>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.


Tutaj należy zgłaszać prośby o edycję postów do momentu rozpoczęcia etapu. Później prośby nie będą uwzględniane. Jedynym wyjątkiem jest prośba o doklejenie linku do analizy, o ile analiza pojawiła się w odpowiednim temacie przed rozpoczęciem etapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 225

rover

Użytkownik
Czemu można korzystać z tak małej ilości bukmacherów? Co z Pinnacle, Bet365, William Hill?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czemu można korzystać z tak małej ilości bukmacherów? Co z Pinnacle, Bet365, William Hill?
Gramy tam, gdzie dostęp jest bezproblemowy. Większość buków wrzuca te same pary więc wielkiej straty nie ma. Jeśli ktoś będzie widział inną ofertę w buku spoza listy bo proszę o zgłoszenie to najwyżej dodam go.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Po pierwszym podliczeniu prośba - przy podawaniu typów nie kombinujcie z podkreśleniami, kursywą, linkami. Co najwyżej pogrubienie kolarza, na którego jest typ. Reszta jest zbędna i tylko utrudnia podliczanie.
Dzięki.
 
R 225

rover

Użytkownik
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jest szansa na rozliczenie typu Sbaragli - Mareczko? Oczywiście chodziło o typ na Sbaragliego, zjadłem 1. Dla potwierdzenia wrzucam screen z unibetu. http://imgur.com/a/eqNXw
Niestety nie. Można poprawiać tylko przed rozpoczęciem etapu.
26. W razie błędów zgłaszamy je w temacie &quot;Pytania, propozycje..&quot; tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem danego etapu. Po rozpoczęciu etapu prośby nie będą rozpatrywane. Jedynym wyjątkiem jest prośba o doklejenie linku do analizy, o ile analiza pojawiła się w odpowiednim temacie przed rozpoczęciem etapu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Myślałem, że to jest logiczne ale widocznie nie jest.
Jest zakaz własnoręcznej edycji postów. Od etapu 6. jeśli ktoś edytuje swój post z typami dostaje automatycznie -300 pkt i nie będę zwracał uwagi, czy poprawił literówkę czy dokleił analizę czy mu się pomyliło.
Jest to mały konkurs i myślałem, że nie trzeba blokować Wam dostępu do edycji czy zakazu poprawiania, bo to byłby przerost formy nad treścią. Specjalnie wpisałem do regulaminu możliwość zgłaszania poprawek, błędów czy wklejenia analiz.
Jeśli ktoś chce coś poprawić w swoich typach czy dokleić analizę to proszę zgłaszać to tutaj przed rozpoczęciem etapu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kuźwa, nie wyrobiłem się z czasem i wyścig już ruszył... Eh .. No trudno, Trzeba pilnować jutra ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sumada90 - Gratulacje bo prawdopodobnie wygrałeś, ja dziś dałem dupy po całości stąd spadem na 2 miejsce... Ale mimo wszystko i tak jestem zadowolony ponieważ Kolarstwo to nie jest moja najlepsza dyscyplina i zdziwiony jestem tak dobrą dyspozycją.
Jeszcze raz gratulacje ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tabela końcowa pojawiła się w odpowiednim temacie. Dziękuję wszystkim za rywalizację do końca. Mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze okazja powalczyć w kolejnym konkursie z kolarstwa.
Gratulacje dla laureatów. Rywalizacja była na wysokim poziomie i do końca, jak w Giro, nie było wiadomo kto wygra.
Sumada90 - Gratulacje bo prawdopodobnie wygrałeś, ja dziś dałem dupy po całości stąd spadem na 2 miejsce... Ale mimo wszystko i tak jestem zadowolony ponieważ Kolarstwo to nie jest moja najlepsza dyscyplina i zdziwiony jestem tak dobrą dyspozycją. Jeszcze raz gratulacje
Szedłeś jak przecinak cały konkurs tylko Ci się trafił jeden zły dzień, akurat ostatni. Na przyszłość liczę na Twoją aktywność w dziale, bo wiedze jak widać masz sporą ????
Zibi16, Psotnick - proszę o dane do przelewu Skrill na PW.
 
Do góry Bottom