>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, niezgodności...

panmam2 78

panmam2

Użytkownik
3/10 kolejka [12.12]
JuanRoman08 - panmam2

EHC München - Augsburger Panther
Typ - Typ: X4,30
Wolfsburg Grizzly Adams - Kölner Haie ✅
Typ - Typ: X4,65

Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters ⛔
Typ - Typ: X4,40

MKS Cracovia Krakow - Stoczniowiec Gdansk ⛔
Podwójna szansa - Typ: X2 3,15
EV Ravensburg - Lausitzer Füchse
Typ - Typ: X5,00
⛔
1385,65

AKO Trafione 4,30 ✅ :!:
w takiej formie miały być zapisane moje typy,brak edycji uniemożliwił mi poprawienie formy zapisu ,prosze o poprawienie Trafianego ako i meczu EHC München - Augsburger Panther,zgodnie z http://del.stats.pointstreak.com/scoreboard.html był remis ,w OT była 5 bramka


/poprawione fox71
 
G 35

gesio

Użytkownik
nie wiem czy mi ktos zdarzy odpoiwedziec do polnocy, ale sprobuje...
juz jakis czas temu byla mowa o typowaniu na to samo spotkanie... i ma byc to inny typ, to sie pytam czy jak rywal podal juz 1X to ja moge dać 1 ? czy ewentualnie tylko kontra na 2? nie mowie o innych typach bo chodzi mi tylko o 1x2
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
nie wiem czy mi ktos zdarzy odpoiwedziec do polnocy, ale sprobuje...
juz jakis czas temu byla mowa o typowaniu na to samo spotkanie... i ma byc to inny typ, to sie pytam czy jak rywal podal juz 1X to ja moge dać 1 ? czy ewentualnie tylko kontra na 2? nie mowie o innych typach bo chodzi mi tylko o 1x2
Tylko i wyłącznie 2

Co jeśli w rewanżach będzie remis? ;)
To będze...remis ,nikt nie otrzyma bonusowego 1 pkt za WIN 2-0

PANOWIE PRZYPOMINAM.PRZED WYSŁANIEM TYPÓW SPRAWDZCIE JE !!!Jest wzór typowania w regulaminie.Czy to takie trudne?Ja zgred to ogarniam WY NIE!!!
 
maldini-25393 0

maldini-25393

Użytkownik
Witam,
Proszę o poprawę rozliczenia 3 kolejki w grupie B:
3 kolejka [12.12]
MA(L)DINI - patos
12-12-10 18:30 EV Ravensburg - Lausitzer Füchse 1 @ 1,45 ⛔
12-12-10 18:00 SC Bietigheim/Bissingen - Eispiraten Crimmitschau 1 @ 1,40 ⛔
12-12-10 18:30 Wolfsburg Grizzly Adams - Kölner Haie 1 @ 1,70 ⛔
12-12-10 17:30 HC Kosice - HK 36 Skalica 1 @ 1,40 ✅
12-12-10 15:00 AK Bars Kazan - Dinamo Riga 1 @ 1,55 ✅
AKO: 7,48
Bet-at-home
AKO Trafione : 2,17 ✅ :!:
Dla spotkania powinien być ✅:
12-12-10 18:30 EV Ravensburg - Lausitzer Füchse 1 @ 1,45 ✅
Z góry dzięki.

/ Już robię / Odi
 
G 35

gesio

Użytkownik
Czy zakład na &quot;kto strzeli 1 bramkę&quot; jest prawidłowy w konkursie?
2. Typujemy tylko spotkania hokejowe z ofert bukmachera Bah. Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2),; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over, 1,x,2); dokładny wynik ; podwójna szansa.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Tak gesiu, ale ty nie jesteś opiekunem konkursu i wolałbym aby wypowiedział się któryś z modów. A jeśli nawet ten typ zostanie uznany za błędny to w sumie dziwne, zakład &quot;kto strzeli 1 bramkę&quot; należy do:
...spotkania hokejowe z ofert bukmachera Bah
których i tak jest bardzo mało, wiec co szkodzi aby takie zakłady nie zaliczać... Zawsze to jakaś alternatywa,wobec skromnej oferty organizatora konkursu
 
julek 421

julek

Użytkownik
troche sie za pozno obudzilem dzisiaj z tymi meczami i uboga oferta mnie zastala ???? ale mam pytanie w tym momencie na bah nie ma 2finlandi mecze zaczynaja sie 17 30 ludzie podaja wiec kursy byly moge wiziac te mecze biorac ich kursy ?
/ Nie możesz. Skoro nie ma ich w aktualnej w ofercie BAH, typy są niedozwolone. - ODI
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tak gesiu, ale ty nie jesteś opiekunem konkursu i wolałbym aby wypowiedział się któryś z modów.
gesio udzielił Ci prawidłowej odpowiedzi, regulamin konkursu jest jasny i czytelny akceptowałeś go przystępując do konkursu. Według regulaminu zakład na &quot;kto strzeli 1 bramkę&quot; jest nieprawidłowy.
Pozdrawiam Odisio
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
proszę o usunięcie tego posta:
http://forum.bukmacherskie.com/f314/grupa-g-51484-2.html#post1987909
bo klikałem typy nie ze swojego komputera i wysłało Mi się zanim zdążyłem resztę wklepać ;) dziękuję przepraszam za kłopot ;)

Zrobione tomiangelo,Panowie z grup E i F w 1 postach swoich grup macie proste podliczenia po 3 kolejkach,żebyście rozeznali się w sytuacji ,które miejsca zajmujecie obecnie.AKO będę liczył dopiero w końcówce,przy takiej samej liczbie pkt osób premiowanych awansem z grup tzn . miejsca 1-4.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Wlasie o takie cos mi chodzilo ???? Nie ako tylko po prostu puknty za pojednyki ;) Jak moze bedziesz mial czas Odisio to bys cos takiego zrobil ???? Z gory dzieki
 
Do góry Bottom