>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Mogłeś napisać, Oldham wygra pierwszą połowę i zremisuje drugą, takie zakłady są w Williamie, ale to co ty podałeś to według mnie typowe HT/FT , a remisem to się raczej nie skończyło...
Racja, mój blad ;) Gratulacje dla zwyciezcow:d
 
S 131

strojes666

Użytkownik
To to już była ostatnia kolejka? Świetny konkurs naprawdę ???? No i fajnie że mi się udało wygrać chociaż jedną kolejkę i to z ładnym wynikiem ???? ) Gratulacje dla organizatorów ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Także dziękuje za wspólną zabawę. Konkurs na wielki plus, bo troszkę poznało się Ligę Angielską, na ogół... Na pewno nikt w ciemno nie dawał, a szukał informacji itd. ;)
Gratulacje dla wszystkich wygranych i tych którzy walczyli do końca! ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Także dziękuje za wspólną zabawę. Konkurs na wielki plus, bo troszkę poznało się Ligę Angielską, na ogół... Na pewno nikt w ciemno nie dawał, a szukał informacji itd. ;)
Gratulacje dla wszystkich wygranych i tych którzy walczyli do końca! ????
konkurs fajny , lekkie modyfikacje ( jak choćby ujemne pkt ) i II edycja może być jeszcze lepsza ;)
Podziękowania głównie w stronę WilliamHill ???? ładnie sypnęli kasą , sporo osób dostanie freebety , super ????
Lista osób które wezmą udział w losowania 3 x 100zł za typowanie we wszystkich kolejkach ;)
Arturro100
Obserwator (M)
krzosz1987
radomiak1910
smietana208
Assitalia
Grzesio
Polakko20
grzeg232
Pr0Napek
Beck&#39;s
Valverde
MadAngel
niccolo7
DutchmanRobin
Hajduk
mati89
zakladowa
Sphinx
Davey_Watt
lolnik
BrooklynBounce
qwerty16
borek149
dtunam
sprawdzać czy gra wszystko i będzie losowanie. Zapewne ktoś z administracji tego dokona ;)
2 sprawa
Osoby z miejsc premiowanych nagrodą (tj 1-20) niech prześlą swoje dane z William Hill do mnie na PW
W treści wpisać
login z WH - wysokość nagrody
Jak zbiorę wszystkie to przekaże Marcinowi w całości , żeby nie było zamieszania bo trochę tego będzie.
I na koniec dzięki wszystkim za fajną zabawę ;) ???? ???? również dla współorganizatorów za pomoc , w szczególności dla Krzysztofixa ;)
No to czekam na loginy + ewentualne problemy zgłaszać na PW , joł
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
dzięki wszystkim za znakomity konkurs i za walkę;)gratulacje dla wygranych i WIELKIE ???? dla opiekunów konkursu bo tak ogarniętego turnieju tu chyba nie było;)
nagrody za cały konkurs to oczywiście też freebety?;)
a i zapomniałem pogratulować zwycięscy ;) więc GRATULACJE :!: //Konrad
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
dzięki wszystkim za znakomity konkurs i za walkę;)gratulacje dla wygranych i WIELKIE ???? dla opiekunów konkursu bo tak ogarniętego turnieju tu chyba nie było;)
nagrody za cały konkurs to oczywiście też freebety?;)
a i zapomniałem pogratulować zwycięscy ;) więc GRATULACJE :!: //Konrad
dzięki Konrad i brawa za 2 miejsce na pudle;)
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Również dzięki wszystkim za fajną zabawę. Gratuluję wszystkim nagrodzonym i do następnego razu ????

Oczywiście szacun dla pozostałych opiekunów konkursu, w szczególności dla człowieka od tabelek różnej maści ;)

Jeszcze raz dzięki.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
TOP3, 12 kolejka

strojes666 610,47 100zł
Arturro100531,87 70zł
Obserwator (M) 315,52 30zł

Marcin-Odra -&gt;

Zwycięzcy kolejek oraz z miejsc 2 i 3 proszone są o podawanie loginów z William Hill do mnie na PW. W treści proszę wpisać login z WH - wysokość nagrody
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom