>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czesc,
Mam informacje, ze jestesmy z nimi juz dogadani, spotkanie odbylo sie w czwartek. Przepraszam za milczenie, do konca tygodnia zobowiazuje sie Wam przedstawic konkrety i kiedy zostana uregulowane zaleglosci na Waszych kontach ????
 
maarcin14 657,9K

maarcin14

Użytkownik
I jak , dalej wszystko stoi w miejscu ? Kiedy przedstawione zostaną wyniki zaległych kolejek oraz ewentualne wypłacenie nagród ?
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Hej,
Rozmawiam z przedstawicielem 1xbet, ale nie bede ukrywal, ze sa to ciezkie rozmowy. Gwarantuje jednoczesnie, ze cokolwiek nie nastapi, nie zamierzamy schowac glowy w piasek i rozwiazemy ta sytuacje, tak, zeby nikt nie byl pokrzywdzony. Kiedy? Najpozniej w przyszlym tyg.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Hmm. Proponuje porozmawiać z Asteobet w sprawie sponsoringu. Niby to samo a takich jaj nie ma a i strona przynajmniej u mnie funkcjonuje lepiej. Co do 1xbet , ja tam niezbiednieje ale szkoda im pare grosz choc zagwarantowali wyplaty
Pozdro
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Hej,
Rozmawiam z przedstawicielem 1xbet, ale nie bede ukrywal, ze sa to ciezkie rozmowy. Gwarantuje jednoczesnie, ze cokolwiek nie nastapi, nie zamierzamy schowac glowy w piasek i rozwiazemy ta sytuacje, tak, zeby nikt nie byl pokrzywdzony. Kiedy? Najpozniej w przyszlym tyg.
czyli warto próbować sił w konkursie . Ewentualny brak nagród do 1xbet organizator konkursu zapewni w innnej postaci tzn np, na Skrilla lub tez innego sponsora `bukmachera``?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
czyli warto próbować sił w konkursie . Ewentualny brak nagród do 1xbet organizator konkursu zapewni w innnej postaci tzn np, na Skrilla lub tez innego sponsora `bukmachera``?
Najprawdopodobniej tak. Ale oczywiście w niższej kwocie niż te bonusy, bo jak sama nazwa wskazuje bonusy u buka trzeba było dopiero obrócić 6x po kursie 2.00 (wszystkie zdarzenia na kuponie o takim kursie) żeby można było wypłacić, a na skrill to oczywiście żywa gotówka. I to warto mieć na uwadze. Ale szczegółu pozostają jeszcze do ustalenia przez administrację.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Najprawdopodobniej tak. Ale oczywiście w niższej kwocie niż te bonusy, bo jak sama nazwa wskazuje bonusy u buka trzeba było dopiero obrócić 6x po kursie 2.00 (wszystkie zdarzenia na kuponie o takim kursie) żeby można było wypłacić, a na skrill to oczywiście żywa gotówka. I to warto mieć na uwadze. Ale szczegółu pozostają jeszcze do ustalenia przez administrację.
To może być do zaakceptowania ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czesc,
Chcialbym wszystkich przeprosic, ale niestety nie ma juz zadnego kontaktu ze strony 1xbet. Moje wiadomosci zostaly odczytane i zero reakcji a tym samym odnosze wrazenie, ze firma rzucila wirtualne pieniadze w celu promocji a nie zamierza w zaden sposob wywiazac sie z tego. Nie bylem organizatorem wiec tez ciezko mi powiedziec na jakich zasadach to zostalo ustalone.
Podejmuje decyzje o calkowitym zawieszeniu konkursu. Zebyscie nie czuli sie pokrzywdzeni wyplacimy Wam rekompensaty na skrill lub bank. O ich wysokosciach powiadomie maksymalnie w poniedzialek do konca dnia.
Przygotujemy dla Was nowy duzy konkurs we wspolpracy z ktoryms z duzych PL bukmacherow. Raz jeszcze sorry, ze tak wyszlo ale niestety nie mamy na to wiekszego wplywu ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
maarcin14 rozmawiam jeszcze z 1xbet, dzis wyslemy im Wasze loginy. Bedzie sie z Wami kontaktowal tez rambo131 , ktory pomoze mi przygotowac pelna informacje dla buka z nickami osob, ktore wygraly i nalezy im sie bonus ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Do wszystkich userów, którzy wygrywali w danych kolejkach wysłałem PW. Jak ktoś by miał zablokowane, ewentualnie jakiś problem z odpowiedzią to proszę pisać tutaj.
 
Do góry Bottom