>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Jaka jest wreszcie decyzja o podziale punktów ujemnych po I fazie konkursu? Bo zrobiłbym podglądową tabelę przed meczami ćwierćfinałowymi ale nie wiem jak podzielić punkty.

jozzy22: wszystko się dziś pojawi
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
normalnie zgodnie z matematyką, generalnie osoby z ujemnym bilansem powinny odpadać ale regulamin tego nie określa.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
No jak to jaka: skoro osobom z dodatnim bilansem odejmowane jest połowę dorobku to tak samo jest z tymi osobami z ujemnym bilansem, np. -100 - 50 = -150.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
W odpowiednim temacie wrzuciłem aktualną tabelę po ćwierćfinałach oczywiście bez uwzględniania punktów za typy długoterminowe. Wieczorem może będę miał chwilę wolnego to wrzucę tabelę z aktualnie podliczonymi punktami dodatkowymi
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dzięki za czas poświęcony na zrobienie tej tabelki :grin:
Tyle, że nie odjąłeś w niej połowy punktów graczom, którzy mieli ujemny bilans po pierwszej fazie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Człowiek piszący regulamin po prostu nie przewidział takiej sytuacji, w której awansują osoby z ujemnym bilansem i dlatego jest taki zapis. Bo jaka jest sprawiedliwość w tym, że osoby z dodatnim bilansem są karane przez odejmowanie punktów a osoby z ujemnym bilansem nagradzane dodawaniem punktów?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
A sprawiedliwość jest taka, że nie chodzi o samo odejmowanie komuś punktów, tylko o podział punktów tak, żeby zmniejszyć przewagę lepszych i stratę gorszych. A jeśli komuś z ujemnym bilansem odejmiesz punkty, to tylko ten dystans między zawodnikami zwiększysz. Proste? Proste.
 
jozzy22 560,7K

jozzy22

Użytkownik
OK,tabelka po meczach 1/8 finału wstawiona. Teraz słowo wyjśnienia co do odejmowanych punktów.
Wysłałem zapytanie do MArcinaOdry;niestety do tej pory nie doczekałem się żadnej odpowiedzi w tej sprawie wiec napisałem do jednego z Modteamu i dostałem odpowiedź iż podział jest prosty.Jesli ktoś miał przykładowo -300 pkt to po podziale ma -150.
Zdaje sobie sprawę,że jest to niesprawiedliwe gdyż każdy z ujemnymi pkt po podziale zyskuje w stosunku do tych użytkowników którzy mieli pkt dodatnie.
Regulamin tego nie wziął pod uwagę a ja nie mam kompetencji by coś zmieniać więc póki co zostanie tak. Jeśli MarcinOdra się odezwie i coś zdecyduje inaczej to naniosę wszelkie poprawki.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Definiując w taki sposób sprawiedliwość proponuję na koniec konkursu najlepszym odjąć po 500j a najsłabszym dodać po 500j - ot tak w celu wyrównywania szans.
Możesz też oddawać część swojej wypłaty zarabiającym słabiej. :cool:
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Panowie regulamin mówi prosto , punkty w I fazie dzielimy na pół i na tym skończmy temat bo zbędna i dyskusja i spory nie prowadzą do niczego.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Punkty dzielimy na pół, czyli jak ktoś ma -150pkt to w kolejnej fazie ma -75pkt.
Nie jest jest do końca sprawiedliwe, ale nie będziemy już kombinować ze zmianą regulaminu. Mniejsze różnice to też ciekawsze rywalizacja w 2 etapie. Dobrzy typerzy sobie poradzą, więc nie lamentować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nbd 485

nbd

Użytkownik
Chciałem zgłosić błąd w podliczeniu moich punktów - w tabelce, którą wrzucił WodzuZKS mam podliczone wszystko dobrze, a jozzy22 wrzucił tabelę, w której punktów mam mniej ;)

jozzy22: jak najbardziej racja po Twojej stronie
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Przez przypadek wcisnalem opcje wyplacenie z dzisiejszego zakladu totez podaje nr nowego ktory zawarlem na to samo zdarzenie
Id zakladu 846186984
Tylko nie wiem co z kursem bo teraz jest 2,55 na Francje

jozzy22: jeśli chodzi o kupon kurs nie gra roli. Dostaje się pkt za trafiony kupon nie za kurs
 
Do góry Bottom