>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mam pytanie odnoście meczu Unia Tarnów - Unia Leszno. Spotkanie zostało przełożone na czwartek. Ten mecz będzie liczony do konkursu?
będzie liczone :-| tylko że patrząc na prawdopodobne osłabienia Leszna większość zmieniła by typ, bo najprawdopodobniej bez Adamsa i Schieldsa to Leszno ledwo 40 uzbiera
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
no też mi się wydaje że powinna być możliwość zmiany, ale cóż jest tak a nie inaczej, nie my prowadzimy turniej i trzeba się z tym pogodzić
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Co do spotkania w Tarnowie, to jednak odbędzie się nowa kolejka (19.08) połączona ze spotkaniami w brytyjskiej Elite League.
Po naradzie uznaliśmy, że jednak to będzie najkorzystniejsza opcja. Co prawda w terminarzu jej nie ma (zapewne pojawią się głosy niezadowolenia ...), jednakże w przypadku przekładanych spotkań postanowiliśmy, że dla tych meczów będą zakładane nowe kolejki, niekoniecznie zgodne z harmonogramem, który podaliśmy wcześniej. Proszę więc przygotować się na takie sytuacje.
Pary do typowania zostaną przedstawione dzisiaj ok. 20-21.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
a na tabela z poprzedniego weekendu mozna liczyc?
W związku z nową kolejką, tabela będzie w piątek. Tabelę będziemy aktualizować mniej więcej co 3-5 kolejek.
PS. Każde pytanie zadane w tym temacie, na które będzie można znaleźć odpowiedź w regulaminie, bądź było wcześniej poruszane od teraz będzie nagradzane kartką.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kolejny mecz w Anglii odwołany i związku z tym będą te trzy zdarzenia dołączone do następnej kolejki?
Mecz się nie odbył i nie będzie rozliczany. Były to dodatkowe typy, więc nie zamierzamy wystawiać do gry nowych zdarzeń, gdy już będzie wyznaczony termin tego spotkania. Najważniejsze były typy dotyczące meczu Tarnów - Leszno. Punkty za czwartkowy pojedynek, jak już wspominaliśmy zostaną doliczone do Waszych wyników.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
1. Unibax Toruń (-10,5) - Betard WTS Wrocław
2. Ryan Sullivan - Jason Crump
3. Krzysztof Kasprzak (over/under 11.5)
4. Liegh Adams (over/under 12.5)
5. Tomasz Gollob (over/under 16.5)
6. Patryk Dudek - Przemysław Pawlicki (-2,5)
7. G. Łaguta - Lee Richardson
8. Krzysztof Buczkowski - Adam Skórnicki (+1)
9. Miszkolc - Rybnik
10. Matej Ferjan - Magnus Zetterstroem
w 7 zdarzeniu chciałem dać na Lagutę, jeśli była by taka możliwość to prosiłbym o zmianę...
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Prosiłbym o zmiane na K.Kasprzak over 11.5 w poscie #48
Panowie regulamin mówi jasno, że nie można zmieniać typów (pkt 6). Zmianę w Waszych postach dopuszczamy jeżeli np. nie wybraliście żadnej opcji przy danym typie.
 
L 0

legus123

Użytkownik
no ja wrółciłem z tego wesela ale się zamineiliśmy z Danonkiem bo dzisiaj jego nie ma więc jeżeli pozwolicie,dzisiaj ja podam jego typy jak tylko przyśle mi sms-a jak chce zatypować.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jeżeli chodzi o typy na mecz między Toruniem a Wrocławiem, to nie będą one powtarzane. Podliczymy te które są obecnie. Obie ekipy pojadą w tych samych składach, dlatego nie ma potrzeby, aby dodawać nową kolejkę.
Madizks dzięki za dobre chęci. Być może skorzystamy z Twojej pomocy ;)
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
co tą tabelą miala byc w Piatek a dzisiaj ... Poniedziałek. Nawet 1 kolejka nie została jeszcze podliczona pozostawie to bez komentarza
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
co tą tabelą miala byc w Piatek a dzisiaj ... Poniedziałek. Nawet 1 kolejka nie została jeszcze podliczona pozostawie to bez komentarza
Tabela już jest. To, że nie edytujemy postów i nie piszemy ile macie punktów nie oznacza, że nic nie robimy. Wasze wyniki są nanoszone na bieżąco na tabelę.
Wczoraj nie odbyły się dwa mecze w BEL. W związku z tym czekamy na ich nowy termin i jeżeli nie będzie znaczących zmian w składach, to typy pozostają te które już są obecnie. Punkty doliczymy po rozegraniu tych spotkań.
 
S 0

szypol

Użytkownik
Ale kazdy chcialby widziec chyba, ktore ma miejsce ile straty itp. wiec co to za problem wkleic do tematu skoro macie podliczone?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ale kazdy chcialby widziec chyba, ktore ma miejsce ile straty itp. wiec co to za problem wkleic do tematu skoro macie podliczone?
No to chyba jest wklejone od przeszło godziny? Tak ciężko czegoś poszukać ???? Problem jest taki, że większość nie umie czytać ...
 
Do góry Bottom