>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Jeśli będzie chodziło o edycję postu, proszę o wklejenie linku do niego.
Jednak przed dodawaniem jakiegokolwiek wpisu, zajrzyj najpierw do regulaminu konkursu!​

 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Proszę dodać mój post do typów długoterminowych

Zwycięzca Mistrzostw Europy: Dania
Srebrny medalista Mistrzostw Europy: Francja
Brązowy medalista Mistrzostw Europy: Hiszpania
MVP turnieju: U. Gensheimer
Najlepszy bramkarz: Niklas Landin Jacobsen
Najlepszy lewo skrzydłowy: Uwe Geinschaimer
Najlepszy lewy rozgrywający: Mikkel Hansen
Najlepszy środkowy rozgrywający: Sander Sagosen
Najlepszy prawy rozgrywający: Fabian Wiede
Najlepszy prawy skrzydłowy: Farran Sole
Najlepszy obrotowy: Bjarte Myrhol
Najlepszy obrońca: Rene Toft Hansen
Najlepszy strzelec: M. Hansen

A tamten usunac

Dodałeś już swoje typy długoterminowe, niestety później łamiąc regulamin, w ten sposób nie ominiesz złamania regulaminu. / chamberlain
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dostałeś odpowiedź powyżej w swoim poście, złamałeś regulamin, więc Twój typ długoterminowy nie będzie brany pod uwagę. 
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Cytat z Regulaminu:
 
cytat z dnia 21 grudnia 2019 22:51 przez chamberlain

11. Zakaz edycji postów, wszelkie problemy proszę zgłaszać przed w Pytania, propozycje i niezgodności.
 
cytat z dnia 29 grudnia 2019 14:41 przez cobi1989
cobi1989 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję
 
Jakie jaja? Zapoznałeś się z regulaminem i go zaakceptowałeś, po to został stworzony, żeby go przestrzegać, dotyczy to wszystkich i nie ma żadnych wyjątków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 stycznia 2020 02:07 przez cobi1989Na kuponie jaki min kurs musi być czy nie ma 
Nie ma minimalnego, kupon musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z ME i być zagrany za co najmniej 10 zł u Fortuny. Przypominam, że w ten sposób można powiększyć swój dorobek tylko raz w fazie wstępnej i raz w fazie zasadniczej, później już nie.
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
w  typach długoterminowych     mój typ jest  trochę  nieczytelny    poszło  wszystko  w jednym  ciągu  mogę  to  poprawić  cytując  lub  niech  to  zrobi prowadzący .  

Poprawione / chamberlain
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 stycznia 2020 12:25 przez samuel24Samuel24 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję

Panowie, da rade jeszcze się zapisać? 
Przykro mi, mógłbym zrobić wyjątek, ale to nie byłoby sprawiedliwe w stosunku do innych, a pewnie z czasem znalazłby się ktoś jeszcze chętny. Zapraszam na następne mistrzostwa!
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 7 stycznia 2020 13:26 przez chamberlain

Przykro mi, mógłbym zrobić wyjątek, ale to nie byłoby sprawiedliwe w stosunku do innych, a pewnie z czasem znalazłby się ktoś jeszcze chętny. Zapraszam na następne mistrzostwa!
No szkoda, szkoda. Urlopowy czas dał się we znaki i zapomniałem. 

Pozdrawiam, 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom