>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

S 135

seba96

Użytkownik
Proszę o poprawienie adresu linku do mojej analizy w poście 2. Wyświetla się analiza tajemniczego a nie moja.
s90/ ok. Dzięki, że podałeś linki do postów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Podliczyłem typy w kolejnym konkursie.
Jutro kwalifikacje do ostatniego konkursu, a w sobotę ostatnia rywalizacja na skoczni zamykająca TCS i nasz konkurs.
Powodzenia.
s90/ sprawa typów podanych w nocy uznanych przeze mnie jako typy na generalkę jest w toku
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ostatni konkurs i typy długoterminowe podliczone (długoterminowe tylko osób, które będą uwzględnione w tabeli końcowej). Sprawdźcie czy jest dobrze, jeśli tak to później wstawię tabelę.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Taka mała moja uwaga.
Przyznawanie 200 pkt w typach długoterminowych za zwycięzcę turnieju osobom, które w drugiej i trzeciej kolejności (typując podium klasyfikacji generalnej Turnieju) podały Kamila Stocha nie jest do końca sprawiedliwe.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Taka mała moja uwaga.
Przyznawanie 200 pkt w typach długoterminowych za zwycięzcę turnieju osobom, które w drugiej i trzeciej kolejności (typując podium klasyfikacji generalnej Turnieju) podały Kamila Stocha nie jest do końca sprawiedliwe.
Przy podawaniu typów nie podawałeś który zawodnik będzie na którym miejscu, każdy typował jak sam napisałeś PODIUM a nie zwycięzcę, drugiego zawodnika i trzeciego
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przyznawanie 200 pkt w typach długoterminowych za zwycięzcę turnieju osobom, które w drugiej i trzeciej kolejności (typując podium klasyfikacji generalnej Turnieju) podały Kamila Stocha nie jest do końca sprawiedliwe.
Czemu nie jest sprawiedliwe? Czy podczas podawania podium gdzieś było napisane, że kolejność wpisania=kolejności w klasyfikacji generalnej? Miało to na celu ułatwienie trafienia zawodnika na podium czy zwycięzcy.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Przy podawaniu typów nie podawałeś który zawodnik będzie na którym miejscu, każdy typował jak sam napisałeś PODIUM a nie zwycięzcę, drugiego zawodnika i trzeciego
Zgadza się. Tylko popatrz też na to z drugiej strony. Tak jak sam napisałeś przy podawaniu typów osoba nie podawała, który zawodnik będzie na którym miejscu (czyli de facto nie podawała kto zostanie zwycięzcą TCS), a otrzymała punkty za zwycięzcę TCS.
Czemu nie jest sprawiedliwe? Czy podczas podawania podium gdzieś było napisane, że kolejność wpisania=kolejności w klasyfikacji generalnej? Miało to na celu ułatwienie trafienia zawodnika na podium czy zwycięzcy.
Ale też nie było napisane, że typuje się zwycięzce turnieju. A jest różnica wytypować jednego zwycięzcę turnieju, niż wytypować, że turniej wygra ktoś z trójki: Stoch lub Wellinger lub Fannemel.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ale też nie było napisane, że typuje się zwycięzce turnieju. A jest różnica wytypować jednego zwycięzcę turnieju, niż wytypować, że turniej wygra ktoś z trójki: Stoch lub Wellinger lub Fannemel.
Zrobiłem tak żeby ułatwić Wam zadanie. Jeśli przeczytałeś regulamin przed rozpoczęciem konkursu i porównałeś to ze wzorem stawiania typów długoterminowych to powinno być jasne jak to będzie wyglądać. Mogłeś wtedy zgłaszać wątpliwości, a nie teraz po podliczeniu całego konkursu.
Dla mnie logicznym jest, że jeśli typuje trójkę na podium to jedna z tych osób musi wygrać turniej. Jeśli pokrywa się to z wynikami turnieju proste jest, że dostaje punkty jak za zwycięzcę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wrzuciłem tabele końcową.
Osoby będące w pierwszej dziesiątce proszę o przesłanie screenu/ linku do kuponu oraz danych do fortuny (loginu) na PW.
28. Podstawą do wypłacenia nagrody, będzie przedstawienie realnego kuponu postawionego w fortuna (tylko zakłady internetowe) na Turniej Czterech Skoczni czyli aby otrzymać nagrodę trzeba zagrać co najmniej jeden kupon ze skoków w trakcie trwania TCS. Jeśli ktoś nie pokaże dowodu w postaci kuponu nie dostanie nagrody.
 
Do góry Bottom