>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chciałem tylko pogratulowac drużynie przeciwnej ; D Wy mieliście wielkie szczęście natomiast my wielkiego pecha : D 1 pkt w meczu zaważył o waszym awansie ???? Emocje do ostatniej sekundy ; )
Gdyby tylko USA w ostatnią akcje potraktowali serio, a mieli na to 13 sekund to mogła być większa przewaga, a i zarazem przekroczyli by barierę 110,5 pkt.
Mimo wszystko dzięki za pojedynek.
pzdr
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A lekkoatletyka to sport druzynowy? Nie popadajmy w paranoje, to, ze w jednej &#39;druzynie&#39; jest 4 sportowcow nie oznacza, ze jest to sport druzynowy.
Sport druzynowy to raczej pilka reczna, koszykowka, siatkowka, hokej, pilka wodna etc. Zatem tak, Dream Team ma zdarzenie indywidualne
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paint12 130

paint12

Użytkownik
no loooool sory ale to juz perfidne trochę co z tego ze lekkoatletyka ? jednak 4 zawodników to jednak drużyna oni razem pracują na ten rekord świata co nie ? tak samo jak drużyna pracuje na zwycięstwo.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Spoko tak tylko napisaliśmy żeby zobaczyć co wy na ten temat, nawet gdybyś uznał że dream team złamał regulamin to walkowera byśmy nie chcieli my chcemy się bawić a nie wygrywać kase w ćwierć finale też graliśmy z zespołem który nie podał zdarzenia indywidualnego i sensacji nie robiliśmy - możesz sprawdzić.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Już wszystko się skończyło więc można podliczać ???? Ja ze swojej strony i kolegi z drużyny chcielibyśmy podziękować wszystkim za wspólną gre i rywalizacje : P Cóż szkoda że olimpiada nie trwa dłużej i powodzenia w następnych konkursach !! ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wszystko podliczone :!:
Dane do buka wraz z miejscem i nagrodą proszę przesłać do Adqsa.
Dziękuję Wam za udział w konkursie i powodzenia w kolejnych tournamentach ;)
 
T 4

timon007

Użytkownik
Freebet to darmowy zakład.
Przykład:
Wygraliśmy lub otrzymaliśmy darmowy zakład w wysokości 100PLN. Stawkę musimy wykorzystać jednorazowo (nie można rozbijać na kilka kuponów).
Stawiamy kupon z AKO 3.00 za stawkę 100zł. Gdy uda nam się wygrać to na nasze konto trafia zysk, czyli 200zł. W przypadku przegranego zakładu nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Mam pytanie kiedy bd przyznane te nagrody albo kiedy lista zostanie wysłana ? Pytam bo za tydzień jade do Niemiec i chciałbym jeszcze spróbować zagrać za tego Freebeta : P
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lista zostanie wyslana moze dzis, moze jutro, ja ja wysylam tylko do admna i nie ode mnie to zalezy, od Marcina zreszta tez nie, bo to nie on dopisuje te freebety. Zobaczymy
 
Do góry Bottom