>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Podałem link do strony na której jest moja analiza, zjedź na dół myszką i zobaczysz moją analizę. Jak mam podać link do tylko swojej analizy jak cała strona się wyświetla?
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
W prawym górnym rogu masz hashtag z numerkiem swojego postu, jak go klikniesz to w przeglądarce wygeneruje się link bezpośrednio prowadzący do Twojej wypowiedzi
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Tabela 2. kolejka



Nagrody otrzymują:

1. sensejjag - 50 PLN
2. pawros - 30 PLN
3. kksmisiek - 20 PLN​

Gratulacje! Loginy proszę przesyłać na PW do mnie.​



Tabela konkursowa




Jeszcze krótka informacja, bo widzę że niektórzy mają problemy z linkowaniem do swoich postów, nie wiem czy z lenistwa czy z braku takiej umiejętności. Jeśli prosicie o poprawienie czegoś w swoim poście to podawajcie link do tego posta. Nam to ułatwia pracę i powoduje, że nie musimy bawić się w szukanie. To samo tyczy się analiz. Link ma prowadzić do swojej analizy, a nie do analizy kogoś innego. Proszę się tego trzymać, żeby nie było później zdziwienia jak ostatnio. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 100

kksmisiek

Użytkownik
kiedy mozna sie spodziewac nagrod tygodniowych ?;-)i pytanie do moderatora czy doszledl moj pw z danymi bo nie mam zadnego komunikatu ze wiadomosc wyslana ani sie nie zapisuje w folderze
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
kiedy mozna sie spodziewac nagrod tygodniowych ?
Tu musisz poczekać na bułeczkę, ale wydaje mi się, że dane do nagród będą wysyłane partiami, np. kolejki 1-3, 4-6, lub też tylko dwa razy podczas konkursu, tj. 1-5 i 6-10. Niemniej, poczekaj do jutra na jego odpowiedź.

pytanie do moderatora czy doszledl moj pw z danymi bo nie mam zadnego komunikatu ze wiadomosc wyslana ani sie nie zapisuje w folderze
PW z pewnością doszła. Znając życie masz odhaczone zapisywanie wiadomości wysyłanych w ustawieniach. Problem rozwiążesz na podstawie tego postu - klik.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
3 kolejka podliczona. Sprawdzajcie czy wszystko okej. Tabela pojawi się do końca wtorku, aby był czas na poprawę ewentualnych błędów.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
TOP25 z III kolejki


TOP 3 loginy z OtoBet wraz z miejscem i kwotą nagrody wysyła do bułeczki. Przypominamy, że wszystkie dane do nagród będą wysłane po zakończeniu konkursu.

Nagrody dla najlepszych co kolejkę:

1. miejsce - 50 PLN
2. miejsce - 30 PLN
3. miejsce - 20 PLN

Nagrody ufundował bukmacher OtoBet i są wypłacane w formie bonusów na konto gracza w OtoBet.
W celu otrzymania nagrody gracz musi posiadać aktywne konto w OtoBet! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 60 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości w OtoBet!
 
Do góry Bottom