>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

ted 10,4K

ted

Forum VIP
hasło się pojawiło a to ze nie umiecie sie zapisywac i robicie to na 1min przed turniejem to wmieszało się w resztę postów
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja już chyba rozwiązałem problem bo ta gra jest w sofcie pokerowym,więc pewnie o to chodzi. A jeśli chodzi o ten ticket to jest napisane,że dopiero jutro dodadzą nagrody do kont graczy
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Za tydzień gramy na Redbet. Za dwa tygodnie rozpoczynamy Ligę Pokerową Unibet.
Zachęcam do aktywności na forum oraz w turniejach.
Przy lidze pokerowej potrzebujemy pomocnika, który będzie robił tabele z punktami.
Ktoś chętny?
Łączna pula w lidze pokerowej Unibet to ponad 550 euro od Unibet w 8 turniejach + tablet od administracji forum wraz z kwotą 300PLN na skrill do podziału dla TOP3
--
Link do zapisów w turnieju Redbet:
30.08.2015 -Darmowy turniej freeroll w Redbet -100$ + 200PLN na Skrill+ bluza
Łącznie 500PLN + bluza Redbet live!
Dodatkowo zachęcam do zabawy w Typer Redbet gdzie macie szansę wygrać bonusy na zakłady sportowe.
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Dzięki za kolejny turniej;) Graty dla mojego dzisiejszego ostatniego przeciwnika i jednocześnie zwycięzcy, czekamy na kolejne turki...
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Za tydzień gramy na Redbet. Za dwa tygodnie rozpoczynamy Ligę Pokerową Unibet.
Zachęcam do aktywności na forum oraz w turniejach.
Przy lidze pokerowej potrzebujemy pomocnika, który będzie robił tabele z punktami.
Ktoś chętny?

Łączna pula w lidze pokerowej Unibet to ponad 550 euro od Unibet w 8 turniejach + tablet od administracji forum wraz z kwotą 300PLN na skrill do podziału dla TOP3

--
Link do zapisów w turnieju Redbet:
30.08.2015 -Darmowy turniej freeroll w Redbet -100$ + 200PLN na Skrill+ bluza

Łącznie 500PLN + bluza Redbet live!

Dodatkowo zachęcam do zabawy w Typer Redbet gdzie macie szansę wygrać bonusy na zakłady sportowe.
Chętnie zostanę pomocnikiem i pomogę przy tabelkach
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Siema, wygralem wczoraj turka na betsafe i jak wyglada sprawa z dostarczeniem bluzy ? jakies rozmiary ?
Jak ja wygrałem pierwszy raz bluzę to dostałem sms od Betsafe, bym się z nimi skontaktował. Wysłałem im na maila adres i rozmiar bluzy jaki chcę i po 5 dniach zjawił się kurier. Bluza naprawdę spoko ;)
 
Do góry Bottom