miał byc liczone za dwa turnieje(zeszlotygodniowy i wczorajszy)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Napisałem dnia 23-11-2008, 19:06:
Wczorajszy turniej nie będzie brany pod uwagę.
W turnieju za dwa tygodnie z pulą 100$ punkty będą przyznawane podwójnie.
Pierwsze miejsce 20, drugie 18, trzecie 16...
Dlatego aby nikt mi nie mówił, ze eliminuje sobie przeciwników, gdyż sam wczoraj nie grałem.
Nie wczorajszy turniej będzie podwójnie liczony, tylko ten za 6 dni.

A pierwsze pytanie, co za różnica czy masz wpisane 0 czy puste pole?
I jeszcze zachęcam do udzielania się aktywnie we wszystkich działach a nie tylko w turniejach.
 
C 0

cubapl

Użytkownik
witam, jestem tu nowy i niestety nie mam dostepu do podforum z haslami, lecz bardzo chcialbym wziasc udzial w tym turnieju. bardzo mi zalezy na sprawdzeniu swoich umiejetnosci przeciwko innym uzytkownikom forum. czy moglby mi ktos napisac haslo do turnieju ktory rozpoczyna sie za kilka minut ? pozdrawiam
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Sorry, ze tutaj pisze o turnieju Paradise, poniewaz dzial jest zablokowany. Moze jednak daloby sie dzisiaj rozegrac owy turniej? Przyznaje, ze niektorych w tym mnie za bardzo ponioslo, po odwolaniu poprzedniego za co z gory przepraszam Marcina. Jednak szkoda by byla, jakby mialy one przepasc;/
 
O 0

odil007

Użytkownik
Widzę, że turniej jest w lobby Paradise także mam nadzieje, że dzisiaj się odbędzie ????
Jak już jest w lobby to szkoda zaprzepaścić takiej szansy :p a trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie się tam grało.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie, bo livechat, czy tam support się tym nie zajmuje!
Nie możecie się kontaktować w tej sprawie z supportem, bo nie jesteście do tego upoważnieni i nic wam z tego nie wyjdzie.
Pisałem do Betsson osoby która jest za to odpowiedzialna.
Napiszę z nim wieczorem &quot;live&quot; jeszcze raz.
A na razie siedzieć, bo widocznie mają takie procedury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom