>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
nowak 0

nowak

Użytkownik
Mozecie mnie usunac z tego forum, bo to jest bez sensu. Kupe kasy przegralem przez te glupie typy co tu ludzie podajom. tu chyba nikt sie nie zna. ja natomist kilka razy zapodalem dobre typki ale zostaly one wykasowane. cos mi sie wydaje ze admini sa w kieszeni u bukow i wpuszczajom ludzi, bo poziom tego forum jest rzenujący
I nawet samemu nie mozna sie wypisac
No normalnie leze... Jeszcze masz pretensje ze kase przegrałes.Mam pomysł - jak nie chcesz przegraywac kasy to nie graj !!! Chłopak ogarnij sie, jak masz takie dobre typy to po co grałes typy innnych użytkowników :?: A co do poziomu forum to uwazam ze jest to najlepsze forum tego typu. :spokodfhgfh:
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
nikogo nie spamowalem i to jeszcze ras swiadczy ze to jest do bani forum jak teraz ktos mi klamie w zywe oczy. dlatego chce by ktos usunal moje konto bo na tym syfie tego sam zrobic nie moge. nie chce juz tracic wiencej kasy przez takich lamerow co tu daja jakies typy co nie wchodza i to wszystko
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
w dupe mnie pocalujcie. nie chce tym lamerskich rad. chcem tylko zamknac swoje konto bo bendziecie muwic ze to wasze forum ma tyle czlonkow i jest najlepsze, a to jest syf i lamerstwo i trymanie ludzi na hama. :zoltakartka:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolego jeżeli byłbym na miejscu moderatorów masz 2 ostrzeżenia , ostrzegawcze , co ty sobie wyobrażasz przegrałeś pieniądze pewnie jeszcze dzieckiem jesteś i teraz jesteś zrozpaczony biedactwo , Trzeba najpierw znać zasady hazardu aby w nim uczesteniczyć ty wyraźnie nie znasz więc nie pisz bzdur, A forum jest najlepsze w Polsce tylko tutaj są ludzie inteligentni ale znajdują się takie &#39;&#39;owieczki&#39;&#39; jak ty i widać co prezentują więc lepiej już nic nie pisz bo szkoda klawiatury na twoje bezmyślne bzdury.
Pozdrawiam.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
w dupe mnie pocalujcie. nie chce tym lamerskich rad. chcem tylko zamknac swoje konto bo bendziecie muwic ze to wasze forum ma tyle czlonkow i jest najlepsze, a to jest syf i lamerstwo i trymanie ludzi na hama. :zoltakartka:
Wez poprostu kolejny user i jego denne posty zasługuja na jakies zaszczytne miejsce w parainteligencji.Widać ze masz 13 lat , te twoje wypowiedzi lamerskie boże skąd ty się urwałeś.Jak ci coś nie pasuje to poprostu zamknij swoj ryjek i idz sie popłacz bo przegrałes kupe kasy czyli całe 7.50 napewno z jakiegos bonusu.Włąsnie nikt ciebie nie trzema na &quot;hama&quot; wiec dowidzenia ;) spotkamy się na dobranocce.
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Witam. Mam pytanie: Jak wkleic screen kuponu na forum?? Najczesciej to ja go kopiuje ale w przypadku spoznienia chciałbym uwiarogodnic sie np dzisiaj ???? . Wstyd przyznac ze tego nie umiem zrobic:wowsdf::oops:
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
nad polem gdzie wpisujesz tekst postu masz kilkanascie malutkich ikonek, jesli chcesz wkelic screen to klikasz w taki zulty obrazek z gorami (insert image)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jako ze wypełnają tu prace kosmetyczne mają więcej przywileje niz ty czy ja
Pozatym miło patrzec na taki obrazek,i nie bądz taki regulaminowy jak pójdziesz do woja ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Pewnie gdzieś,kiedyś to było już poruszane,ale napisze jeszcze raz.
Jak zerkam na strony VIP&#39;ów to nie idzie sie tam doszukac typów.Wiekszośc postów to wogóle nie związane z typami wypowiedzi.Nawet jeśli ktoś napisze coś,że mu nie pasuje jakiś typ to przecież normalny user na to i tak nie bedzie zwracał uwagi tylko postawi tak jak owy VIP.Każdy tam zagląda po to zeby znalezc jakieś ciekawe typy,a nie dyskusję między innymi użytkownikami.Mpja sugestia jest taka,żeby zablokowac pisanie postów normalnych userów.
Jaka jest odpowiedź :?:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Uważam, że dyskusja nad typami też jest potrzebna, ale oczywiście tylko rzeczowa. Choć w sumie poniekąd masz rację, że ewentualne spostrzeżenia co do typów powinno przesyłać się na priv...

W każdym bądź razie ja codziennie usuwam w Vipach sporo bezsensownych postów, ale teraz faktycznie tak przeglądam niektóre tematy i trzeba będzie jeszcze bardziej w nich &quot;posprzątać&quot; ;)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja np nie zagladam zeby znalezc typy tylko zobaczyc jak typuja vipy- tak to sie odmienia? jak komentarz jest sensowny to ten co podaje typy moze wyciagnac wnioski jakies.... nie mowie o tym typu&quot;Super, gratulacje, kiedy beda typy&quot;.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Jak zerkam na strony VIP&#39;ów to nie idzie sie tam doszukac typów.Wiekszośc postów to wogóle nie związane z typami wypowiedzi.Nawet jeśli ktoś napisze coś,że mu nie pasuje jakiś typ to przecież normalny user na to i tak nie bedzie zwracał uwagi tylko postawi tak jak owy VIP.Każdy tam zagląda po to zeby znalezc jakieś ciekawe typy,a nie dyskusję między innymi użytkownikami.Mpja sugestia jest taka,żeby zablokowac pisanie postów normalnych userów.
jak dla mnie propozycja jak najbardziej do rozpatrzenia, rozwalaja mnie nabijacze postow, zasmiecaja tylko forum, niczego nie mozna znalezc, niby uzytkownicy moga pisac swoje opinie na temat meczow, ma to sluzyc konstruktywnej dyskusji i rozpatrywania wszelkich za i przeciw co do danego typu, a w rzeczywistosci okolo 90% (nie wiem dokladnie, nie liczylem) komentarzy w vip typach to brednie, nawet jak juz sie jakis user wysili na wyrazenie swojego zdania na temat typu to napisze max 2 zdania, porazka
jestem jak najbardziej za zablokowaniem mozliwosci pisania komentarzy w vip typach przez nie-autorow tematu

no ewentualnie mogliby pisac inni typerzy z vip typow czy administracja, wiadomo; nie ma sensu wprowadzenie limitu postow od ktorych mozna pisac w vip typach, sa takie &quot;kwiatki&quot; (w zadnym wypadku nie mam na mysli kwiata z vip typow ???? ) ze potrafia nabic 100 postow w tydzien na pierdolach
zamieszczam tez swoja wypowiedz na dany temat w dziale Assitalii:
ludzie czy wy czasem czytacie wlasne wypociny?
ktos taki jak Assitalia i wielu innych typerow na tym forum podaja publicznie swoje typy, w ktore wkladaja duzo czasu i pracy, zeby byly one jak najskuteczniejsze, nalezy docenic to ze chca efekty swojej pracy pokazywac innym i w ten sposob pomagac pozostalym graczom, ze pozwalaja wam odgapiac bez myslenia swoje typy (nie mowie ze wszyscy ale wielu zapewne bezmyslnie kopiuje) i tym sposobem pozwalaja wam nie zrujnowac sie na zakladach bukmacherskiech, pozwolcie wiec z laski swojej pracowac im w spokoju, jezeli ktos chce miec przejrzysty temat to uszanujcie to i nie piszcie tu bzdetow, co najwyzej PRZEMYSLANE KOMENTARZE PRZED SPOTKANIEM, mozecie wyrazic wlasne zdanie na temat danego typu, podac jakies ciekawe info jesli znacie, wszystko poprzec sensownymi argumentami, w zadnym wypadku postoww stylu &quot;craxa-legia 0:2 ladnie weszlo&quot;; &quot;co dajesz na wieczor?&quot;; &quot;co to za sport?&quot; (taki post to skandal, jakby poszukac nie bylo mozna!) czy inne pierdoly; jakby mi ktos robil taki burdel w temacie jaki robicie niektorym typerom to serdecznie podziekowalbym za wspolprace a staty i historie kuponow prowadzilbym w excelu a nie na forum
mam prosbe do wszystkich uzytkownikow forum, szanujcie dorobek ludzi bedacych w vip typach (i wszystkich innych tez) i jezeli prosza was o zachowanie porzadku w ich tematach to zrobcie to, w zamian dosatniecie dobre typy i kazdemu wyjdzie to na zdrowie,a tak to Assitalia zly i zamiast dac wam typ to podal screena i mozecie se co najwyzej popatrzec :p (nie mowie ze akurat z tego powodu nie podales typu wczesniej ale... :p )
// sie zdenerwowalem normalnie, bo glupoty i ignorancji nie znosze, stad taki post moj ????
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom