>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ze względu na mocno napięty harmonogram tabela nr 2 pojawi się z opóźnieniem (max. do końca tygodnia). Przepraszam za wszelkie niedogodności! Pozdrawiam!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Hej rasijskij
W 93 kolejce w spotkaniu Winipeg - Boston
Scheifele zdobył bramke 1 tercja.
Ja or5wz kilku innych forumowiczow nie mamy zaliczonych pkt za strzelca.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hej rasijskij
W 93 kolejce w spotkaniu Winipeg - Boston
Scheifele zdobył bramke 1 tercja.
Ja or5wz kilku innych forumowiczow nie mamy zaliczonych pkt za strzelca.
Już wszystko poprawione. Poprawki będą naniesione w następnej tabeli. Przepraszam za błąd i dzięki za info!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Hej rasijskij ,
Proszę o zmianę na under w poniższym spotkaniu
Anaheim Ducks - Winnipeg Jets
Dokładny wynik: 3:1
Under/over: Over
I tercja: Ducks
Strzelec: Scheifele M.
Gotowe!
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Witam rasijskij w 93 kolejce 14 marca trafilem dokladny wynik Minnesota Wild - Dallas Stars, a zostal mi zaliczony jeden punkt. Zwrocilem uwage dopiero w swiezej tabeli, ze mam jedna gwiazdke DW, a wlasnie w tej kolejce udalo mi sie trafic dwa DW. Pozdrawiam.
Poprawione!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Hej rasijskij , sorry za kłopot ponownie prośba o zmianę na under. Z góry dzięki
Dallas Stars - Colorado Avalanche
Dokładny wynik: 2:2 Colorado
Under/over: Over
I tercja: Colorado Avalanche
Strzelec: Benn
Zrobione!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
RS powoli dobiega końca. W PO też będziemy sie dalej bawić? Jezeli tak to w tej samej formule czy może coś podobnego co było w &quot;Kubok Gagarina&quot; ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
RS powoli dobiega końca. W PO też będziemy sie dalej bawić? Jezeli tak to w tej samej formule czy może coś podobnego co było w &quot;Kubok Gagarina&quot; ????
Myślałem nad formą palyoffów od dawna, ale wraz z decyzją o przenosinach forum postanowiłem że zabawa skończy się z końcem marca ze względu na dużą ilość ewentualnych niezgodności i błędów które mogą się pojawić na nowej platformie. Podobnie będzie z rankingiem NHL. Wraz z upływem sezonu zasadniczego zakończymy zabawę, a w przyszłym sezonie będziemy bawić się do końca fazy Play off w pierwszym i drugim przypadku (o ile administracja zgodzi się przeznaczyć odpowiednią pulę na nagrody). Miałem to ogłosić niebawem ale skoro zadałeś to pytanie - wyjaśniam już teraz. Pozdrawiam wszystkich!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Nasza zabawa dobiegła końca. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ponownie będzie możliwość stworzenia takiej ligi. Tymczasem zachęcam do wpisywania w tym temacie swoich opinii na temat konkursu. Co byście zmienili, co dodali i z czego zrezygnowali. Sam mam kilka pomysłów, ale najpierw chciałbym poznać Wasze zdanie. Pozdrawiam!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Z takich opcji, które można by włączyć to ewentualnie docenienie trafionego remisu, nawet jeśli będzie inny niż remis w spotkaniu. Jednak u buków remis to zawsze w okolicach 3,5 - 4 więc to dobre kursy więc w lidze również można by to jakoś docenić punktowo. Oczywiście jak da radę to zacząć wcześniej tak jak NHL, nie od grudnia jak w tym sezonie. Może jeśli administracja zaproponuje jakieś opcje nagród to oprócz comiesięcznych rankingów także opcja całosezonowej tabeli.
 
Do góry Bottom