>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Miałbym do wszystkich uczestniczących prośbę. Numerujcie swoje typy. Jeśli podajecie typy na noc( przykładowo 1. 2.), a później na ten sam dzień na wieczór to numerujcie kolejnymi cyframi( przykładowo 3. 4. 5.) . Mi to bardzo pomaga przy tworzeniu tabeli.

Z góry dzięki.;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wszystko z poprzedniego weekendu podliczone. Sprawdźcie czy nie ma żadnych błędów, bo ilość typów jest spora i zawsze może się coś trafić. Ewentualne błędy zgłaszajcie tutaj.
Przyłączam się do prośby sumady90. Możecie wrzucać typy w kilku postach (wiadomo jak to jest czasami z ofertą na kolejne spotkania), ale numerujcie wtedy swoje typy. Łatwiej jest mi znajdywać takie posty i łączyć ;)
Kolejna rzecz.
Nie używajcie dziwnych czcionek i tym podobnych rzeczy (pogrubienie ok ;)). Jeżeli ktoś podliczał kiedyś takie rzeczy będzie wiedział dlaczego.
I ostatnia rzecz.
Zwracajcie uwagę na:
- bukmacherów, z których bierzemy kursy w konkursie
- minimalny kurs, który wynosi 1.40
- rodzaje typów, które wykorzystujemy w konkursie
- godziny i dni spotkań, przy każdym dniu specjalnie wypisuję godzinę i czy jest to I czy II mecz
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Daliście mi +250 punktów zamiast -250 punktów.
Szkoda, przez chwilę myślałem, że tak dobrze mi idzie :cool:
s/ Sorry Assitalia, zmieniłem. Z kolejną tabelą wszystko będzie jak należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Co do minimalnego kursu to w regulaminie jest zapis, że nie będzie on brany pod uwagę do generalki a nie, że można typować poniżej tego kursu. To jak w końcu jest?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do minimalnego kursu to w regulaminie jest zapis, że nie będzie on brany pod uwagę do generalki a nie, że można typować poniżej tego kursu. To jak w końcu jest?
Minimalny kurs, to minimalny kurs.

W poprzednich edycjach regulamin (jeżeli chodzi akurat o ten punkt) był skonstruowany identycznie i nigdy nie było z tym problemu.

Minimalny kurs wynosi 1.40.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Poprzedni weekend podliczony.
Wszelkie błędy (jeżeli takie się pojawią) zgłaszać tutaj albo ewentualnie na PW.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Panowie, będzie tabelka po 4 kolejce czy od razu 4 i 5 ;)
Wszystkie typy miałem podliczyć już wczoraj, ale mi nie wyszło. Dzisiaj będzie dokończone i podejrzewam, że tabelka się pojawi ;)
S/ Będzie podliczone, będzie tabelka ;)
 
M 0

march100

Gość
Mam pytanie odnośnie mojego sobotniego typu Kuba - Iran. W chwili kiedy zaczałem pisac post i analizować dane spotkania na sobote z LŚ kurs w bet365 wynosił 2.00, ale kiedy po kilkunastu minutach zaakceptowałem post zobaczyłem na stronie bet365, że kurs ten spadł. Dodam, że w chwili akceptacji postu, kurs ten spadł do 1.75 (info ze strony oddsportal.com). Dlatego, jesli są takie wskazania to proszę o poprawienie wspomnianego kursu.

Redwitz // Poprawiam do 1.75.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Trochę się zmieniło jeżeli chodzi o daty i godziny rozgrywania spotkań pomiędzy Argentyną a Francją.
Typujemy jednak tak jak było przewidziane na początku.
I mecz wpisujemy w temacie sobotnim, a typy na II mecz podajemy w temacie niedzielnym.
Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe. W razie problemów piszcie tutaj albo na PW ;)
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Trochę się zmieniło jeżeli chodzi o daty i godziny rozgrywania spotkań pomiędzy Argentyną a Francją.
Typujemy jednak tak jak było przewidziane na początku.
I mecz wpisujemy w temacie sobotnim, a typy na II mecz podajemy w temacie niedzielnym.
Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe. W razie problemów piszcie tutaj albo na PW ;)
Dobra, a jeśli typ na ten mecz podałem wcześniej to on dalej się liczy? Chodzi mi o sytuacje, że w Williamhillu była data na 1:00 w nocy dzisiaj i na ten mecz oddawałem typ
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dobra, a jeśli typ na ten mecz podałem wcześniej to on dalej się liczy? Chodzi mi o sytuacje, że w Williamhillu była data na 1:00 w nocy dzisiaj i na ten mecz oddawałem typ
Tak, liczy się normalnie.
 
Do góry Bottom