>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

B 0

bobson96

Użytkownik
Ja do nich wcześniej na ogólnym pisałem z fona z jakimś typem, no ale za bardzo kumaty to nie był. Po pół godzinnej rozmowie stwierdził, że nie wie o co chodzi i że takimi sprawami zajmuje się specjalny dział..
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
dla mnie to osobiscie troche smieszne dzielenie puli po turnieju...gdyz pula powinna byc dodana odrazu i nie bylo by problemow...pozatym kazdy by wiedzial wtedy ile moze zgarnac za dane miejsce
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
Kolego , a co do przelewów 24 w betsafe .
ja mam konto ING , i tu jest problem na sobotę przelewy do 15:00, a w niedziele i święta bank nie czynny ????
dlatego jak wyżej napisałem wolę kupic kilka kart Paysafecard na zapas i mam problem z głowy :grin: pozdrawiam
ok, ale ta czerwona kartka to chyba dla ING, bo to raczej ich system nie pozwala na przelewy w weekendy...

Opcja z Paysafcard interesująca.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A może ktoś z Adminów ma bliższe infotmacje na ten temat?
Ja czekam od wczoraj na odpowiedź od nich. O freebety nie pytałem, one ostatnim razem zostały dopisane do 48h i myślę, że tym razem będzie podobnie.
Głównie czekam na odpowiedź odnośnie puli 500 euro.
Jak ją otrzymam to na pewno podzielę się informacjami w tym temacie.
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
info z suportu....w sprawie freebetow
Uprzejmie informujemy, iż wypłaty z turnieju o który pytał na czacie na żywo powinny zostać wypłacone w dniu jutrzejszym. Prosimy o cierpliowść
 
Do góry Bottom