>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Odnośnie typów na dzisiejszy etap.Trochę nie fair, że niektórzy powtarzają po kimś typy, dobrze jak chociaż kursy zmieniają na te co są w danej chwili, użytkownik Kulu co prawda podał innego zwycięzce etapu, ale pary ewidentnie odpisał, no ale cóż.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dopiero po wysłaniu zobaczyłem, że zagrałem praktycznie to samo co Ty (a tak w ogóle to regulamin tego nie zabrania). Po prostu zdarzyło się. Ja nie na to kto jak typuję w konkursie. Czytam za to analizy i jak zobaczę coś fajnego to zapewne się tym zasugeruję. Przecież od tego są działy tematyczne żeby pisać analizy, typy, ciekawostki itd.
Od jutra będę analizował co grasz i nie zagram żadnego kolarza z Twoich par.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
ok, jeśli piszesz tak jak było to spoko, przecież to tylko konkurs, a mogliśmy rzeczywiście po prostu to samo pomyśleć i jak się okazało dzisiaj bardzo słusznie, Więc nie ma sprawy. W sumie niepotrzebnie chyba poruszyłem tą kwestię.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Przyjmijmy, że nie było tematu. Od siebie dodam, że będę patrzył co grasz i unikał powtarzania Twoich typów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sumada po prostu dzięki ????

Lista osób udzielających się w dziale kolarstwo:

Etap 17 - 18.07
DW, radhu21, dawid.400, Kulu, sumada90

Etap 18 - 19.07
Kulu, Davey_Watt, ssasha92, Jacques, dawid.400, Faulik, sumada90, radhu21

Etap 19 - 20.07
Davey_Watt, Kulu, sumada90, dawid.400, JuanRoman08, tmlmrf, Qozi

Etap 20 - 21.07
ssasha92, Jacques, dawid.400, tmlmrf, JuanRoman08, Valverde, Kulu

Sumada/ Poprawiłem, bo mi się nie zgadzało, a wydaje mi się, że dawid.400 zapomniał o dniu 18.07. Sprawdźcie, czy jest dobrze :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Za udzielanie się w dziale dodatkowe punkty za dzisiejszy etap punkty dostali:

dawid.400, ssasha92, Kulu.

Podliczyłem za dzisiaj, długoterminowe też, tabele wstawiłem i to wszystko :razz: [w razie błędów pisać]

Gratuluje zwycięzcy, wszystkim uczestnikom dziekuje za wspólną zabawę, a opiekunom za stworzenie konkursu i czuwanie nad nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wielkie podziękowania dla sumada90 za ogarnięcie konkursu ????
Pierwsza 5 niech prześle mi dane, tzn:
- login i ID do Tobetu
- Imię i Nazwisko oraz adres do wysyłki nagrody
Dziękuję za rywalizację i jeszcze raz dzięki Sumada ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Było blisko, ale z drugiego miejsca też jestem zadowolony.
Podziękowania dla organizatorów + sumada90 za prowadzenie konkursu, a także wszystkich uczestników za rywalizację. Dzięki konkursowi lepiej oglądało się wyścig.
No i gratulację dla zwycięzcy, brawo ssasha92!
Mam pytanie: planowany jest jakiś konkurs związany z hiszpańską Vuelta?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 53

ssasha92

Użytkownik
Dzięki Panowie za konkurs , jetsem bardzo szczęśliwy z wygranej choć byłem przekonany że kulu mnie na sam koniec wyprzedził. Podziękowania dla organizatora. Osobne podziekowania dla sumady i dawida. Dołączam się do pytania o konkurs na Vuelte
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wstępnie deklaruję pomoc przy ewentualnym konkursie. Potwierdzę tuż przed, bo jeszcze trochę czasu i niektóre sprawy mogą się zmienić.
 
Do góry Bottom