>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrót jest taki:
Obrót nagrodami standardowy, tj. 3 x triple @&gt;1.80 ?
Lista zostanie wysłana w poniedziałek. Kto nie podał danych - jego strata.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Obrót jest taki:
Obrót nagrodami standardowy, tj. 3 x triple @&gt;1.80 ?
Lista zostanie wysłana w poniedziałek. Kto nie podał danych - jego strata.
Nagrody są wpłacane tylko i wyłącznie na konto danej osoby w Tobet.com

Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Tobet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.50 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
?? to jaki obrót jest tej nagrody ?
Z góry dzięki za odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już oficjalnie:
Bonus łącznie musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
Czyli tak jak w aktualnych warunkach promocji dla nowych graczy. W regulaminie są uwzględnione stare zasady obrotu. Moja wina, że je umieściłem w regulaminie. W przyszłych konkursach lepiej takich informacji nie umieszczać, bo obrót może uleć zmianie w trakcie trwania konkursu.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Również potwierdzam pieniążki na koncie, choć dostałem &quot;tylko&quot; za klasyfikacje generalną, natomiast za zwycięstwo w 9 kolejce $ brak. Mam nadzieję, że będzie poprawka.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za rywalizacje oraz opiekunom za rewelacyjne prowadzenie konkursu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które wygrały kilka nagród otrzymały tylko za klasyfikację generalną. Aby &quot;uwolnić&quot; nagrodę za wygraną kolejkę trzeba wpłacić depozyt w wysokości min 50pln (równowartość nagrody). Takie są nowe zasady, że gracz nie może otrzymać równocześnie dwóch nagród.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy Ty podałeś poprawnie swój login gracza? Pytali się właśnie o Ciebie, że login jest poprawny.
Napisz go jeszcze raz na pw oraz dla pewności swoje ID.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
7. BelfastBoy
12 kolejka
10 kolejka
9 kolejka
8 kolejka
7 kolejka
3 kolejka
2 kolejka
1 kolejka
Belfast i osoby które wygrały powyższe kolejki muszą wpłacić równowartość nagrody, aby uwolnić bonus.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Czy &quot;uwolniony&quot; bonus dopisuje się automatycznie po jakimś czasie, czy należy pisać do supportu. Kilka godzin temu wpłaciłem równowartość bonusu i na razie go nie dostałem.
 
Do góry Bottom