>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Status
Zamknięty.
columbus 216

columbus

Użytkownik
temat jest zamknięty bo niema już możliwości oddania wszystkich 7 typów
można by się zastanowić nad zmiana tego pkt regulaminu - mniejsza ilość oddanych typów działa na niekorzyść typującego, ale ciągle daje szanse na dobry wynik
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
można by się zastanowić nad zmiana tego pkt regulaminu - mniejsza ilość oddanych typów działa na niekorzyść typującego, ale ciągle daje szanse na dobry wynik
Teraz już za późno na zmianę regulaminu. Przed rozpoczęciem konkursu pytałem o propozycje zmian i takowa nie padła.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Masz rację, że za późno - nie zmienia się reguł w trakcie gry.
Przydałby się jakiś terminarz.
W drugiej kolejce wzięło udział tylko 2/3 osób z pierwszej.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
U mnie jest źle podliczone :p Post #24 trochę za niskie ako wyszło - powinno być -&gt; 51,66 ????
poprawione ale nie 51,66 tylko 46,96
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
U mnie jest źle podliczone :p Post #24 trochę za niskie ako wyszło - powinno być -&gt; 51,66 ????

poprawione ale nie 51,66 tylko 46,96
zgadza się, ubzdurało mi się, że hit kolejki jest &quot;2x kurs&quot; a to jest &quot;kurs + kurs&quot; :razz:
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
mam problem żeby napisać wiadomość prywatną do bułeczka(problemy techniczne)wiec zostawiam swój loging tutaj przepraszam za zamieszanie lnino84
bułeczka: dzięki
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Strzelec : Man Utd v Tottenham - Anytime Goalscorer X
Harry Kane @ 2.62
HIT : Man Utd v Tottenham - Total Match Cards X
Over 6 @ 3.30
LINK Chętnie bym wkleil do typów, ale nie da się (głupi Android) Dzięki Bułeczka
dodane
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
TOP 25 z II Kolejki:


TOP 3 wysyła loginy z WilliamHill wraz z miejscem i kwotą nagrody do bułeczka

Zwycięzca każdej kolejki - 100 PLN
2 miejsce w każdej kolejce - 70 PLN
3 miejsce w każdej kolejce - 30PLN Nagrody ufundował bukmacher William Hill i są wypłacane w formie darmowych zakładów na konto gracza w William Hill

Nagroda może nie zostać przyznana osobie, która ma niedostateczny wkład merytoryczny (aktywność) na forum!!​

W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom