>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 30

jakub87

Użytkownik
Mam wazne pytanie!

W pierwszych 2 tygodniach zapomniałem obstawić zakładów po 5 zł w Rivalo? Jest sens dalej obstawiać czy z automatu nie ma szans na nagrodę?

Mam jeszcze prośbę! Następnym razem jak piszecie regulamin to starajcie sie to umiescic na samym poczatku a nie na koncu i to w dodatku gdzies miedzy wierszami.
Ponawiam pytanie. Może ktos na nie odpowiedziec?
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Dobre pytanie, również zapomniałem o tym punkcie regulaminu. Nie ma jednak z mojej strony problemu abym złożył depozyt i zagrał owe kupony ale czy to wchodzi w grę?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Napisał Valverde -&gt;

5 kolejka (30 marzec - 5 kwiecień)
Valverde-baku193

1. Twente - PSV 2 @ 1.90✅
2. Swansea - Hull 1 @ 1.90✅
3. Borussia D. - Bayern 2 @ 2.20✅
4. Malaga - Sociedad 1 @ 1.90⛔
5. Nice - Evian 1 @ 1.95⛔

Rivalo
Wszystkie typy powinny być na rozliczone na -
3. Format podawania typów

Podajemy:
1) numer naszego typu,
2) datę i godzinę (rok nie jest wymagany),
3) mecz [jeśli gramy inne zdarzenie niż 1X2, czy klasyczy over/under 2,5 trzeba to dopisać],
4) typ,
5) kurs
6) bukmacher
Nie podałeś nigdzie daty , ani godziny....
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
jest problem z tym punktem o depozycie jak i o tym jak skompletować dalszych uczestników bo w niektórych grupach nawet nikt nie typuje albo sporadycznie oddają typy
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Święta minęły, było fajnie ale teraz proszę aby któryś z modów tego konkursu: Marcin-Odra, Benek_25, Przemekmaty lub pestka7 odpowiedzieli na wyżej zadane pytania.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
baku193 vs. Valverde 2:1 | 1:3
Czemu przegrałem w drugim spotkaniu skoro kolega Valverde nie podał dat do swoich typów c0 powinno być ukarane minusem we wszystkich typach?
5 kolejka (30 marzec - 5 kwiecień)
Valverde-baku193

1. Twente - PSV 2 @ 1.90
2. Swansea - Hull 1 @ 1.90
3. Borussia D. - Bayern 2 @ 2.20
4. Malaga - Sociedad 1 @ 1.90
5. Nice - Evian 1 @ 1.95

http://forum.bukmacherskie.com/f482/grupa-10-a-119175-2.html
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Grupa 3
Awans: 1. radomiak1910 12pkt. - 14:8
2. milkoutd 13pkt. - 14:7
3. Jakub87 10pkt. - 16:12
Jako, ze mam wiecej punktow to chyba ja powinienem zajac pierwsze miejsce w grupie 3.
Oraz czy osoby ktore nie postawily zakladow w rivalo podczas fazy grupowej ale awansowaly zostana usuniete teraz z konkursu tak aby te ktore to uczynily mialy szanse wygrac czy tez nie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oraz czy osoby ktore nie postawily zakladow w Rivalo podczas fazy grupowej ale awansowaly zostana usuniete teraz z konkursu tak aby te ktore to uczynily mialy szanse wygrac czy tez nie?
Po zakończeniu konkursów nastąpi weryfikacja zagrania kuponów. Teraz jest to niemożliwe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin, czyli jak dokonam depozytu teraz to i tak nieotrzymam nagrody?
To nie jest ode mnie zależne, tylko do sponsora. Wpłacić możesz, ale nie obiecuje że nagrodę otrzymasz. Na pewno postaram się, aby każdy otrzymał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom