>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasnosci

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie popuść chłopie... Aferę robisz jakby to była &quot;afera seksualana&quot; w Samoobronie. Gdyby pomylili się koledzy przy zwykłym userze to byś tej marnej kartki nie pokazywał.
Śpieszyłem się i nawet przy drugim typie nie wpisałem kursu.
Przy zapisywaniu się do konkursu nie było jeszcze wymienionych dozwolonych buków. Kto bardziej inteligentny domyślił się czemu podałem akurat bwin i betsson.
W poprzednim konkursie siatkarskim były dozwolone buki: bwin, betsson, unibet. Dlatego pomyślałem, że tutaj jest podobnie.
Tyle z mojej strony.
A kolega mam nadzieję, że organizuje marsz przeciwko &quot;nierówności&quot;.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
No tak aferę zrobiłem wielką, już nawet Fakt o tym będzie pisał.
Czyste zasady, jeżeli Radek napisał, że zrobił to nie umyślnie to ja to przyjmuję do wiadomości. Jesteś moderatorem stąd ten cytat. Może po zauważeniu tego miałem odpuścić i nie zgłosić ? Ktoś bardziej inteligenty zapoznałby się z regulaminem jeszcze raz lub przeczytał zasady odnośnie podawania typów.

Wnioskuję, że to Ty popuściłeś. V
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
to dlatego Vader, ze uznaje się Ciebie za wzór i powinieneś świecić przykładem ;)
Wzór jest w Sevres pod Paryżem ;)
No tak aferę zrobiłem wielką, już nawet Fakt o tym będzie pisał.
Czyste zasady, jeżeli Radek napisał, że zrobił to nie umyślnie to ja to przyjmuję do wiadomości. Jesteś moderatorem stąd ten cytat. Może po zauważeniu tego miałem odpuścić i nie zgłosić ? Ktoś bardziej inteligenty zapoznałby się z regulaminem jeszcze raz lub przeczytał zasady odnośnie podawania typów.
Wnioskuję, że to Ty popuściłeś. V
Jakbyś przeczytał co napisałem i zrozumiał to byś wiedział, że spieszyłem się. Jak nie wpisałem kursu przy drugim typie z pośpiechu to myślisz, że miałem czas czytać ponownie regulamin? Czytałem ten regulamin jako jeden z pierwszych, jak Ty jeszcze nie widziałeś nie wiedziałeś, że będzie taki konkurs. Wtedy nie było podanych buków.
Więc łaskawie zmień już pampersa bo ten już Ci się przepełnił.
Pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
jak podliczy radek03 6 września to bedzie tabela najpozniej jutro ok. 15
Dzisiaj niestety nie podliczę 6 września, gdyż zaraz wyjeżdżam i wrócę dopiero późno wieczorem. Jutro się za to wezmę i podliczę i 6 i 7.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Użytkownik telprzem zostaje wykluczony z konkursu za kopiowanie typów innego użytkownika.

1.Rosja - Bułgaria Typ: Rosja - 1,5 Kurs: 1,85 Unibet
2.Finalndia - Wlochy Typ: Finlandia +2,5 Kurs: 1,60 Unibet
3.Francja - Hiszpania Typ: Francja -1.5 Kurs: 1,85 Unibet
4.Holandia - Serbia Typ: Holandia Kurs: 4,00 Unibet
1.Rosja - Bułgaria Typ: Rosja - 1,5 Kurs: 1,85 Unibet
2.Finalndia - Wlochy Typ: Finlandia +2,5 Kurs: 1,60 Unibet
3.Francja - Hiszpania Typ: Francja -1.5 Kurs: 1,85 Unibet
4.Holandia - Serbia Typ: Holandia Kurs: 4,00 Unibet
 
Do góry Bottom