>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, problemy i zgłoszenia nt. konkursu

patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik


 runda 16 kwietnia, przy wpisie 33, i  becie



G. Harris - Suma punktów - Więcej niż 13.5



zabraklo kursu. chciałbym uzupełnić. @ 1.8
 
jozzy22 553,6K

jozzy22

Użytkownik


Pytanie co z typowaniem na sobote. Sprawdzałem rano i w 1 poście były podane 2 mecze nocne więc pomyślałem,że na spokojnie podam typy wieczorem.



Wchodze teraz i widze,że lud typuje 4 spotkanie(dodatkowo 2 które odbywają się wcześniej) tak więc jak to będzie rozliczane?!



Zostałem wprowadzony w błąd i jestem jedno spotkanie w plecy
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 22:23 przez jozzy22


Pytanie co z typowaniem na sobote. Sprawdzałem rano i w 1 poście były podane 2 mecze nocne więc pomyślałem,że na spokojnie podam typy wieczorem.



Wchodze teraz i widze,że lud typuje 4 spotkanie(dodatkowo 2 które odbywają się wcześniej) tak więc jak to będzie rozliczane?!



Zostałem wprowadzony w błąd i jestem jedno spotkanie w plecy



Moj błąd, teraz już za późno na cokolwiek 
 
eror26 39

eror26

Użytkownik


A jeśli zawodnik nie zagra a dwa pozostałe typy są celne to dostajemy 3 czy 2 pkt. bo tak naprawdę tracimy przez to szanse zdobycia pkt przez to że on nie zagrał więc wydaje mi się że w takim wypadku powinny być 3pkt to tak jak mamy kupon 3 zdarzenia 2 wchodzą za jeden mamy zwrot więc kuoob jest wygrany jak to będziemy traktować tak więc?



 
 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
M 1,5K

marcingal

Użytkownik


Post #26 na środę ja się pomyliłem i zamiast under w meczu Houston napisałem over 214,5. Wiem że jest już po meczu ale możecie to sprawdzić po kursach na innych bukach. Właśnie na under 214,5 był kurs który ja podałem, tylko przy kopiowaniu tego nie zmieniłem.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik


Troche ciezko podawac typy tylko z Etoto - jestem zagranica na wyjezdzie i sprawdzam co chwila, czy wystawili juz typy na zawodnikow, a tu dalej cisza... Moze warto wprowadzic inne buki?
 
Do góry Bottom