>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

M 176

michal93

Użytkownik
3.Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje
łącznie 7 typów o maksymalnym kursie każdego z nich
5,00. Każdy większy kurs traktujemy jako 5,00.

Rozumiem że powyższy pkt jest martwy skoro lider ma policzony kurs @8 bez zniżania do 5,nie chodzi mi o jakiejś pretensje tylko jak jest podany regulamin to wypada go stosować .Gdybym wiedział,że tak można to sam bym grał zdarzenia z wyższym kursem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rozumiem że powyższy pkt jest martwy skoro lider ma policzony kurs @8 bez zniżania do 5,nie chodzi mi o jakiejś pretensje tylko jak jest podany regulamin to wypada go stosować .Gdybym wiedział,że tak można to sam bym grał zdarzenia z wyższym kursem.
Wyręczę tu opiekunów i sam odpowiem. Za czym zaczniesz pisać takie bzdury to weź kalkulator i policz, a potem zgłaszaj zażalenia, bo w ten sposób świecisz tylko niewiedzą.

Przy okazji chciałem pochwalić opiekunów bo sam wiem ile to roboty gdy tyle ludzi uczestniczy w konkursie. Dlatego dla Was wielki plus bo i podliczenie i tabelka odstrzelona migiem ;) Mam nadzieję, że te pochwały nie są zbyt wcześnie i dalej też zobaczymy taki sam poziom pracy nad konkursem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 176

michal93

Użytkownik
Wyręczę tu opiekunów i sam odpowiem. Za czym zaczniesz pisać takie bzdury to weź kalkulator i policz, a potem zgłaszaj zażalenia, bo w ten sposób świecisz tylko niewiedzą.

Przy okazji chciałem pochwalić opiekunów bo sam wiem ile to roboty gdy tyle ludzi uczestniczy w konkursie. Dlatego dla Was wielki plus bo i podliczenie i tabelka odstrzelona migiem ;) Mam nadzieję, że te pochwały nie są zbyt wcześnie i dalej też zobaczymy taki sam poziom pracy nad konkursem ????
Ok ,sorry rzeczywiście policzyłem jeszcze raz i się zgadza,moja wina nie było tematu.
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Dzień dobry,czy mogę brać udział w tym konkursie mimo że wcześniej nie udzielałem się na forum?Czy typ dnia jest uważany za aktywność?. Nie wiedziałem nawet że mam założone konto na tym forum, teraz mam trochę więcej czasu i w celu rekreacyjnym mogę sobie pozwolić na pisanie analiz do meczów i branie udziału w takich konkursach.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Dzień dobry,czy mogę brać udział w tym konkursie mimo że wcześniej nie udzielałem się na forum?Czy typ dnia jest uważany za aktywność?. Nie wiedziałem nawet że mam założone konto na tym forum, teraz mam trochę więcej czasu i w celu rekreacyjnym mogę sobie pozwolić na pisanie analiz do meczów i branie udziału w takich konkursach.
pogrubiona część wypowiedzi chyba Cię dyskwalifikuje ;-)
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Nie rozumiem.Konto założyłem dwa lata temu miałem prawo zapomnieć.Teraz chcę nadrobić nieobecność.W regulaminie piszę że aktywność będzie obowiązkowa w edycji wiosennej czy w tej edycji też?(zrozumiałem że regulamin przewidział to w takich sytuacjach jak moja, jeśli doszedłem do złych wniosków poprawcie mnie ???? ). Nie jestem zorientowany w tym forum. Czy pisanie analiz do typów dnia też jest przez moderatorów uważane za nabijanie konkursów czy jako aktywność?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Przed wiosenną edycją będzie selekcja , więc posty że chcę być aktywny bo jest konkurs z nagrodami są daremnę.
Jak ktoś się nie udzielał odpowiednio przed tym konkursem to jego sprawa.
Nie musicie tu pisać i się tłumaczyć.
Mas z 5/6 miesięcy do następnego konkursu , więc idź i pisz
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
1. Manchester City - QPR Typ: Tevez strzeli i City wygra kurs: 1,80
2. Swensea - Sunderland Typ: Swensea -1 kurs: 4,00
3. Southampton - Man. Utd Typ: R.V.Persie strzeli i United wygra kurs: 2,37
4.Crystal Palace - Sheffield Wed Typ: 1 kurs:3,20
5.Millwall - Middlesbrough Typ:X kurs:3,10
6.Yeovil - Doncaster Typ:X kurs: 3,20
7.Portsmouth - Oldham Typ:1 kurs:2,05
Hit kolejki: Liverpool - Arsenal Typ: 50 punkty i mniej kurs:8,50
WiliamHill
nie to zebym skarzyl, ale doslownie teraz patrze na kursy i w meczu Swansea na -1 jest ciagle 3,75,a nie 4,0 ...
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Czy pisanie analiz do typów dnia też jest przez moderatorów uważane za nabijanie konkursów czy jako aktywność?
Jak wklejasz wklejasz do działu i nie jest pogoń do trafienia jak najwyższego kursu lecz solidna analiza.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
nie to zebym skarzyl, ale doslownie teraz patrze na kursy i w meczu Swansea na -1 jest ciagle 3,75,a nie 4,0 ...
Heh... wybaczcie, ale pisanie kuponu troche czasu, mi zajmuje bo na swiezo analizuje te typy a to byl typ nr 2 wiec troche do konca bylo, tym bardziej ze slabo znam sie na tych dalszych ligach angielskich, w momencie kiedy wpisywalem te spotkanie byl kurs 4,00. Rzeczywiscie tu jest moj błąd, bo nie poyslalem aby przejrzec potem na wszystkie kursy czy sie cos nie zmienilo :p
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Bardzo się podoba. Brawo.
---
Mała uwaga przy podliczaniu pierwszej kolejki nie uwzględniłeś jednego z punktów regulaminu
16. Żeby brać udział w danej kolejce trzeba podać wszystkie 7 typów.

A tak przy okazji czy nie powinno być 8 typów ?
 
Do góry Bottom