>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Po pierwsze na Oldham było 3.10, a nie 2.30. Wynika z tego, że user stawiał na Leyton. Po drugie typ był nie określony. Powinien zostać uznany za nie ważny,a podliczający pogrubił dzisiaj Oldham i zaliczył typ na plus.
Panowie, ktoś kiedyś powiedział, że &quot;w ch..a cięcie też zajęcie&quot; ale bez jaj !!!
A potem Modzi narzekają, że ktoś im coś zarzuca...

A przy okazji gratki dla czołowej &quot;2&quot; tej kolejki i całego konkursu zapewne też;)

mogę przyrzec, że ta zmiana nie była próbą oszustwa z mojej strony, poprawione, temat zamknięty. Peace
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
mogę przyrzec, że ta zmiana nie była próbą oszustwa z mojej strony, poprawione, temat zamknięty. Peace
To próbą czego była ta zmiana? Sam się przyznajesz, że zmieniłeś, grzebałeś przy typie i dzięki temu user miał ako większe o 250... samo się to nie zrobiło.
Teraz szybko chcesz zamknąć ten temat... Zaliczyłeś DUŻĄ wpadkę.

A którego z powyższych zdań nie rozumiesz? Z góry jesteś nastawiony negatywnie, więc nie ma sensu się dalej tłumaczyć. Jak masz więcej problemów, zawsze możesz napisać do administracji. Z mojej strony to koniec tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No jeśli coś się nazywa &quot;FreeBet&quot; to nie trzeba być porucznikiem Colombo,żeby rozgryźć co to za zakład ???? To typowy darmowy kupon na singla,dlatego warto wyszukać jakiś fajny kurs,nie marnować go na pewniaki po @1,50,bo wtedy zysk będzie nikły,pzdr;)
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Hit kolejki : Manchester City : Eveton @ powyżej 2,5 bramki i powyżej 12 rożnych i powyżej 6 kartek @ 19.00

1. Chelsea : Swansea @ Malouda strzeli 2 lub więcej @ 9,00
2. Arsenal : Bolton @ over 4,5 @ 4,33
3. Stoke : Mancherster United @ over 2,5 bramki i over 12 rożnych i over 6 kartek @ 26.00
4. Middlesbrough : Ipswich @ over 4,5 @ 4,40
5. Portsmouth : Blackpool @ over 4,5 @ 7,00
6. Bury : MK Dons @ over 3,5 @ 3,25
7. Bournemouth : Hartlepool @ over 3,5 @ 3,50
Jeśli można prosić o zmianę typu na mecz numer 3 na typ :
Stoke : Manchester United @ Manchester United strzeli cztery lub więcej goli @ 6,00
I o dopisanie buka : William Hill
Przepraszam za kłopot i mam nadzieję że uda się rozwiązać mój problem ????
// na przyszłość pamiętaj o linku do posta :!:
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
hmm, na podglądzie wszystko było ok a po akceptacji mój post jest nie do przeczytania.
Proszę o poprawienie moda na takie coś:
Hit kolejki : Manchester City - Everton Remis/Manchester City @ 4.33
1.Arsenal - Bolton Remis/Arsenal @ 4.50
2.Stoke - Manchester United Remis/Manchester United @ 4.60
3.Wigan - Tottenham Remis/Tottenham @ 4.75
4. Derby - Millwall Derby @ 2.50
5. West Ham - Peterborough West Ham/West Ham @ 2.45
6.Morecambe - Bristol Rovers Morecambe @ 2.15
7.Swindon - Barnet Swindon/Swindon @ 2.40
WilliamHill :smile:

Link do wiadomości http://forum.bukmacherskie.com/f351/6-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-24-09-11-26-09-11-a-64984-2.html#post2437275
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Gdzie można bedzie zobaczyć, komu zostanie przydzielona nagroda w William Hillu za ten konkurs za bieżącą kolejką ze te pierwsze 3 miejsca w tej kolejce?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gdzie można bedzie zobaczyć, komu zostanie przydzielona nagroda w William Hillu za ten konkurs za bieżącą kolejką ze te pierwsze 3 miejsca w tej kolejce?
tutaj będzie wpis zapewne od Krzysztofixa o top 3. przejrzyj poprzednie strony tego tematu to zobaczysz.
 
Do góry Bottom