>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności...

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie ma takiej możliwości abyśmy wam poprawiali posty z kolejkami, które już za nami, zapomnieliście dopisać buka to już nie jest nasz problem. Trzeba się pilnować i pisać przed rozpoczęciem spotkań.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam,
Drodzy opiekunowie... nie wyrabiam się ze wszystkim... pierwszy raz muszę zrezygnować z konkursu... przepraszam za zamieszanie
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Poproszę o wyjaśnienie takich kwestii:

Mój rywal z 2 kolejki nie miał zapisanego buka, jeszcze do godziny 22.52, teraz widzę coś takiego:

&quot;WilliamHill // dopisane w skasowanym poście z update&#39;m&quot; (nie poprosił o dopisanie buka)


Ja także nie miałem zapisanego buka w tej kolejce. O godzinie 22.51 widzę w moim poście coś takiego:

&quot;Grzesio // rozliczone tak jakby nie podał typów...
walkower&quot;


Post:
http://forum.bukmacherskie.com/f422/regulamin-konkurs-mlb-z-williamhill-93025.html#post3707284

mówi jasno i wyraźnie, że od 4 kolejki będą niezaliczane posty bez dopisku WilliamHill, a nie od 2 czy 3.
Poproszę więc o wyjaśnienie tej przedstawionej wyżej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że pojedynek przegrałem w przypadku normalnego rozliczania typów.
Ale jeśli są równi i równiejsi, a ja mam mieć jakieś walkowery, to dziękuję za taki konkurs.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Grzegorz napisałem buka jak podałem kursy z tego co pamiętam. Ogarnij. Nie moja wina, że konkurs sponsoruje bukmacher, który daje kursy na mecze o 21-22 wieczorem... ja niestety mam tak czas rozłożony, że musze te typy skleić w ciągu dnia.

Jak masz możliwość to pokaż mi posta, którego skasowałeś, bo może rzeczywiście nie wpisałem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tak jak Gregorio napisał od 4 kolejki nie ma taryf ulgowych, 3 kolejki to zdecydowanie za dużo, a teraz musicie się pilnować :!: Ci którzy nie podali w pierwszych trzech kolejkach są bezpieczni i prosiłbym bez ataków na PW bo rozmawialiśmy o tym do końca co z wami zrobić, więc uszanujcie i grajcie, jeśli chodzi o kursy to fakt są późno wystawiane więc po prostu zapisujcie będzie wpisane jak się pojawią i będzie ok ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
co do nazwisk, czy jak podaje się je, zakładam że gracz gra od początku a typ wchodzi, czy również jest zwrot?
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Jak podasz nazwisko to Cie uratuje przy ewentualnej zmianie tego typa przed meczem jak dzisiaj w meczu Yankees.
Zwrot masz jak podasz nazwisko , a wsytąpi ktoś zupełnie inny.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Tak , cokolwiek sie stanie - masz zwrot w takim przypadku
Jak podasz naziwsko mozesz liczyc na zwrot.
Jesli nie podasz - nie.
Takie sa zasady u wiekszosci bukmacherów.
 
G 277

geryx

Użytkownik
no ja to rozumiem , ale Ty chyba nie zrozumiałes pytania:
Czy podawanie nazwisk jest &quot;bronią obosieczną&quot; bo np. zawodnik nie wystąpi a typ wejdzie a mimo to zwrot, czy podawanie nazwisk jest tylko obroną(zabezpieczeniem) w razie przegrania typu przy założeniu że zawodnik nie gra
 
Do góry Bottom