>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

Q 0

quo87

Użytkownik
czekalem az mnie dodasz do zapisanych, zobacz o ktorej sie wpisalem i wyslalem specjalnie pw do Ciebie zebys mnie zapisal, lecz niestety to sie nie stalo w pore
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Wybacz ale jestem tylko człowiekiem i nie jestem w stanie przesiadywać całymi dniami na forum tym bardziej, że są wakacje i są też inne zajęcia.
Już tydzień temu pisałem o tym, że kto nie widzi podforum ma pisać, dzisiaj nawet założyłem specjalny temat.
Ty jesteś na forum od 19.12.2006! I miałeś czas od początku ligi się zapisać, jakbyś tak zrobił problemu by nie było.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dobra dzieciaczki, uspokójcie się.
Nastąpiły nieoczekiwane problemy naszego kolegi z internetem który jest w posiadaniu haseł i niestety nie udało mu się ich tu umieścić ani na czas ew. przekazać komukolwiek. Jak ta sprawa zostanie rozwiązana - dowiecie się niebawem. Również chciałem zagrać w tym turnieju, ale jak doskonale widać internet i ludzie nie są doskonali.

pozdrawiam

Oczywiście za niepotrzebne dyskusje będą nagrody.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Nie życzę sobie , żeby ktoś nazywał mnie ,, dzieciaczkiem&quot;, jeżeli to do mnie było !!! Kto jest odpowiedzialny za te hasła?
.. i po drugie widać, że Panowie moderatorzy sobie po prostu nie radzą, tabela nie zaktualizowana już od tygodnia.
Aha i temat brzmi pytania/propozycje/niezgodności/ także nie rozumiem , gdzie tu niepotrzebne dyskusje.
 
lechu_pb 0

lechu_pb

Użytkownik
Nie rozumiem tylko dlaczego nikifor nic nie odpisuje. Napisałem mu PW, jest online i przegląda ten wątek. Chyba należą się jakieś słowa wyjaśnienia.
EDIT: Był aktywny i nawet nie raczył wyjaśnić sytuacji, szkoda słów.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, chciałem przeprocić za te nieporozumienie. Hasła ma Banan. Niestety miał kłopoty z Internetem. Turniej zostanie rozegrany w innym terminie. Jeszcze raz przepraszam. Nie jesteśmy robotami, nie zawsze jesteśmy dostępni 24h na dobę.

@lechu, owszem, włączyłem przeglądałem ten wątek niestety musiałem pilnie wyjść. Też jestem człowiekiem. Przepraszam, lecz nie zawsze zauważę, iż otrzymałem PW.
 
Do góry Bottom