>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania od początkującego.

D 0

dziadek997

Użytkownik
Cześć. Od dłuższego czasu już typuje sobie mecze na &#39;&#39;sucho&#39;&#39;. Wydaje mi się, że nieźle mi idzie i jestem na sporym ✅. Noszę się z zamiarem wpłaty na początek 20 - 30 zł. Wiem, że to bardzo mało ale wole na początek wpłacić mniejszą sumę. Mianowicie mam kilka pytań.
1. Planuje wybrać bukmachera Bet 365. Czy to dobry wybór jak na początek?
2. Mam zamiar wpłacić pieniądze do MoneyBookers, a potem do bukmachera, i czy jeśli wpłacę pieniądze do Money za pomocą przelewu bankowego (druczku) to gdy wygram jakąś kwotę i postanowię wypłacić to będę mógł założyć kartę w Money i z niej wypłacić pieniądze czy tylko za pomocą przelewu bankowego?
3. Mam zamiar grać kupony po kilka meczów, ale takich pewniaków jeśli tak to można określić. Wtedy wychodziło by ako np. 15 zł ja postawie małą cześć kapitału np. 3 zł. Czy taki sposób jest dobry aby na początku złapać odrobinę pieniędzy?
4. Czy bonus w Bet 365 obowiązuje przy przelewie przez MoneyBookers?
Chciałbym, aby ktoś odpowiedział na te pytania. Z góry dziękuje za pomoc.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
1. Skoro dopiero zaczynasz typowanie to pewnie grywasz mniejsze kursy, więc nie polecałbym ci Bwin i Bet at home bo na faworytów mają bardzo niskie kursy. Myślę że Bet365 to dobry wybór.
3. Przede wszystkim kursy nie są określone żadną jednostką (w tym zł.). Skoro z kilku spotkań potrafisz zrobić AKO 15, to rozdzielaj te mecze na duble, triple o kursie 2-3. Z twoim budżetem tak będzie bezpieczniej
4. TAK
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
1. Jest to zły wybór. Bezpośrednio z konta bankowego takich pieniędzy nie wpłacisz, więc będziesz musiał skorzystać z MB (i przy wypłacie zapłacić prowizję na poziomie 1/3 tego co chcesz wpłacić). Bukmacher dobry, ale z takim budżetem lepiej pomyśleć o czymś innym.

2. Będziesz mógł to wszystko zrobić, ale to gra nie warta świeczki. Planujesz wpłacić 30 zł. Do tego będziesz musiał dodać opłatę w banku lub na poczcie. Za wydanie karty zapłacisz 10 EURO, za każdą wypłatę w bankomacie 1.8 EURO. Spora część tego co ewentualnie wygrasz poświęcisz na to, żeby móc dostać pieniądze. To kompletnie bez sensu. &quot;Kompletnie... konkretnie&quot; ;)

3. Najprawdopodobniej skończy się to bankructwem, ale przy tak małym budżecie ciężko coś wymyślić.

4. Obowiązuje, ale nie ma sensu go marnować wpłatą 30 zł.
 
D 0

dziadek997

Użytkownik
Ok to jeszcze jedno pytanie.
Jeśli wybrałbym Bet Clicka i wpłaciłbym pieniądze przelewem bankowym skorzystał z bonusu i załóżmy, że wygrał to czy moge wypłacić pieniądze przez MoneyBookers?
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
Nie mam 100% pewności, ale raczej nie - w regulaminie napisane jest, że &quot;Wypłata zwrotu może być dokonana tylko na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu.&quot; Ale lepiej zamailuj do suportu - odpowiedzą w ciągu kilkunastu minut.
P.S. Jako pierwszego buka dla raczkującego typera polecam właśnie Betclic....
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
mozna wplacic przez moneybookers normalnie dostajesz bonus...mimo iz pisza ze nie mozna...A w sytuacji z casbackiem lepiej nie ryzykowac i wplacic normalnie ale mozna zaryzykowac!!!
 
Do góry Bottom