>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
17 -32 miejsce - 25zł
Jak to zostanie rozwiązane? Do następnej rundy awansuje 19 zwycięzców + 13 LL i w tedy gramy już normalnie drabinkę czy mamy 19 wygranych + 1 LL i gramy dalej w 20 osób, a później się coś wymyśli aby wrócić do normalnej drabinki?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak to zostanie rozwiązane? Do następnej rundy awansuje 19 zwycięzców + 13 LL i w tedy gramy już normalnie drabinkę czy mamy 19 wygranych + 1 LL i gramy dalej w 20 osób, a później się coś wymyśli aby wrócić do normalnej drabinki?
Na 90% będzie to pierwsza opcja. Rozwiążę kwestię z rana, jutro.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pary są. W tej edycji wyjątkowo sporo Lucky Looserów, ze względu na nagrody. Byli oni dobrani aktywnością oraz podaniem ostatecznego bilansu w poprzedniej rundzie.
Powodzenia :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jacio 456

jacio

Użytkownik
3. Tematy są zakładane przez opiekunów konkursów w poniedziałki, a zamykane w niedziele o godzinie 24 i do tego czasu należy oddać oraz rozliczyć wszystkie typy/kupony. Brak podliczenia do 23:59 = brak szans na awans.
Ten pkt regulaminu jest aktualny ?
Myślę, że to pytanie powinno zostać skierowane do prowadzącego konkurs Benka, który sam nie przestrzega tego punktu. Zresztą ani jego pierwszej części ani drugiej. Jedyny wyjątek zastosował dla Krisa, który zgodnie z duchem walki fair play wykorzystał go do swoich sukcesów. Dzięki temu dwa przegrane mecze obrócił w zwycięstwa - graty Kris. Z tego co widzę, wynik pierwszego meczu Benek zmienił w przedostatni dzień 1/19 finału nie informując nawet o tym uczestników meczu, który już się toczył. Z ciekawości spojrzałem co z resztą userów, którzy podsumowali swoje pojedynki jeszcze później niż ja. Okazało się, że jako jedyny zostałem rozliczony z tego punktu regulaminu. Są i tacy, którzy z powodzeniem rozgrywają swój pojedynek w 1/16. Oczywiście tym postem nie mam zamiaru żeby teraz Benek ich szukał i w podobny sposób odkręcał swoje wcześniejsze decyzje. Chcę tylko aby każdy śledzący ten temat przekonał się o dużej niekompetencji moderatora, który nawet nie zechciał odpisać mi na pw i wyjaśnić tej sprawy, kiedy to zaskoczony wysłałem do niego wiadomość po tym jak nie znalazłem się w 1/16, po wygraniu swojego meczu. Bo nawet kolega z 13 pary Slawgo myślał, że rozgrywa mecz ze mną, przez co nie zdecydował się na podsumowanie typów wiedząc o tym, że uzyskał gorszy wynik końcowy.
Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Myślę, że to pytanie powinno zostać skierowane do prowadzącego konkurs Benka, który sam nie przestrzega tego punktu. Zresztą ani jego pierwszej części ani drugiej. Jedyny wyjątek zastosował dla Krisa, który zgodnie z duchem walki fair play wykorzystał go do swoich sukcesów. Dzięki temu dwa przegrane mecze obrócił w zwycięstwa - graty Kris. Z tego co widzę, wynik pierwszego meczu Benek zmienił w przedostatni dzień 1/19 finału nie informując nawet o tym uczestników meczu, który już się toczył. Z ciekawości spojrzałem co z resztą userów, którzy podsumowali swoje pojedynki jeszcze później niż ja. Okazało się, że jako jedyny zostałem rozliczony z tego punktu regulaminu. Są i tacy, którzy z powodzeniem rozgrywają swój pojedynek w 1/16. Oczywiście tym postem nie mam zamiaru żeby teraz Benek ich szukał i w podobny sposób odkręcał swoje wcześniejsze decyzje. Chcę tylko aby każdy śledzący ten temat przekonał się o dużej niekompetencji moderatora, który nawet nie zechciał odpisać mi na pw i wyjaśnić tej sprawy, kiedy to zaskoczony wysłałem do niego wiadomość po tym jak nie znalazłem się w 1/16, po wygraniu swojego meczu. Bo nawet kolega z 13 pary Slawgo myślał, że rozgrywa mecz ze mną, przez co nie zdecydował się na podsumowanie typów wiedząc o tym, że uzyskał gorszy wynik końcowy.
Pozdrawiam.
Kris_Barca92 znał dobrze regulamin i go wykorzystał w prawidłowy sposób. Moim zdaniem każdy powinien dbać o swoje interesy i wykorzystywać regulamin w takich kwestiach. Jesteśmy dorośli i nie zrzucajmy winy na jedną osobę (w tym przypadku na mnie). Każdy musi pilnować swoich spraw. Ja też przyznam, że ostatnimi czasy miałem mnóstwo rzeczy na głowie i jak czytałem wpisy w tym temacie to je rozstrzygałem. Ponadto nikt inny pretensji wobec tej sytuacji nie miał i jej nie wykorzystał. Przyznaję się do błędu, ale też jak wcześniej dwukrotnie wspomniałem - każdy powinien dbać o swoje.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
w moim 4 kuponie nie podałem kursu na drugi mecz, ale wszystkie spotkania trafiłem


5. krzosz1987 vs. Chemiczny

Kupon 4

03.10.2015 godz.01:30 Hokej London Knights - Windsor Spitfires (1 tercja) over 1,5 @1.5
03.10.2015 godz.02:10 Piłka nozna Quilmes AC - San Martin de San Juan under 2,5 @
03.10.2015 godz.06:15 Tenis Linette, Magda - Duque-Marino, Mariana 2 @2.4

AKO: 5.54
Oddsring


czy mogę ten typ rozliczyć po kursie 1.0
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
w moim 4 kuponie nie podałem kursu na drugi mecz, ale wszystkie spotkania trafiłem


5. krzosz1987 vs. Chemiczny

Kupon 4

03.10.2015 godz.01:30 Hokej London Knights - Windsor Spitfires (1 tercja) over 1,5 @1.5
03.10.2015 godz.02:10 Piłka nozna Quilmes AC - San Martin de San Juan under 2,5 @
03.10.2015 godz.06:15 Tenis Linette, Magda - Duque-Marino, Mariana 2 @2.4

AKO: 5.54
Oddsring


czy mogę ten typ rozliczyć po kursie 1.0
W takiej sytuacji myślę, że to nie będzie kłopot. Możesz rozliczyć po kursie 1.00.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
można wiedzieć dlaczego po raz kolejny do kolejnej rundy przeszły osoby, które nie rozliczyły typów do godziny 24tej tak jak mówi regulamin?

Równie dobrze ja mogłem obejśc regulamin i rozliczyć swój wygrany kupon po takim AKO jaki zapisałem.
 
A 131

alwex

Użytkownik
No właśnie... Tak tu sobie teraz popatrzyłem i widzę, że albo nasz moderator nie za bardzo to ogarnia, albo są tu dla niego jacyś równi i równiejsi... Skoro wyleciał kolega mucios88, a inny kolega nie wyleciał, to ja tego nie rozumiem.
Zresztą moim zdaniem w kolejnej rundzie powinien być też i kolega Chemiczny, bo nie wiem jakim cudem w 1/16 znalazł się jego przeciwnik...
A tak poza tym, w poprzednim tygodniu, w jednym z tematów usunięto kilka moich postów... Być może nawet słusznie, choć 2 nich podsumowywały właściwie tylko typy i wyniki z poprzedniego dnia, a więc chyba były w temacie. Trudno... Ale w tym samym temacie wiszą ciągle posty jawnie obrażające trenera naszych siatkarek i ich jakoś moderator nie zdecydował się usunąć. Być może dlatego, że pisał je gość o randze &quot;znawca&quot;, choć po tym co pisał, można śmiało sądzić, że z prawdziwym znawcą ma on niewiele wspólnego.
Jestem tu ledwie od jakiegoś miesiąca, ale odnoszę wrażenie, że nie najlepiej się dzieje na tym forum.
Uporządkuj to trochę moderatorze...
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie, czy mogę prosić o info dlaczego we wcześniejszych rundach przechodziły dalej osoby które podsumowały bilans typów po północy, ba w 1/16 też tak jest a tylko ja zostałem ukarany wg regulaminu?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie, czy mogę prosić o info dlaczego we wcześniejszych rundach przechodziły dalej osoby które podsumowały bilans typów po północy, ba w 1/16 też tak jest a tylko ja zostałem ukarany wg regulaminu?
Dzisiaj się tym zajmę. Wszyscy, którzy podsumowali po 00:00 zostaną wykluczeni. Natomiast w kwestii &#39;cytatów&#39; przepuszczam kolejnych użytkowników. Ten punkt regulaminu jest do poprawienia.
 
pklonik 21

pklonik

Użytkownik
I tak dla Administratorow nie miało znaczenia ze ktos pozniej podliczyl typy jak i tak pary utworzyli dopiero wieczorem, czyli rozumiem ze jak podliczylem typy o 24:07 to zostaje usuniety tak? A Administratorzy trzymaja sie tak regulaminu jak 1/16 miała zaczać sie dnia 28 pazdziernika i tak jest w temacie a Pary zostały DOPIERO UTWORZONE 29 PAZDZIERNIKA??? ZENADA!!!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I tak dla Administratorow nie miało znaczenia ze ktos pozniej podliczyl typy jak i tak pary utworzyli dopiero wieczorem, czyli rozumiem ze jak podliczylem typy o 24:07 to zostaje usuniety tak? A Administratorzy trzymaja sie tak regulaminu jak 1/16 miała zaczać sie dnia 28 pazdziernika i tak jest w temacie a Pary zostały DOPIERO UTWORZONE 29 PAZDZIERNIKA??? ZENADA!!!!
Jak pisałem kilka postów wcześniej. Czasami czas nie pozwala. Niemniej teraz się to zmieni, konkurs do końca będzie prowadzony wedle regulaminu (poza &#39;cytatami&#39;).
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
To troszkę słabo jeżeli regulaminu w kwesti podliczania po 24 zaczynacie przestrzegać dopiero od 1/16. Na dobra sprawę to jest konkurs bukmacherski i powinny się liczyć typy a nie czas podliczenia na dobra sprawę nie wpływający na nic, ponieważ zostało ono dokonane przed zamknięciem tematu oraz podaniem par następnej rundy.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Drodzy forumowicze z tym podliczaniem to przesada bo niektóre spotkania kończyły się też przed północą a nie wszyscy ślęczą po nocach przy komputerach kładą spać i wystarczyłoby żeby podliczenia dokonać na następny dzień na przykład do godz 9 -10 tej , tak wygląda na to że musiałyby się czekac na rozliczenie do nocy każdy wybiera spotkania do typowania jakie mu pasują ważne ze zakończą się przed godz 00;00
Ja akurat podliczyłem te kolejkę w terminie a tamtej nie zwróciłem uwagi czy wyrobiłem się w czasie ... tak więc organizatorzy niech pomyślą coś o regulaminie z rozliczaniem
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
To troszkę słabo jeżeli regulaminu w kwesti podliczania po 24 zaczynacie przestrzegać dopiero od 1/16. Na dobra sprawę to jest konkurs bukmacherski i powinny się liczyć typy a nie czas podliczenia na dobra sprawę nie wpływający na nic, ponieważ zostało ono dokonane przed zamknięciem tematu oraz podaniem par następnej rundy.
KOLEGO MUCIOS:
11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 24 w niedzielę.
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność :!: Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
Wyraźnie jest napisane że niektóre spotkania podajesz na własną odpowiedzialność a jeżeli czekałeś aż mój typ nie wejdzie i dopiero otem zagrałeś najniższy kurs 1.40 żeby przejść dalej to już nie jest problem adminów tylko Twó....;)
 
Do góry Bottom