>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności Typera F1

enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Jak jest z wysyłką nagród za ten konkurs? Bo wygrałem dwie pierwsze kolejki, napisałem do Marcina adres, ale zero odzewu. Latem w takiej koszulce bym chętnie pośmigał :cool:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Marcin gdzieś pisał, że nagrody pójdą po konkursie, a przed nami ostatnia kolejka, więc zapewne za tydzień-dwa odwiedzi pocztę...
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś się w ogóle opiekuje tym konkursem?! Mija 5 dzień od wyścigu, typy nie podliczone nie mówiąc o liście zwycięzców.. Ja rozumiem, że Euro pochłania całą uwagę itd ale bez przesady... Tych typów nie jest dużo i można to załatwić w kilkanaście minut..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ktoś się w ogóle opiekuje tym konkursem?!
nikt... gdy typy były podliczane w kilkanaście minut i tabela wstawiana zaraz po, to jakoś nie zauważyłem, żebyś pochwalił opiekunów... Dziś 1.dzień jestem w domu po &quot;wyjeździe&quot;, zechce mi się to podliczę...
Listę zwycięzców wszystkich dotychczasowych kolejek masz nad swoim postem, szukanie nie boli.
Ostatnią kolejką i tabelą zajmę się jutro w porze przedobiadowej
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wszystko podliczone, tabela i lista zwycięzców także na swoim miejscu.
Dzięki wszystkim, że chciało im się bawić i rywalizować z innymi...
Czy będzie kolejna edycja tego nie wiem... Oby wraz z nastaniem września było nam dane się spotkać, najlepiej w dużo liczniejszym gronie.
 
Do góry Bottom