>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności

lalo 36

lalo

Forum VIP
Spokojnie prince ;) Wszystko będzie podliczone, snajper jest teraz trochę zajęty więc pewnie nie ma czasu ale do końca tygodnia powinno być gotowe ;) Ja sam mu pomogę, dzisiaj to nie będzie, ale jutro już chociaż część postaram się podliczyć i przekazać snaperowi ;)
pozdROWienia????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
3 kolejka podliczona by snajper and Lalo ????
1 strona snajper
2,3,4 Lalo
Jakby były jakieś niejasności, np. ilość punktów to walić śmiało, przecież każdy może się pomylić ????
wg. moich obliczeń kolejkę wygrali: bam14 i kukla ale to jutro jeszcze snajper wpisze wszystko oficjalnie,. obiecał także że jutro zrobi tabele ;)
pozdROWienia ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wielkie podziekowanie dla Lalo za pomoc, rzeczywisce troche zabiegany jestem troche ale to sie zmieni niedlugo i kolejne podliczenia beda szybciej ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Mam pytanie kiedy firma expekt wypłaci nagrody w konkursie? Zwyciężyłem w 1 serii konkursu.Było to już jakiś czas temu.A koszulki dalej nie ma.Mój rywal ,który w tym samym konkursie wygrał czapeczke chyba też jej jeszcze nie otrzymał?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie otrzymałem Waszych numerów ID z Expekt.
Jak je otrzymam to wyśle nagrody, komuś tą informacje przekazałem lub an forum napisałem.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie otrzymałem Waszych numerów ID z Expekt.
Jak je otrzymam to wyśle nagrody, komuś tą informacje przekazałem lub an forum napisałem.
Numer id z expekt już dawno przesłałem snajperowi.Miał go przekazac.Więc nie wiem o co kaman.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
dlaczego nie moge podac typów???????????
6. Kris6891 - zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz zasadami typowania i w pełni je akceptuję
Zasady typowania :!: :!: :!:
- temat z typami zostanie otworzony przed samymi treninigami, a zamkniety przed rozpoczeciem kwalifikacji.
- w przypadku nie zamkniecia tematu, typy podane po rozpoczeciu kwalifikacji beda usuwane.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
5 kolejka podliczona
Klasyfikacja generalna będzie najwcześniej wieczorem.
W razie niejasności, problemów czy błędów proszę o kontakt na PW lub tutaj.
Choremu człowiekowi więcej można wybaczyć ;)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Rozmiar 4GB, w kształcie piłki noznej, na prawdę wypasss ;)
Przyda się pendrive i czapeczka (2 w karierze taka sama, a chyba z 6-sta bo mam też inne czerwone expektu w domu XD ).
Szkoda, że tylko raz typowałem, ale ważne że zwycięsko :spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Przed momentem odebrałem przesyłkę.
Wszystko ładnie, elegancko zapakowane.
Smycz + KOSZULINA !!
tylko tutaj wieeeelkie rozczarowanie ... CZEMU &quot;S&quot; ?
ja się cieszę, ze jeszcze koszulina przyszła, ale ja nawet S nie wcisne na siebie ???? :-D
dlatego pytanko:
Czy jest możliwość zamienienia rozmiaru ?

dziękuje za nagrodę ;)
pozd(R)awiam
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Przed momentem odebrałem przesyłkę.
Wszystko ładnie, elegancko zapakowane.

Smycz + KOSZULINA !!
tylko tutaj wieeeelkie rozczarowanie ... CZEMU &quot;S&quot; ?
ja się cieszę, ze jeszcze koszulina przyszła, ale ja nawet S nie wcisne na siebie ???? :-D
dlatego pytanko:
Czy jest możliwość zamienienia rozmiaru ?



dziękuje za nagrodę ;)
pozd(R)awiam
Dowiem sie i dam znac. Na pocieszenie moge Ci powiedziec ze kiedys tez dostalem od expektu S :kwasny4565:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dowiem sie i dam znac. Na pocieszenie moge Ci powiedziec ze kiedys tez dostalem od expektu S :kwasny4565:
Bardzo dziękuję.
Heh ... najlepsze jest to, że ja kiedyś wygrałem koszulkę expekt - tą zwykła, czarną. Prosiłem o Xl to dostałem L ...
teraz kolejny fant i po raz kolejny nie jest mi dane w nim chodzić.

licze na pozytyw ;-)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Bardzo dziękuję.

Heh ... najlepsze jest to, że ja kiedyś wygrałem koszulkę expekt - tą zwykła, czarną. Prosiłem o Xl to dostałem L ...
teraz kolejny fant i po raz kolejny nie jest mi dane w nim chodzić.


licze na pozytyw ;-)
Niestety byly tylko &quot;S&quot; i takie zostaly wyslane.... :|
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Niestety byly tylko &quot;S&quot; i takie zostaly wyslane.... :|
expekt tak powiedział ?
to już nie chodzi o te nagrody, ale oni sobie jaja robią ?
nie było innych to te wysłali :| łaskawcy ... ;|
ciekaw jestem czy ludzie, którzy są za to odpowiedzialni, w życiu codziennym też tak postępują !?
Idą do sklepu kupić koszulke ... XL nie ma to cóż ... kupujemy S, wazne ze kupiona. NIe wazne, ze przez glowe nie przechodzi.
heh.
czy ktoś z foruma mógłby porozmawiać z expekt ? tzn powiedzieć im co ludzie myślą o tej farsie ?
ps -dla ew lamenciarzy? ... nie chodzi już o moją sprawe, ale o ogół. Trzeba zapobiegać, zeby w przyslzosci sytuacja nie powtorzyla się.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Marcin - dzięki wielkie ????
Koszulka i smycz! dziś szczęśliwie dotarła.
Rozmiar S... początkowo rozczarowanie ale później już tylko zadowolenie.
Koszulka wcale nie jest taka mała. Do olbrzymów nie należę ale mały też nie jestem i na rozmiar koszulki nie narzekam ????
 
Do góry Bottom