>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
To sa typy na mecze ktore zaczynaja sie od poczatku:
Zwycięzca meczu (1 2);
Suma frejmów w meczu (Powyżej/Poniżej);
Zakłady na handicap;
Wynik po 4 frejmach (1X2);
Zwycięzca 1. frejma;
Dokładny wynik meczu (DW);
Najwyższy break meczu;
Centuries w meczu (2-drogowo);
Centuries gracza (2-drogowo);
Co dokladnie mozna typowac na mecze ktore juz trwaja? Czy ta lista jest OK?:
Zwycięzca meczu (1 2);
Suma frejmów w meczu (Powyżej/Poniżej);
Zakłady na handicap;
Dokładny wynik meczu (DW);
Centuries w meczu (2-drogowo);
Centuries gracza (2-drogowo);
TAK, JEST OK
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Co można podać na jutro skoro są zaplanowane tylko spotkania , które już trwają? Można je podac po raz drugi ? Pytam , bo temat jest założony...

Na poprzedniej stronie jest wszystko wyjaśnione.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co można podać na jutro skoro są zaplanowane tylko spotkania , które już trwają? Można je podac po raz drugi ? Pytam , bo temat jest założony...
5 postów wcześniej masz wszystko wyjaśnione, tłustym drukiem, żeby przypadkiem nikomu nie umknęło...
Ale oczywiście po co przewijać na poprzednią stronę wątku, lepiej w kółko pytać o to samo...
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie ma za bardzo wyboru - są tylko 3 mecze z jutrzejszych sesji i po jednym typie na danego zawodnika (żadnych innych opcji), na dodatek kursy na prowadzących graczy po 1.20. Może odpuśćmy poniedziałek?...
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
I o co chodzi z tym ⛔100 za brak bukmachera przy moim typie z 7 dnia? Przecież w regulaminie jest jasno napisane, że oferty bierzemy z Unibetu a w przypadku braku typu, można korzystać z Bet365. Wcześniej ja i zresztą nie tylko ja Unibetu jako bukmachera nie wpisywałem i minusa nie było. Więc jako organizatorzy zdecydujcie jaka forma jest poprawna, bo odnoszę wrażenie, że każdy z was inaczej rozumie regulamin. I oczywiście pretensji nie mam, tylko chodzi mi o wyjaśnienie sprawy, piona! :grin:

Dzięki za zwrócenie uwagi na pomyłkę i plus za uczciwość, post już poprawnie rozliczony, tabela też zaktualizowana.
/psotnick
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proszę o dodanie aktualnych wyników przy meczach na poniedziałek:
Allen - Robertson (7:9)
Dale - Wasley (12:4)
Typowałem pierwszy raz ponownie te same spotkania i zapomniałem podać. Dzięki!
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
I o co chodzi z tym ⛔100 za brak bukmachera przy moim typie z 7 dnia? Przecież w regulaminie jest jasno napisane, że oferty bierzemy z Unibetu a w przypadku braku typu, można korzystać z Bet365. Wcześniej ja i zresztą nie tylko ja Unibetu jako bukmachera nie wpisywałem i minusa nie było. Więc jako organizatorzy zdecydujcie jaka forma jest poprawna, bo odnoszę wrażenie, że każdy z was inaczej rozumie regulamin. I oczywiście pretensji nie mam, tylko chodzi mi o wyjaśnienie sprawy, piona! :grin:
Co to w ogóle za pytanie jest?
I co to za problem dopisać buka?
Przecież to sponsor daje kasę na nagrody w tym konkursie, bo jest to jego forma promocji, więc istotne, żeby jego nazwa była eksponowana. Chyba wpisanie nazwy buka nie nadszarpnie Twoich sił aż tak bardzo?
To raz. Po drugie, to że parę razy ci się udało bez minusa, gratulacje, miałeś fuksa i skorzystałeś z promocji, ale to nie znaczy, że zawsze będzie ci się udawało. Nazwa buka przy typie jest chociażby po to, żeby było wiadomo czy kurs się zgadza, czy nie wymysliłeś sobie nieistniejącego.
Po trzecie wreszcie są dwa buki do wyboru, drugi dodany tylko dlatego, żeby ulatwić wam typowanie, zwiększyć ofertę itd. Mogłem oczywiście ograniczyć się tylko i wyłącznie do unibetu, ale wtedy byłoby 179 pytań i próśb dziennie &quot;czemu nie ma takiego typu w ofercie?&quot; &quot;nie ma co grać&quot; itp. Więc po to jest drugi buk do wyboru. Nie podajesz z którego buka typ podajesz, dostajesz minus. Proste.
Będę wdzięczny za nie szukanie problemu tam gdzie go nie ma.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Ale spoookojnie, przecież nie szukam ani problemu, ani tym bardziej nie jest to sprawa, która jak piszesz, nadszarpnie moje siły tak bardzo. Po prostu widziałem jak ludzie typują zdarzenia i wyglądało na to, że Unibetu nie wpisują. Także od tej pory będę wpisywał jednego i drugiego - nie ma się co denerwować.
I psotnick, mi nie chodzi o jakieś promocje czy szukanie dziury w całym. Jak należy mi się minus za niewpisanie Unibetu to dajcie i po temacie, ale z tego co widzę to nie tylko ja wpisywałem jedynie 365, żeby było wiadomo, że z innego buka a mam wrażenie jakbym był głównym winowajcą.
Także proszę mi się tam nie denerwować, ja tylko zapytałem i żadnych pretensji do Ciebie i pozostałych organizatorów nie mam.
Bez spiny Panowie, więcej &quot;luzu w dupie&quot; !
Wszystko ok, nie ma problemu. Pierwsze 5 dni traktowaliśmy ulgowo (a przynajmniej w zależności od tego który opiekun konkursu rozliczał, czy bardziej liberalny, czy restrykcyjny), więc mogło się pojawić że ktoś jeszcze nie wpisał buka, jak ty. Ale w 6 i 7 dniu to akurat tylko Tobie się zdarzyło, więc trudno nagradzać takie pomyłki. I o to tylko chodziło.
Z ostatnim zdaniem się oczywiście zgadzam w całej rozciągłości tematu.
/psotnick
 
J 0

jacek82

Użytkownik
K...a nie doczytałem regulaminu i teraz się dopiero zorientowałem o co chodzi z tym ⛔200 7 dnia w piątek.Na tym dniu straciłem 520.Byłbym trzeci a....Ale cóż regulamin to regulamin więc walczymy dalej.

Dopiero połowa konkursu, więc czasu do nadrobienia jeszcze sporo.
Ważne kto na koniec będzie na premiowanym miejscu, a jeszcze dojdą punkty za typy długoterminowe, co może trochę zamieszać.
/psotnick
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Już wszystko jasne, niewiedzieć czemu Adblock blokuje mi nazwę bukmachera, który sponsoruje konkurs. W poprzednim poście wpisałem nazwę a przy dodawaniu zjadło. Także to moja wina i moje nieporozumienie, pięć! ;)
 
J 0

jacek82

Użytkownik
Mam pytanie,bo nie wiem w sumie czy dobrze rozumiem poprzednie posty(ciężki był weekend :wink ???? .Chodzi o moje typy z niedzieli-2 na mecz Murphy:Fu.Czy znowu muszę sobie zaliczyć ⛔200,czy od wczoraj z powodu małej liczby meczów jest jakaś luka w regulaminie i takie typy przejdą?Pozdrawiam i życzę samych trafnych typów.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie,bo nie wiem w sumie czy dobrze rozumiem poprzednie posty(ciężki był weekend :wink ???? .Chodzi o moje typy z niedzieli-2 na mecz Murphy:Fu.Czy znowu muszę sobie zaliczyć ⛔200,czy od wczoraj z powodu małej liczby meczów jest jakaś luka w regulaminie i takie typy przejdą?Pozdrawiam i życzę samych trafnych typów.
Nie, nie przejdzie.
W jednym dniu dałeś 2 typy z tego samego meczu.. no proszę cię..
Pierwszy podany typ będzie rozliczony zgodnie z wynikiem meczu, a drugi z automatu ⛔100.
Wczoraj toczyły się 4 różne mecze i można było wybierać do woli, a ty uparcie jeden mecz w kółko.. Wprawdzie pisałem, że można typować mecze które się już typowało, ale dzień po dniu, a nie w jednym dniu i poście. Myślałem, że akurat to jest jasne jak słońce dla każdego.
W każdym temacie dziennym w pierwszym poście specjalnie przypominam o wymogach Regulaminu, żeby było szybciej i klarowniej.
Pamiętaj też, że: ▶ typy i kursy bierzemy z oferty bukmachera Unibet. W wyjątkowych sytuacjach (czyli np braku oferty z danym rodzajem typu), możemy wspomagać się również ofertą Bet365.
▶ każdego dnia rozgrywek każdy uczestnik musi podać dwa zdarzenia (liczone jako single).
▶ jeden mecz = jeden typ!
▶ mile widziane będzie jeśli uczestnicy będą sami rozliczali sobie typy poprzez cytowanie wg podanego wyżej schematu
▶ brak typu, kursu, bukmachera, zły bukmacher ==&gt; ⛔100 za dany typ.
Wystarczy przeczytać, bo po coś tam to jest napisane, a nie żeby zapełnić pustkę. Nie rozumiem po co się tak podkładać rywalom bez sensu i samemu sobie odbierać szanse.
 
J 0

jacek82

Użytkownik
Nie, nie przejdzie.
W jednym dniu dałeś 2 typy z tego samego meczu.. no proszę cię..
Pierwszy podany typ będzie rozliczony zgodnie z wynikiem meczu, a drugi z automatu ⛔100.
Wczoraj toczyły się 4 różne mecze i można było wybierać do woli, a ty uparcie jeden mecz w kółko.. Wprawdzie pisałem, że można typować mecze które się już typowało, ale dzień po dniu, a nie w jednym dniu i poście. Myślałem, że akurat to jest jasne jak słońce dla każdego.
W każdym temacie dziennym w pierwszym poście specjalnie przypominam o wymogach Regulaminu, żeby było szybciej i klarowniej.
Wystarczy przeczytać, bo po coś tam to jest napisane, a nie żeby zapełnić pustkę. Nie rozumiem po co się tak podkładać rywalom bez sensu i samemu sobie odbierać szanse.
Tak podejrzewałem,zapytałem dla pewności.Moje gapiostwo(a za to się płaci) i niedokładne czytanie regulaminu????.Teraz już będę zwracał na to szczególną uwagę ???? .Ale jest jeszcze coś ,napisałeś,że pierwszy podany typ będzie rozliczony zgodnie z wynikiem meczu czyli rozumiem ,że w przypadku prawidłowego wytypowania mogę go sobie rozliczyć na✅?(drugi oczywiście ⛔)
Pytam,bo przy takiej samej sytuacji w z moimi typami w piątek dostałem z urzędu ⛔200 mimo,że 2 typy były trafione.
A tak na marginesie to przepraszam,że przez moje niedokładne czyt regulaminu tak teraz męczę ????
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak podejrzewałem,zapytałem dla pewności.Moje gapiostwo(a za to się płaci) i niedokładne czytanie regulaminu????.Teraz już będę zwracał na to szczególną uwagę ???? .Ale jest jeszcze coś ,napisałeś,że pierwszy podany typ będzie rozliczony zgodnie z wynikiem meczu czyli rozumiem ,że w przypadku prawidłowego wytypowania mogę go sobie rozliczyć na✅?(drugi oczywiście ⛔)
Pytam,bo przy takiej samej sytuacji w z moimi typami w piątek dostałem z urzędu ⛔200 mimo,że 2 typy były trafione.
A tak na marginesie to przepraszam,że przez moje niedokładne czyt regulaminu tak teraz męczę ????
Tak, pierwszy typ będzie rozliczony zgodnie z wynikiem meczu, a drugi z automatu ⛔100
Zaraz poprawię i zaktualizuję tabelę.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Jest prawie godzina 23 a Unibet nie wystawił jeszcze oferty która by mnie interesowała i nie mówiąc już o tym że u nich jeden mecz zaczyna sie jutro a dwa kolejne 30 dlatego ratuje się zastepczym bukiem gdzie juz wszystko co mnie interesuje jest.
 
Do góry Bottom