>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

K 6

kliczek

Użytkownik
Na moją niekorzysć...niestety ale
13.06 - wpis 7
Rumunia v Szwajcaria...kupon postawiony w sportingbet TU ZALICZONY + a niestety nie trafilem go - tym razem.
Jest mi przyznane w sumie +7 pkt a winno być +6
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Na moją niekorzysć...niestety ale
13.06 - wpis 7
Rumunia v Szwajcaria...kupon postawiony w sportingbet TU ZALICZONY + a niestety nie trafilem go - tym razem.
Jest mi przyznane w sumie +7 pkt a winno być +6
O ile się nie mylę, punkty za zagrany kupon dostaje się bez względu na to, czy zakład będzie wygrany, czy nie ;)
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Dokładnie kupon nie musi być trafiony, żeby zdobyć dodatkowe punkty. Tylko taka mała różnica że w tym konkursie kupony stawiamy w Winmasters a nie w Sportingbet
Fakt - moje niedopatrzenie! //nbd
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Wkradło się małe niedopatrzenie, na które uwagę zwrócił tu WodzuZKS - do otrzymania bonusowych punktów liczą się wyłącznie kupony zagrane w Winmasters, co potwierdził mi już Marcin. Jeszcze dzisiaj zweryfikuję tabelę i poprawię błędnie policzone punkty za kupony z innych buków.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
W kolejnej tabeli umieszczonej przez nbd będziemy mieli korektę punktów za kupony nie zagrane w Winmasters za które zostały przyznane punkty. Korekta dotyczy osób przedstawionych poniżej:
10.06
Orzeel - - 1 pkt
11.06
Orzeel - -4pkt
atu121 - -1pkt
12.06
Orzel - -1pkt
atu121 - -1pkt
13.06
atu121 - -1pkt
14.01
atu121 - -1pkt
15.01
Kliczek - -2pkt
atu121 - -1pkt
16.01
rokaSZN - -1pkt
atu121 - -2pkt

Czyli podsumowując łącznie:
Orzeel - -6pkt.
atu121 - -7pkt
Kliczek - -2pkt
rokaSZN - -1pkt
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Ok, po odjęciu punktów za źle policzone kupony, mamy zmianę w zwycięzcach dnia.
11.06 - Wygrał jednak Groven (11 punktów), a nie atu121.
13.06 - jako że Groven nie może wygrać drugi raz, za ten dzień nagrodę otrzymuje KrisBarca_92 (9 punktów).
To tyle w kwestii zamieszania, zaraz podliczę zaległości i wrzucę tabelę.
 
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
W dzisiejszym typowaniu mam błąd, chciałbym zmienić: mecz Czechy - Turcja na under 2.5 bramki
Poprawione - zgłoszenia zmian będą akceptowane do 5 od napisania posta, chyba że ktoś będzie miał pecha i przed jego zgłoszeniem znajdę błąd, wtedy poprawy nie ma. // nbd
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Za pierwszy etap kiedy będą przyznawane nagrody dla najlepszych typerów dnia (50 zł) ?
Otrzymamy jakiś 12 cyfrowy kod aby skorzystać z tego freebeta?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Za pierwszy etap kiedy będą przyznawane nagrody dla najlepszych typerów dnia (50 zł) ?
Otrzymamy jakiś 12 cyfrowy kod aby skorzystać z tego freebeta?
Co do tego to nie mam pojęcia - trzeba pytać kogoś wyżej
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Nbd Proszę o zmianę stawki na kuponie w meczu Polaków z 41 na 41,88 bo za szybko sie wyslalo. A nie chce sam wdytować żeby później nie było
W sumie to i tak nic nie zmienia, po za kupon dostajesz 2 punkty tak, czy tak ;) //nbd
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Ja mam jeszcze sprawę dotyczącą mojego posta i brakującej stawki na drugim kuponie.
Analogiczna sytuacja miała wcześniej miejsce tutaj i sprawa została rozpatrzona korzystnie dla zgłaszającego, czy mogę więc liczyć na podobny werdykt?
Tak to jest, jak się pisze z telefonu przed weselem i chce się ze wszystkim zdążyć :-|
Głupi błąd, podrzucam link to zagranego kuponu - ID się zgadza, kupon zagrany przed wysłaniem posta, nie ma mowy o żadnym kombinowaniu i oszukiwaniu, tylko w pośpiechu zabrakło tej cholernej stawki, a sam kupon zagrany...

Wszystko dokładnie wyjaśnione, myślę, ze nie ma powodu aby tego nie uznać. Także poprawione już
// WodzuZKS
 
Do góry Bottom