>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak jest remis w dwumeczu to co wtedy ?
z regulaminu:
&quot;W meczu rewanżowym podajemy dodatkowe dwa typy, numer 5 oraz 6 na przypadek, gdyby padł remis w dwu meczu.
W przypadku remisu w dwumeczu jako dogrywkę traktujemy typ numer 5. Jeśli znów po typie nr 5 będzie utrzymywał się remis to rozliczamy typ nr 6. W przypadku podobnej sytuacji, czyli remisu o awansie decyduje wyższe ustrzelone AKO poprawnych typów

Typy dodatkowe traktujemy po równo jak gospodarz i gość:
- typ o kursie od 1,40-2,10 - 1 bramka
- typ o kursie od 2,11-2,90 - 2 bramki
- typ o kursie od 2,91- w górę - 3 bramki
Zwycięzca dwumeczu awansuje do kolejny rundy, przegrany odpada z rozgrywki.&quot;
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Zastanawiam się dlaczego prowadzący konkurs nie bierze pod uwagę obustronnych walkowerów i samych walkowerów. W pierwszej rundzie 3 pary nie oddały typów, co już na wstępie rozwaliło drabinkę turnieju, oprócz tego 6 drużyn oddało mecze, a dzięki czemu w kolejnej rundzie stworzyły się jakieś dziwne wolne losy. Nie lepiej było dopuścić ludzi, którzy przegrali, ale mieli największy bilans z pośród przegranych ? Chyba chodzi o satysfakcję z rywalizacji pomiędzy drużynami ? Może zrobic coś typy lucky loser np. jak z turnieju 4 skoczni w skokach ? Przecież to można elegancko wyprowadzić, żeby ten konkurs wyglądał jak powinien, a nie na odpierdol za przeproszeniem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Powiem szczerze, że w pierwszej chwili tak chciałem zrobić, ale po pierwsze byłem w tej &quot;przegranej grupie&quot;, a nie chciałem być posądzony o to, że układam drabinkę pod siebie i mimo przegrania dostosowuję zasady tak, żeby nadal być w grze. Po drugie od nowej edycji będziemy musieli się poważnie zastanowić jak ma wyglądać skład całej LB League, bo w tym sezonie widać, że wiele osób mimo zapisania się do konkursu olała go i szczególnie w niższych ligach większość wyników to jest albo walkower albo obustronny walkower.
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Niekoniecznie chodzi mi o konkurs, który jest obecnie w trakcie rozgrywki, tylko o kolejne edycje, zrobić jakiś punkt regulaminu, że można takie coś zrobić, bo te walkowery zabijają satysfakcję z gry.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przed rozpoczęciem kolejnej edycji na pewno się &quot;nad tym pochylimy&quot;, bo tak jak pisałem wcześniej i tak jak Ty mówisz, ilość walkowerów wtej rundzie jest zatrważająca...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-8-finalu-1-mecz-sobota-11-listopad-2017.149090/#post-6550892
Dopiero dzisiaj zauważyłem, że jako gospodarz na 2 bramki trzeba mieć kurs &gt;2,11. Niedokładnie spojrzałem na zakres bramkowy i podałem zły wynik. Rywal (zibi16 ) nie zwrócił też na to uwagi i de facto powinien on awansować - wynik 3:2 dla niego w dwumeczu. Sorka, że podaje tak późno, ale dopiero dzisiaj to zauważyłem. Tak więc proszę o korektę meczu ćwierćfinałowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-8-finalu-1-mecz-sobota-11-listopad-2017.149090/#post-6550892
Dopiero dzisiaj zauważyłem, że jako gospodarz na 2 bramki trzeba mieć kurs &gt;2,11. Niedokładnie spojrzałem na zakres bramkowy i podałem zły wynik. Rywal (zibi16 ) nie zwrócił też na to uwagi i de facto powinien on awansować - wynik 3:2 dla niego w dwumeczu. Sorka, że podaje tak późno, ale dopiero dzisiaj to zauważyłem. Tak więc proszę o korektę meczu ćwierćfinałowego.
Faktycznie, również mi to umknęło, brawo za postawę Fair Play, ode mnie reputacja za to, wyniki już skorygowane, a zibi16 jest ponownie w grze. Pozdrawiam.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finalu-1-mecz-sobota-18-listopad-2017.149181/#post-6554956
Jak mam to rozliczyć ?
Podałem nie tego przeciwnika co trzeba , zmiana pewnie nie wchodzi w gre teraz bo już za późno , rozliczać na zero cały kupon ?
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finalu-1-mecz-sobota-18-listopad-2017.149181/#post-6554956
Jak mam to rozliczyć ?
Podałem nie tego przeciwnika co trzeba , zmiana pewnie nie wchodzi w gre teraz bo już za późno , rozliczać na zero cały kupon ?
Ps. już wiem o co chodzi , nastapiła zmiana przeciwnika ????
Dokładnie, poprawiłem wcześniej w pierwszym poście, a zapomniałem zmienić w Twoim, już jest ok, rozliczyć normalnie //Waldi1979
 
jozzy22 553,6K

jozzy22

Użytkownik
1/4 Finału Rewanż (04 Marzec 2018)
Polonia Świdnica – Ciastkarze ze Skawiny(gość)
Tak powinno być,proszę o poprawke
 
Do góry Bottom