>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Odnośnie typów na dzisiejszy etap.Trochę nie fair, że niektórzy powtarzają po kimś typy, dobrze jak chociaż kursy zmieniają na te co są w danej chwili, użytkownik Kulu co prawda podał innego zwycięzce etapu, ale pary ewidentnie odpisał, no ale cóż.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dopiero po wysłaniu zobaczyłem, że zagrałem praktycznie to samo co Ty (a tak w ogóle to regulamin tego nie zabrania). Po prostu zdarzyło się. Ja nie na to kto jak typuję w konkursie. Czytam za to analizy i jak zobaczę coś fajnego to zapewne się tym zasugeruję. Przecież od tego są działy tematyczne żeby pisać analizy, typy, ciekawostki itd.
Od jutra będę analizował co grasz i nie zagram żadnego kolarza z Twoich par.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
ok, jeśli piszesz tak jak było to spoko, przecież to tylko konkurs, a mogliśmy rzeczywiście po prostu to samo pomyśleć i jak się okazało dzisiaj bardzo słusznie, Więc nie ma sprawy. W sumie niepotrzebnie chyba poruszyłem tą kwestię.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Przyjmijmy, że nie było tematu. Od siebie dodam, że będę patrzył co grasz i unikał powtarzania Twoich typów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sumada po prostu dzięki ????

Lista osób udzielających się w dziale kolarstwo:

Etap 17 - 18.07
DW, radhu21, dawid.400, Kulu, sumada90

Etap 18 - 19.07
Kulu, Davey_Watt, ssasha92, Jacques, dawid.400, Faulik, sumada90, radhu21

Etap 19 - 20.07
Davey_Watt, Kulu, sumada90, dawid.400, JuanRoman08, tmlmrf, Qozi

Etap 20 - 21.07
ssasha92, Jacques, dawid.400, tmlmrf, JuanRoman08, Valverde, Kulu

Sumada/ Poprawiłem, bo mi się nie zgadzało, a wydaje mi się, że dawid.400 zapomniał o dniu 18.07. Sprawdźcie, czy jest dobrze :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Za udzielanie się w dziale dodatkowe punkty za dzisiejszy etap punkty dostali:

dawid.400, ssasha92, Kulu.

Podliczyłem za dzisiaj, długoterminowe też, tabele wstawiłem i to wszystko :razz: [w razie błędów pisać]

Gratuluje zwycięzcy, wszystkim uczestnikom dziekuje za wspólną zabawę, a opiekunom za stworzenie konkursu i czuwanie nad nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wielkie podziękowania dla sumada90 za ogarnięcie konkursu ????
Pierwsza 5 niech prześle mi dane, tzn:
- login i ID do Tobetu
- Imię i Nazwisko oraz adres do wysyłki nagrody
Dziękuję za rywalizację i jeszcze raz dzięki Sumada ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Było blisko, ale z drugiego miejsca też jestem zadowolony.
Podziękowania dla organizatorów + sumada90 za prowadzenie konkursu, a także wszystkich uczestników za rywalizację. Dzięki konkursowi lepiej oglądało się wyścig.
No i gratulację dla zwycięzcy, brawo ssasha92!
Mam pytanie: planowany jest jakiś konkurs związany z hiszpańską Vuelta?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 53

ssasha92

Użytkownik
Dzięki Panowie za konkurs , jetsem bardzo szczęśliwy z wygranej choć byłem przekonany że kulu mnie na sam koniec wyprzedził. Podziękowania dla organizatora. Osobne podziekowania dla sumady i dawida. Dołączam się do pytania o konkurs na Vuelte
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wstępnie deklaruję pomoc przy ewentualnym konkursie. Potwierdzę tuż przed, bo jeszcze trochę czasu i niektóre sprawy mogą się zmienić.
 
Do góry Bottom