>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

kancia 36

kancia

Użytkownik
Moje typy z dziś nie zostały podliczone, dlaczego?

Redwitz // Przepraszam, po prostu przegapiłem. Już podliczone ;)
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Nie pogrubiłem typu na Kube na wtorek, jakby coś to typ jest grany na Kubańczyków a nie Rosjan.

Redwitz // Poprawione ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tabela końcowa dodana. Mam nadzieję, że żadnych błędów nie ma, w razie czego proszę pisać.

Gratulacje dla zwycięzcy i podziękowania dla opiekuna konkursu Redwitza za wzorowe prowadzenie, także dla uczestników za rywalizację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Dziękuję za sprawną obsługę konkursu szkoda, że takie słabe nagrody są zawsze w konkursach z siatkówką. Dzięki za razem spędzony czas i gratuluję zwycięzcy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzięki wszystkim za udział w konkursie.
Rywalizacja przebiegała sprawnie i chyba nie było większych problemów.

Gratulacje dla Power30, który zwyciężył w konkursie ;) W celu odebrania nagrody zgłoś się do Marcina !

Podziękowania należą się oczywiście sumadzie, który prowadził tabelę i pomagał przy podliczaniu typów ;)

Mam nadzieję, że przy kolejnej zabawie związanej z siatkówką będzie nas więcej. Oczywiście przy jakimś &quot;grubszym&quot; konkursie powinny pojawić się nagrody pieniężne (Chociaż to chyba nie jest najważniejsze.).

Pozdrawiam Redwitz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam nadzieję, że przy kolejnej zabawie związanej z siatkówką będzie nas więcej. Oczywiście przy jakimś &quot;grubszym&quot; konkursie powinny pojawić się nagrody pieniężne (Chociaż to chyba nie jest najważniejsze.).
Bądźmy szczerzy, nie będzie nagród = nie będzie zainteresowania i w dalszym ciągu konkursy będą dla pasjonatów i lubiących rywalizację.
Swoją drogą dziwne, że nie ma żadnych konkursów siatkarskich... W sensie żadnych &quot;normalnych&quot;....
Redwitz ✅ jak zawsze wszystko wzorcowo w kwestii konkursów, z resztą sumada ✅ też elegancko bez opóźnień i błędów;)
Do następnego i oby poważnego konkursu:razz:
 
Do góry Bottom