>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

marcin985 279

marcin985

Użytkownik
człowieku to nie voczery tylko free bety
człowieku uspokój się wiem że nie freebet to nie było pytanie do ciebie tylko do prowadzących konkurs i tyle. W innych freebety nie miałem a np można było oddać nagrodę innemu graczowi

przecież freebety można też odsprzedać nie raz już odsprzedałem więc pytanie zadaje do prowadzących a nie do ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia. Pozdrawiam ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Proszę o dodanie analizy http://forum.bukmacherskie.com/f32/plusliga-2012-2013-a-82023-24.html#post3387649 do http://forum.bukmacherskie.com/f405/9-kolejka-08-02-11-02-2013-ostatnia-kolejka-87712.html#post3379356

Mam również pytanie czy jak dodam drugi kupon za 5 euro to dostanę 2 punkty tak jak to jest za kupon 10 euro?
Zrobione.

Odnośnie pytania:
Do kolejki możesz zgłosić tylko jeden kupon, który należy umieścić podczas oddawania typów w formie screenu lub numeru kuponu (w przypadku podania numeru kuponu należy podać stawkę).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Proszę jeszcze o trochę cierpliwości.
Jutro rano wszystko podsumuje i wtedy poproszę zwycięzców o przesłanie mi loginów z WH ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Podsumowując.

Dzięki wszystkim za udział w konkursie, zwłaszcza tym, którzy wytrwali do końca.
Podziękowania należą się również Sumadzie, który przygotowywał tabelkę i Gystlikowi, który pomógł przy podliczaniu jednej kolejki. Świetna robota !

Mam nadzieję, że konkurs się podobał. Przy okazji kolejnego siatkarskiego konkursu (mam nadzieję, że będzie konkurs związany z Ligą Światową, World Grand Prix czy Mistrzostwami Europy) pomyślę o jakiejś innej formule.

Gratulację dla zwycięzców ????
Wasze loginy zostały już wysłane do Marcina (tylko nie zawracać mu tyłka na PW pytaniami kiedy będą freebety ;)), więc podejrzewam, że za jakiś czas freebety zostaną dopisane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Freebety dopisanie.
Gratulacje dla wszystkich i podziękowania dla Redwitz`a za ogarnięcie konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Potwierdzam że freebety na koncie. Ja dziękuje Marcinowi Odra on wie za co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom