>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności.

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W Sobotnim Typowaniu wkradł się drobny błąd. Oczywiście z Holandią zagra reprezentacja Koreii Południowej a nie Północnej tak jak napisałem.
Zaden problem. Poprawiono // Marnik
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
ja wszystkie kursy biore z unibetu wiec buka wpisuje tylko raz pod typami, mam nadzieje że to nie jest problem ????
Zaden problem. Nie jestem aptekarzem ???? // Marnik
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Marnik taka kosmetyczna pomyłka Ci sie wkradła. Mianowicie trzeba zmienić datę dnia konkursu bo jest napisane Niedziela 07.06.2010 na 06.06.2010. Jakby ktoś się czepiał ????
 
erka 1

erka

Użytkownik
Oczywiscie podajac typy na niedziele(#12) sie zagalopowalem i podalem mecz nie z LŚ. Prosze go usunac:]
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
1. Włochy - Francja (0.0 - 7.5) [handicap punktowy] | @1.90 | Tobet
2. Niemcy - Polska | powyżej 185.5 | @1.85 | Tobet
Nie żebym się czepiał ale dlaczego typ na over w meczu Polaków jest na czerwono? W punktach było z tego co widzę TUTAJ 99:89 dla naszych zachodnich sąsiadów. A jakby tego nie liczyc 99 + 89 = 188 :cool:
Liczę na szybką interwencję.
Link do posta jest tutaj
Pozdrawiam:!:
Moj bład. Juz poprawiłem // Marnik
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
Marnik jakbyś mógł poprawić - Kurs na Egipt 1,55 w moim typie
Prosze o linki do postów. To ułatwia sprawe. Widze, że kurs jest prawidłowy, więc nie wiem w czym problem. // Marnik
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
piszcie swoje typy poprawnie, bo nei wiadomo o co chodzi.
np. Assitalia w typowaniu na czw/pt wychodzi na to, że grasz USA -1,5 seta i Chiny -2,5 seta.
generalnie kursy wskazują na to jak faktycznie być powinno, ale wprowadza się w ten sposób błąd podliczającego i później co chwile prośby o poprawne podliczenie itd.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dobra, dobra. Mogłeś mi to napisać na PW, co?
Już wyjaśnilem z Marnikiem. Od niedzieli będzie już napisane całkowicie poprawnie.
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Proszę o dodanie do wszystkich moich typów bukmachera: Unibet. Strona 3. Z góry dzięki i sorry, gapiostwo z mojej strony.
Prosze o podawanie linków do postów. // Marnik
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Chciałbym się dowiedziec czy pierwszy mecz Brazylii z Holandią, który jest zaplanowany na godz. 0.00 czasu polskiego wchodzi w zakres typów na sobotę? Niby na stronie FIVB jest przy nim data 12/06 ale pytam dla pewności.
Proszę o w miarę szybką odp.

Decydującym czasem jest dla nas czas Polski. Mecz rozpoczyna sie o 0.00 13/06/2010 wiec jest meczem niedzielnym. // Marnik
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Do góry Bottom