>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 30

jakub87

Użytkownik
Możecie zrobić tabelę? Każdy chciałby się dowiedzieć które ma miejsce bo do zakończenia zostały już tylko 2 kolejki...
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Nie ma i do końca roku pewnie nie będzie! Nie rozumiem jak można tak olewać uzytkowników tego serwisu i samego sponsora (Otobet). A były zapowiedzi, że po każdej kolejce będzie ona aktualizowana. Konkurs się skończył a tu dalej nic. Jak się nie ma czasu czegoś zrobić to można zawsze zrezygnować i ktoś inny to zrobi. Podliczenie każdej kolejki trwa może maksymalnie 5-10 minut... W innych ligach wszystko było aktualizowane na bieżąco. Proponuję by użytkownik Ramzesa w przyszłości nie zajmował się takimi rzeczami bo niestety to go przerasta a w dodatku
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie ma i do końca roku pewnie nie będzie! Nie rozumiem jak można tak olewać uzytkowników tego serwisu i samego sponsora (Otobet). A były zapowiedzi, że po każdej kolejce będzie ona aktualizowana. Konkurs się skończył a tu dalej nic. Jak się nie ma czasu czegoś zrobić to można zawsze zrezygnować i ktoś inny to zrobi. Podliczenie każdej kolejki trwa może maksymalnie 5-10 minut... W innych ligach wszystko było aktualizowane na bieżąco. Proponuję by użytkownik Ramzesa w przyszłości nie zajmował się takimi rzeczami bo niestety to go przerasta a w dodatku
I ty multikonciarzu jeszcze masz czelność tutaj krzyczeć i domagać się nagrody?!

http://forum.bukmacherskie.com/f477/pytania-propozycje-niezgodnosci-w-konkursie-118637-6.html#post5380903

http://forum.bukmacherskie.com/f517/top-3-kolejki-125093.html#post5752216

http://forum.bukmacherskie.com/f517/top-3-kolejki-125093.html#post5754156

Nie wiem dlaczego tacy ludzie są dopuszczani do konkursów. To jest jawne oszustwo wobec pozostałych użytkowników. Ciebie powinno się wypier... z każdego konkursu na tym forum, oszuście!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie ma i do końca roku pewnie nie będzie! Nie rozumiem jak można tak olewać uzytkowników tego serwisu i samego sponsora (Otobet). A były zapowiedzi, że po każdej kolejce będzie ona aktualizowana. Konkurs się skończył a tu dalej nic. Jak się nie ma czasu czegoś zrobić to można zawsze zrezygnować i ktoś inny to zrobi. Podliczenie każdej kolejki trwa może maksymalnie 5-10 minut... W innych ligach wszystko było aktualizowane na bieżąco. Proponuję by użytkownik Ramzesa w przyszłości nie zajmował się takimi rzeczami bo niestety to go przerasta a w dodatku
Chciałem tylko przypomnieć, że nie ja byłem opiekunem konkursu. Osoby które to robiły zniknęły z forum i nie raczył się odezwać. Ja wszystko podliczam i sklejam z własnej woli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kitex 738

kitex

Użytkownik
I ty multikonciarzu jeszcze masz czelność tutaj krzyczeć i domagać się nagrody?!

http://forum.bukmacherskie.com/f477/pytania-propozycje-niezgodnosci-w-konkursie-118637-6.html#post5380903

http://forum.bukmacherskie.com/f517/top-3-kolejki-125093.html#post5752216

http://forum.bukmacherskie.com/f517/top-3-kolejki-125093.html#post5754156

Nie wiem dlaczego tacy ludzie są dopuszczani do konkursów. To jest jawne oszustwo wobec pozostałych użytkowników. Ciebie powinno się wypier... z każdego konkursu na tym forum, oszuście!
Jak dla mnie takie osoby powinny mieć dożywotni zakaz udziału w konkursach organizowanych na tym forum.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Jakub 87 czy jak go zwał, ........... k.... , ale trzeba mieć tupet, aby od kogoś wymagać, a samemu tak nieuczciwie , nie etycznie próbować ogrywać współuczestników konkursu....... w zyciu też takie podłe podejście do ludzi ???
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Bułeczka jesteś śmieszny! To, że kiedyś tam w konkursie (dokładnie 7 miesięcy temu) mój kuzyn zalogował się na moim kompie i podał tam typy od razu ma oznaczyć że posiadam 2 konta? Sprawę tę wyjaśniliśmy i dostaliśmy info żeby na przyszłość ta sytuacja się nie powtórzyła bo dostaniemy bany dożywotnie! Może byś podał na jakiej podstawie sądzisz, że ja oszukałem kogoś w tej edycji? Napisz mi bo jestem ciekaw co wymyślisz! Jak masz jakiś problem z tamtą sytuacją z maja to napisz sobie do buka i poproś o dane i się dowiesz czy jest to multikonto... Sprawdz sobie adresy, nazwiska itp.
Kultury to masz też na prawdę sporo! Dostałeś moderatora za sypanie przekleństwami i wypowiadanie kłamstw?
To że ktoś upomina się o klasyfikację, która rzekomo miała być robiona na bieżąco jest od razu bombardowany i obrażany przez moderatora. Fajne standardy!
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Chciałem tylko przypomnieć, że nie ja byłem opiekunem konkursu. Osoby które to robiły zniknęły z forum i nie raczył się odezwać. Ja wszystko podliczam i sklejam z własnej woli.
To czemu nie napisałeś tego wcześniej tylko teraz po zakończeniu konkursu? Mogłeś dać znać, że się nie wyrabiasz bo ktoś inny miał się tym zajmować a nie teraz dopiero o tym piszesz! Po 4 kolejce powiedziałeś, że wszystko nadrobisz więc wynikało z tego, że to Ty się całym konkursem zajmowałeś...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wiesz co ci powiem, śmieszny to ty jesteś, bo nawet nie potrafisz porządnie kłamać.

mój kuzyn zalogował się na moim kompie
Twierdzisz, że kuzyn logował się z twojego kompa. A to bardzo ciekawe, bo kilka miesięcy temu ten twój rzekomy &quot;kuzyn&quot; twierdził, że logował się u &quot;kolegi&quot;.

Miałem problemy z internetem i zalogowałem sie u mojego kolegi
To jak to w końcu jest? Jesteście &quot;kuzynami&quot; czy &quot;kolegami&quot;? Mógłbyś chociaż ustalić sobie jedną wersję i się jej trzymać.

poproś o dane i się dowiesz czy jest to multikonto... Sprawdz sobie adresy, nazwiska itp.
haha ???? co to za argument z dupy? Oczywiście, że dane będą różne, bo nie da się założyć dwóch kont na te same dane.


To że ktoś upomina się o klasyfikację, która rzekomo miała być robiona na bieżąco jest od razu bombardowany i obrażany przez moderatora. Fajne standardy!
No ciekawe gdzie cię obraziłem? Że nazwałem cię oszustem? No sorry, taka jest prawda. Nie umiesz się bawić i zakładasz multi, żeby zwiększyć szanse na wygraną. Jesteś oszustem.

I na koniec co ci mam do powiedzenia, to trochę przyhamuj, bo na tym forum jesteś nikim, napisałeś te parę postów kiedyś tam bardzo dawno temu, jesteś kompletnie nieprzydany dla forum, bo jedyny twój wkład to oszukiwanie w konkursach z dwoch kont, nic więcej nie wnosisz na forum, a mimo to wylatujesz z pyskiem najpierw do Ramzesy, a teraz do mnie. Ciskasz się o te 100 czy 50 zł freebetu jak nie wiem co. I jeszcze masz czelność kłamać, że nie używasz multi, gdzie jest sporo dowodów, że tak jest.

Żegnam pana. Pozdrów &quot;kuzyna&quot;/&quot;kolegę&quot; :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Do góry Bottom